Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tallinnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tallinnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tallinnie

Tallin
Dowolne daty
Goście
Tallin jest uważany za jedno z najpiękniejszych miast spośród nadbałtyckich portów. Pomimo dużego oddalenia od centrum Europy i dalekiego wysunięcia na północ, jest miastem o wysokim stopniu rozwoju. Można tu oglądać słynne białe noce oraz poczuć arktyczny klimat północy.
DALSZE INFORMACJE »

Tallin: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Kalamaja
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallin
od 130 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kalamaja
wifi
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallin
od 130 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wspaniałe wakacje w Estonii spędzone w Tallinn domki letniskowe

Tallin powinny odwiedzić osoby lubiące średniowieczne zabytki architektury. Ale współczesny Tallin to miasto bardzo postępowe, które jest liderem w nowoczesnej technologii bezprzewodowego internetu. Tu narodził się popularny komunikator internetowy - Skype. Piękny Tallin jest  stolicą Estonii, a jednocześnie największym miastem w państwie. Leży na północy kraju, nad Zatoką Fińską. Niegdyś był pod silnym wpływem fińskim, później został włączony w granice carskiej Rosji, a potem ZSRR. Dziś stanowi wolne miasto niepodległej Estonii. Jest aglomeracją otwartą dla potrzeby turystów, z doskonałą bazą hotelową i zapleczem turystycznym. Czekają na Państwa w Tallinie ładne kwatery, domki letniskowe Tallinn, pensjonaty, apartamenty Tallinn i przyjemne hotele. Każdy urlopowicz, z szerokiej oferty wypoczynkowej, może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Langesø pokoje Kegnæs wypoczynek Salo Atrakcji w Tallinie znajdziecie Państwo niemało. Wczasowicze zamieszkujący letnie apartamenty Tallinn oraz domki letniskowe Tallinn powinni zwrócić uwagę na niezwykle interesujące mury obronne otaczające miasto. Pochodzą one z końca XIII wieku i dawniej były typowymi fortyfikacjami drewnianymi. Do chwili obecnej zachowało się ok. 70% dawnych murów, z malowniczymi czerwonymi basztami. Dawne fortyfikacje otaczają piękną Starówkę w Tallinie, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Kwatery Tallinn Można tu oglądać słynne białe noce oraz poczuć arktyczny klimat północy

Warty obejrzenia w mieście jest także kościół św. Olafa końca XII i początku XIII w. Obecnie świątynia ma 123 metry wysokości, a z jej wieży rozpościera się wspaniała panorama zabudowań Tallina. Widać stare kamieniczki, synagogi, restauracyjki, a także apartamenty Tallinn. Widok na stary Tallin na długo pozostawi w pamięci miłe wspomnienia. Około 2 km od stolicy Estonii położony jest urokliwy XVIII-wieczny pałac Kadriorg- siedziba prezydenta republiki. W centrum Tallina zwiedzić można najstarszy obiekt sakralny w całym kraju, katedrę luterańską – Toomikirik. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Turku
  • domki letniskowe Austrheim
  • Følle Strand
  • noclegi Horta

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Tallinnie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Tallinnie o średniej cenie 1.398 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tallinnie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag