Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grenoble - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grenoble - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grenoble

Grenoble
Dowolne daty
Goście
Grenoble jest to miejscowość i gmina położona we Francji. Jeżeli chcemy dokładniej określić jej położenie, wspomnieć należy iż znajduje się ona w regionie Rodan-Alpy, w departamencie Isère. Domki letniskowe Grenoble położone są w doprawdy niezwykle malowniczym miejscu.
DALSZE INFORMACJE »

Grenoble: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Grenoble
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
50 m² Apartament
2 1
Grenoble, Isère, Francja
od 511 zł
za noc
Dom Grenoble
-27%
30 paź - 6 lis
88 m² Dom
5 3
Grenoble, Isère, Francja
od 355 zł 487 zł
za noc
Dom Grenoble
-31%
30 paź - 6 lis
120 m² Dom
6 3
Grenoble, Isère, Francja
od 514 zł 749 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Grenoble
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
50 m² Apartament
2 1
Grenoble, Isère, Francja
od 462 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Grenoble
-23%
30 kwi - 7 maj
Balkon/Patio
67 m² Dom
4 3
Grenoble, Isère, Francja
od 294 zł 382 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Grenoble
-17%
30 paź - 6 lis
Balkon/Patio
149 m² Dom
6 3
Grenoble, Isère, Francja
od 528 zł 635 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Grenoble
-53%
30 kwi - 7 maj
Balkon/Patio
95 m² Dom
6 3
Grenoble, Isère, Francja
od 225 zł 474 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Grenoble
-20%
27 lis - 4 gru
Klimatyzacją
58 m² Dom
4 2
Grenoble, Isère, Francja
od 438 zł 546 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Grenoble i apartamenty Grenoble – wspaniały wypoczynek w malowniczym miejscu

Znajdują się bowiem w szerokiej dolinie, która otoczona jest od północy górami Chartreuse, od południowego zachodu pasmem Vercors, a od wschodu okazałymi szczytami Alp. Z każdej strony czekają zatem na Państwa przepiękne widoki i jedyne w swoim rodzaju, wspaniałe krajobrazy. Pobyt w tym rejonie Francji bez wątpienia zaliczyć będzie można do udanych i wywrze on na Państwie ogromne wrażenie. Warto więc wybrać się tutaj i zwiedzić tutejszą okolicę.

Wakacje Grenoble – przepiękne widoki i wspaniałe zabytki


Miasto to zalicza się do jednego z największych ośrodków naukowych Francji. Mieszka tutaj bowiem wiele tysięcy studentów, studiujących na miejscowych Uniwersytetach. Apartamenty Grenoble wybudowane zostały w okolicy trzech największych uczelni. Należą do nich Université Pierre Mendès France, Université Joseph Fourier oraz Université Stendhal. Jest tu również budynek Politechniki- Institut national polytechnique de Grenoble. Miasto można zatem w dużym stopniu nazwać miasteczkiem studenckim. Oprócz tego w 2004 roku uznane zostało ono małym wielkim miastem, dzięki rozwijającemu się w nim potencjałowi naukowemu. Grenoble bierze także udział w projekcie Węzła Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Technologicznego.

Miasto pochwalić się może kilkoma słynnymi, ciekawymi obiektami. Domki letniskowe Grenoble są idealnym punktem wyjściowym do Jardin des Dauphins, czyli Ogrodu Delfinów. Jest to miejsce położone u wzgórza Bastylii, nad rzeką Isère. Będą tuta mogli Państwo podziwiać brązowy posąg konny Philis de La Charce a także przepiękne widoki na okolicę. Podczas urlopu w tym miejscu Francji, warto wybrać się na plac Grenette i plac Saint-André, gdzie znajdują się Pałac Sprawiedliwości oraz kościół św. Andrzeja. Nie można ominąć także Église Saint-Laurent, katedry Notce Dame i tutejszych muzeów, przedstawiających bardzo ciekawą kolekcję sztuki współczesnej.

Jeżeli spędzają Państwo chętnie czas na górzystych terenach, zapraszamy również do Irlandii. Zapewniamy Państwa, iż wczasy Morze Celtyckie, wakacje Hrabstwo Limerick oraz urlop Waterford, na długo zapiszą się w Państwa pamięci. Jeżeli natomiast są Państwo spragnieni gorących promieni słonecznych, zapraszamy do Włoch. Nasze komfortowe domki letniskowe Pistoia, apartamenty Perugia oraz noclegi Turyn, już są przygotowane na Państwa przyjazd. A wakacje Rovigo, wczasy Calalzo oraz urlop San Terenzo Monti, będą z pewnością należały do niezapomnianych. Wybór należy do Państwa!

Grenoble: Inne pomysły na urlop

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Grenoble?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Grenoble są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 223 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Grenoble?

Wyszukując zakwaterowanie w Grenoble z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 231 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 22 m², a apartamenty - 41 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Grenoble?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Grenoble. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 459 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Grenoble. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag