Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Nord-Pas-de-Calais i domki letniskowe Nord-Pas-de-Calais - niezapomniany wypoczynek

Nord-Pas-de-Calais
Dowolne daty
2 gości
Region Nord-Pas-de-Calais to najbardziej na północ wysunięty region we Francji. Graniczy on z Belgią i Kanałem La Manche, a nazywany jest także „Cote de Opal", czyli wybrzeżem opalowym. Przy dobrej pogodzie można stąd dojrzeć południowe wybrzeże Anglii.
DALSZE INFORMACJE »

Nord-Pas-de-Calais: Nasze rekomendacje dla Państwa

50 m² Apartament dwupoziomowy
2 1
Ambleteuse, Pas-de-Calais, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.129 zł
za 1 tydzień
34 m² Apartament
4 1
Wimereux, Pas-de-Calais, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.375 zł
za 1 tydzień
70 m² Apartament
6 3
Wimereux, Pas-de-Calais, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.704 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Przyjazny zwierzętom
100 m² Dom
8 3
Maninghem, Pas-de-Calais, Francja
4,4 / 4
„Wybitny“
od 1.570 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
35 m² Apartament
4 1
Oye-Plage, Pas-de-Calais, Francja
4,4 / 4
„Wybitny“
od 2.821 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
65 m² Apartament
6 2
Oye-Plage, Pas-de-Calais, Francja
4,3 / 4
„Wybitny“
od 2.514 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Balkon/Patio
100 m² Dom
7 3
Mont-Saint-Éloi, Pas-de-Calais, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.465 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
28 m² Dom
2 1
Ergny, Pas-de-Calais, Francja
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.150 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
65 m² Dom
8 2
Eppe-Sauvage, Nord, Francja
4,4 / 4
„Wybitny“
od 2.790 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Noclegi z kominkiem

Kominek
120 m² Dom
7 3
Richebourg, Pas-de-Calais, Francja
4,7 / 5
„Znakomity“
Sprawdź cenę
Kominek
150 m² Dom
10 3
Hubersent, Pas-de-Calais, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.834 zł
za 1 tydzień
Kominek
243 m² Dom
10 4
Estaires, Nord, Francja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 6.793 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Region ten uwielbiany jest szczególnie przez miłośników przyrody i pieszych wędrówek ze względu na niemal nienaruszoną naturę, wilgotny klimat oraz długie wybrzeże wydmowe, o czym możesz się przekonać wynajmując domek letniskowy w Nord-Pas-de-Calais lub apartament w Nord-Pas-de-Calais. Dzięki takiej formie noclegu będziesz mieć świetną możliwość poznać ten ciekawy obszar i jego tajemnice. Nie brak powodów, aby wynająć tu domek letniskowy, apartament lub pokój i rozkoszować się wakacyjną atmosferą. Tanie wczasy to marzenie możliwe do zrealizowania we Francji! Apartamenty Nord-Pas-de-Calais i domki letniskowe Nord-Pas-de-Calais są przytulne i idealnie wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne, z przyjaciółmi lub we dwoje, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie.

Wymarzony urlop we Francji - bogata oferta domków letniskowych i apartamentów tylko u nas!

Ważnym centrum regionu jest miasto portowe Calais. W jego pobliżu znajduje się wejście do Eurotunelu łączącego Francję z Anglią. Port w Calais jest jednym z najważniejszych we Francji, a szczególnie warta zobaczenia jest piękna Starówka z budowlami w stylu gotyckim i renesansowym. W regionie znajduje się również miasto Boulogne-sur-Mer ze wspaniałą katedrą Notre Dame o wysokości 100 m. i Starym Miastem otoczonym murami obronnymi. Pomiędzy Boulougne-Sur-Mer a Calais znajdują się dwa malownicze przylądki: „Blanc Nez” oraz „Gris Nez“. 50 – metrowa latarnia morska przylądka Gris Nez już od wieków wskazuje marynarzom bezpieczną drogę przez kanał. Stolicą regionu Nord-Pas-de-Calais jest miasto Lille będące ważnym węzłem komunikacyjnym i gospodarczym między Paryżem a Brukselą. Lille położone jest bezpośrednio na granicy z Belgią. Znajdują się w nim liczne muzea, bulwary i średniowieczne budowle oraz przytulne kafejki i restauracje. Także wycieczki do Arras i Valenciennes są warte polecenia. W Arras znajduje się przepiękny pałac St. Vaast, Grand Place i Petite-Place z zespołem historycznych kamiennic oraz imponująca katedra z XVIII wieku.
Zachwycające piękno Nord-Pas-de-Calais trudno jest opisać słowami. Najlepiej przekonać się o nim na własne oczy wynajmując domek letniskowy Nord-Pas-de-Calais lub apartament Nord-Pas-de-Calais. To gwarancja niezapomnianego urlopu. Taka forma noclegu gwarantuje bowiem spokój i niezależność. Tanie wczasy we Francji są naprawdę możliwe! Domki letniskowe, apartamenty i pokoje do wynajęcia w Nord-Pas-de-Calais: szukaj odpowiedniego dla siebie za pomocą powyższej wyszukiwarki.
Jeśli niezapomniane wczasy nad morzem, to polecamy także malowniczo położone wyspy chorwackie. Na szczególną uwagę zasługuje nasza oferta domków letniskowych na Wyspie Brac oraz apartamentów na Wyspie Hvar.

image-tag