Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Alandzkie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Alandzkie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Alandzkie

Wyspy Alandzkie
Dowolne daty
Goście
Wyspy Alandzkie to archipelag liczący 6757 wysp należący do Finlandii, jednak językiem urzędowym jest szwedzki. Archipelag położony jest na Morzu Bałtyckim w pobliżu Zatoki Botwickiej. Jedynym miastem i jednocześnie stolicą wysp jest Mariehamm. 90% mieszkającej tam ludności jest pochodzenia szwedzkiego.
DALSZE INFORMACJE »

Wyspy Alandzkie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Lumparland
10 m² Domek letniskowy
2 1
Lumparland, Podregion Ålands landsbygd, Wyspy Alandzkie
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 159 zł
za noc
Domek letniskowy Lumparland
96 m² Domek letniskowy
6 1
Lumparland, Podregion Ålands landsbygd, Wyspy Alandzkie
od 1.330 zł
za noc
Domek letniskowy Lumparland
45 m² Domek letniskowy
4 1
Lumparland, Podregion Ålands landsbygd, Wyspy Alandzkie
od 768 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Domek letniskowy Sauna Lumparland
Sauna
45 m² Domek letniskowy
4 1
Lumparland, Podregion Ålands landsbygd, Wyspy Alandzkie
od 788 zł
za noc
Domek letniskowy Sauna Lumparland
Sauna
15 m² Domek letniskowy
4 1
Lumparland, Podregion Ålands landsbygd, Wyspy Alandzkie
od 301 zł
za noc
Zobacz inne

Domki letniskowe wyspy Alandzkie – na urlop do Finlandii

Głównymi zajęciami mieszkańców jest rybołóstwo, hodowla bydła i uprawa roli. Obszar wysp jest strefą zdemilitaryzowaną – panuje na nich całkowity zakaz manewrów wojskowych i przelotów lotnictwa wojskowego. Urlop na wyspach Alandzkich przeznaczony jest dla osób, które chcą uciec od codziennego wielkomiejskiego zgiełku oraz szukają ciszy, kontaktu z przyrodą i odpoczynku. Co powiecie Państwo na noclegi wyspy Alandzkie, czyli nasz komfortowy domek letniskowy wyspy Alandzkie lub apartament wyspy Alandzkie, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Finlandii. Jeśli po urlopie na wyspach Alandzkich mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: Zatoka Kotorska w Czarnogórze, wyspa Langenland w Danii, region Morza Marmara w Turcji, wyspa Pasman w Chorwacja lub kraj związkowy Salzkammergut w Austrii.

Apartamenty Wyspy Alandzkie – zarezerwujcie Państwo już dziś


W Mariehamm będziecie Państwo mogli zrobić zakupy, posilić się w jednej z wielu restauracji lub wypić kawę w kafejce. Oczywiście polecamy skosztować specjałów przyrządzonych z świeżych ryb. Do miasta można dostać się kursującym kilka razy dziennie promem. Z tego powodu nasze przytulne domki letniskowe wyspy Alandzkie i apartamenty wyspy Alandzkie będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania wysp i wycieczek po nich. Między wyspami także kursują promy, które pozwolą bez problemu przemieszczać się z wyspy na wyspę. Ci z Państwa, którzy zdecydują się na nasze wspaniałe apartamenty i domki letniskowe na wyspach Alandzkich będą mogli deletować się przepiękną przyrodą i morzem. Ulubionymi czynnościami turystów na wyspach jest wędkarstwo, spracery oraz wycieczki rowerowe. Miejsce to jest rajem dla ornitologów – wyspy są miejscem występowania wielu gatunków ptaków. Oprócz morza i wybrzeży na wyspach można znaleźć wiele lasów, w których żyje wiele gatunków gryzoni. Malownicze krajobrazy na długo pozostaną w Państwa pamięci. Po niezapomnianym urlopie na wyspach Alandzkich chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wyspa Paros w Grecji, region Lotaryngia we Francji, wybrzeże Costa del Sol w Hiszpanii, prowincja Flandria Wschodnia w Belgii lub kanton Gryzonia w Alpach w Szwajcarii. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspach Alandzkie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspach Alandzkie są hotele i domy. Dzięki ponad 176 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspach Alandzkie?

Ceny na Wyspach Alandzkie rozpoczynają się od 159 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (31 m²) lub domy (53 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspach Alandzkie. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag