Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lahti - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lahti - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lahti

Lahti
Dowolne daty
Goście
Lahti jest stosunkowo dużym miastem na południu Finlandii.  Popularność zawdzięcza lubianym w Polsce (głównie za sprawą naszego mistrza A. Małysza) relacjom telewizyjnym z zawodów w skokach narciarskich. Najważniejsze słowa w Lahti to: sport, sport i jeszcze raz ... sport.
DALSZE INFORMACJE »

Lahti: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Lahti
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
45 m² Apartament
4 1
Lahti, Päijät-Häme, Finlandia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 458 zł
za noc
Apartament Lahti
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
25 m² Apartament
2 1
Lahti, Päijät-Häme, Finlandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 367 zł
za noc
Apartament Lahti
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
33 m² Apartament
4 1
Lahti, Päijät-Häme, Finlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 370 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Kurort Basen Lahti
Basen
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Lahti, Päijät-Häme, Finlandia
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 461 zł
za noc
Zobacz inne

Wakacje i wczasy z domami letniskowymi i apartamentami Lahti to dobre rozwiązanie na letnią nudę

Miejscowość Lahti jest prestiżowym ośrodkiem sportów zimowych. Przyjeżdżają tu zawodnicy i ich trenerzy z całego świata. Cała infrastruktura miasta zorganizowana jest pod kątem ekip sportowych i ich wymagań. Ale Lahti otwarte jest też na turystów, którzy często są też kibicami i dopingują swoim ulubieńcom. Urlopowicze bywają również  zapaleńcami sportowymi, miłośnikami śniegu i słońca. Na miejscu podróżni mogą wynająć ładne domki letniskowe Lahti oraz apartamenty Lahti. Kwatery te są tańsze od ekskluzywnych hoteli, a standardem często dorównują komfortowym pensjonatom. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

  • urlop Bjerge Strand
  • pokoje Gørlev
  • wypoczynek Mörbylånga

Zakwaterowanie Lahti to mekka sportów zimowych i znany ośrodek narciarski

Nazwą "Lahti" Finowie określają słowo "zatoka", albowiem miejscowość  leży na Pojezierzu Fińskim. Lahti to mekka sportów zimowych i znany ośrodek narciarski. Tu znajdują się trzy wielkie skocznie, które wznoszą się nad okolicą. Z kompleksu skoczni narciarskich o nazwie Salpausselkä rozpościerają się piękne pejzaże lasów i jezior. W lasach znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych, można w nich spotkać nawet niedźwiedzie! Na horyzoncie maluje się też widok rozsianych po dolinach regionalnych obiektów, takich jak: domki letniskowe Lahti . Pod skocznią narciarską wybudowano basen pływacki, który zimą zamarza i służy skoczkom jako miejsce lądowania po oddanym skoku. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Vedborm
  • domki letniskowe Markegård


Turyści jadący na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich,  które rokrocznie odbywają się w Lahti muszą wiedzieć, że miejscowość jest także miejscem zawodów w narciarstwie klasycznym i biathlonie. Wzdłuż tras narciarskich położone są wygodne apartamenty Lahti . Kibice i wczasowicze przybywający do Finlandii chętnie z nich korzystają. Pod skocznią narciarską umieszczono pamiątkową tablicę poświęconą polskiemu skoczkowi, Stanisławowi Marusarzowi, który w 1938 roku zdobył w Lahti tytuł wicemistrza świata. W miejscowości jest też klub hokejowy, a w regionie prowadzi się firmy związane z przemysłem szklarskim i drzewnym.


Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lahti?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Lahti są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 76 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Lahti?

Z Casamundo w Lahti znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 239 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (47 m²) i hotele (22 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Lahti?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Lahti. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 536 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lahti. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag