Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rovaniemi - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rovaniemi - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rovaniemi

Rovaniemi
Dowolne daty
Goście
Z czym kojarzy się Laponia? Przede wszystkim z przeraźliwym zimnem oraz świętym Mikołajem i jego świtą. To jednak nie wszystko! Skorzystaj z naszej oferty noclegi Rovaniemi i przekonaj się, że Finlandia to idealne miejsce na urlop!
DALSZE INFORMACJE »

Rovaniemi: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Rovaniemi
-70%
2 kwi - 9 kwi
85 m² Apartament
8 2
Rovaniemi, Laponia, Finlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 875 zł 2.915 zł
za noc
Apartament Rovaniemi
42 m² Apartament
4 1
Rovaniemi, Laponia, Finlandia
od 234 zł
za noc
Apartament Rovaniemi
45 m² Apartament
4 1
Rovaniemi, Laponia, Finlandia
od 407 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Rovaniemi
wifi
85 m² Apartament
8 2
Rovaniemi, Laponia, Finlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 1.128 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Rovaniemi – odwiedź ojczyznę świętego Mikołaja

Rovaniemi leży w północnej Finlandii, nie tak daleko od koła podbiegunowego i takich miejscowości jak Kemijärvi czy Kuusamo. Jest najwiekszym pod względem powierzchni miastem w Finlandii i stolicą Laponii. To ważne centrum gospodarcze, spożywcze, sportowe oraz turystyczne, co odkryła już część naszych klientów wybierająca apartamenty Rovaniemi. Miastem partnerskim Rovaniemi jest nasz rodzimy Olsztyn.

Noclegi Rovaniemi – fantastyczne wczasy rodzinne

Jako że Rovaniemi to miejsce zamieszkania świętego Mikołaja, panuje przekonanie, że odwiedzać je należy tylko zimą. Trzeba przyznać, że miasto zaoferuje nam wtedy masę atrakcji. Szczególnie zachwycone będą rodziny, które zarezerwowały noclegi Rovaniemi. Dzieci ucieszą się z możliwości odwiedzenia wioski świętego, gdzie można oczywiście spotkać samego Mikołaja i jego pomocników.

Położone około 800 kilometrów od Helsinek miasto zachwyci także odbywającym się w lutym festiwalem Zorzy Polarnej. Takie widoki pozostaną w pamięci na długo. Inną atrakcją, jaka zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych, będą odwiedziny na farmie psów husky oraz refinerów. Przejażdżka saniami zaprzężonymi w te zwierzęta będzie nie lada wspomnieniem!

Decydując się na nasze apartamenty Rovaniemi nie zapomnij o odwiedzeniu Arktikum – niezwykłego muzeum fauny i flory Arktyki. Jeżeli chciałbyś zobaczyć więcej, pamiętaj, że dzięki dobremu węzłowi komunikacyjnemu można łatwo przedostać się do innych miasta w Finlandii - Oulu czy Kajaani czekają na turystów.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rovaniemi?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Rovaniemi są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 335 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Rovaniemi?

Wyszukując zakwaterowanie w Rovaniemi z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 234 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 35 m², a apartamenty - 52 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rovaniemi. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag