Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w La Réunion - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w La Réunion - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w La Réunion

La Réunion
Dowolne daty
Goście
Jeśli szukają Państwo miejsca na urlop nad morzem, nasze apartamenty La Réunion i domki letniskowe La Réunion będą dla Państwa znakomitym wyborem. Réunion to wyspa leżąca na południowy-zachód od Madagaskaru. Razem z Mauritiusem i Rodriguesem tworzy ona mini-archipelag Maskarenów.
DALSZE INFORMACJE »

La Réunion: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament La Réunion
-68%
6 maj - 13 maj
30 m² Apartament
4 1
La Réunion, Lot i Garonna, Francja
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 142 zł 448 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi La Réunion
-67%
6 maj - 13 maj
wifi
30 m² Apartament
4 1
La Réunion, Lot i Garonna, Francja
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 161 zł 493 zł
za noc
Apartament wifi La Réunion
-72%
6 maj - 13 maj
wifi
40 m² Apartament
6 2
La Réunion, Lot i Garonna, Francja
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 187 zł 665 zł
za noc
Dom wiejski wifi La Réunion
-60%
4 lut - 11 lut
wifi
350 m² Dom wiejski
11 5
La Réunion, Lot i Garonna, Francja
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 1.345 zł 3.319 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Nocleg Klimatyzacją La Réunion
Klimatyzacją
50 m² Nocleg
2 1
La Réunion, Lot i Garonna, Francja
od 405 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe La Réunion i apartamenty La Réunion – wymarzone wczasy na odległej wyspie

Od wieków Réunion była przystanią dla pokoleń żeglarzy: arabskich, angielskich, holenderskich. Własnością Francji Réunion stał się w 1638 r. i do dzisiaj pozostaje nią jako tzw. departament zamorski. Dziś dominuje tu język kreolski, będący mieszanką wpływów afrykańskich, indyjskich i francuskich. Największe miasta na wyspie to Saint Denis, Saint Paul i Saint Andre.

Klimat wyspy jest zwrotnikowy, z silnymi wpływami morskimi oraz z łagodzącym wpływem ciepłych pasatów. Wakacje w naszych apartamenty La Réunion i domki letniskowe La Réunion będą zatem upływały Państwu bardzo przyjemnie. Réunion jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, posiada więc wiele żyznych gleb, na których rosną liczne plantacje (zwłaszcza trzciny cukrowej), mnóstwo ogrodów (polecamy Państwu zwłaszcza te tematyczne takie jak np. ogród bonsai). Niezapomnianym przeżyciem będzie wycieczka na wygasły wulkan Piton des Neiges oraz, dla spragnionych mocniejszych wrażeń, na Piton de la Fournaise - jeden z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Podczas pobytu w apartamenty Réunion i domki letniskowe Réunion godny odwiedzenia jest także rezerwat Naturelle Marine, w który można zwiedzać poprzez nurkowanie oraz jego miejscowe oceanarium.

Wczasy La Réunion – spełnienie wakacyjnych marzeń


Réunion ma do zaoferowania bogatą miejscową kuchnię, mogącą zachwycić Europejczyka swoją egzotyką. Na miejscu można delektować się świeżymi owocami (mango, liczi, ananasy), zaś do domu warto przywieźć egzotyczne przyprawy (zwłaszcza oryginalną wanilię bourbon) oraz organiczne kosmetyki, wyrabiane ekologicznymi metodami. Na wyspie istnieją też bogate tradycje hafaciarstwa oraz wytwarzania olejków zapachowych.

Réunion ma także wiele do zaoferowania miłośnikom historii. Warto odwiedzić miejscowy cmentaarz Le Cimitiere Marin, gdzie pochowany został pirat La Buse. Był on w XVIII w. postrachem okolicznych wód i całego Oceanu Indyjskiego, łupiąc porty i statki handlowe. Jego największą zdobyczą był statek Virgem Do Cabo (Dziewica Wybrzeżą), który wiózł ładunek dla portugalskiego biskupa Goi. Ładunek ten oszacowany w 1968 r. na 100 mln funtów! Sprawiedliwość dopadła go w 1730 r. - na szubienicy La Buse rzucił w gawiedź swój naszyjnik z tajemnicznymi symbolami, które miały doprowadzić wytrwałego poszukiwacza do skarbu. Od tego czasu legenda trwa, mobilizując kolejne pokolenia do poszukiwania skarbu. Może to właśnie Państwu uda się go znaleźć? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na apartamenty La Réunion oraz domki letniskowe La Réunion.

Jeżeli marzą się Państwu rajskie wakacje na wyspie, a nie chcą wybierać się w tak daleką wyprawę polecamy nasze domki letniskowe Fuerteventura i apartamenty Majorka. Zapraszamy na wakacje Uznam, wczasy Wyspa Poel oraz urlop Sylt. Życzymy Państwu przyjemnego wypoczynku!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w La Réunion?

Domek w stylu alpejskim i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w La Réunion. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w La Réunion?

Wyszukując zakwaterowanie w La Réunion z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 142 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domek w stylu alpejskim - 48 m², a bed & breakfast - 50 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w La Réunion. Przeciętnie domek w stylu alpejskim są idealne dla 4 gości.

image-tag