Listy Życzeń
Amorgos Scenic View base64Hash Amorgos Scenic View

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Amorgós

Amorgos
Dowolne daty
Goście
„Morze i niebo ostro lśni, dobrze mi ach jak dobrze mi (..) Cykady na cykadach” śpiewała Kora w swojej słynnej piosence. Ten tekst może być swoistą inspiracją do kolejnych wakacji. Co powiecie na domki letniskowe wyspa Amorgos czy apartamenty wyspa Amorgos?
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Nocleg  Katapola
Kuchnia
22 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Katapola, Amorgos, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 649 zł
za noc
Nocleg  Katapola
Kuchnia
25 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Katapola, Amorgos, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 260 zł
za noc
Nocleg  Katapola
Kuchnia
23 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Katapola, Amorgos, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 649 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Amorgos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Amorgos: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 217 zł za noc

Nocleg Ormos Egialis
Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Ormos Egialis, Jednostka regionalna Naksos, Grecja
od 240 zł
za noc
Nocleg Aegiali
14 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Aegiali, Jednostka regionalna Naksos, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 218 zł
za noc
Nocleg Aegiali
36 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Aegiali, Jednostka regionalna Naksos, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 583 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Amorgos i domki letniskowe Wyspa Amorgos

Czekają tu na was wszelkie odcienie niebieskiego, od lazurowej wody morskiej po błękit nieba. Stąd też inna nazwa wyspy, czyli Wielki Błękit. Określenie to często używane jest przez płetwonurków, którzy uwielbiają tutaj podwodny świat Morza Śródziemnego. Nie tylko jednak zaawansowani nurkowie są fanami podwodnej flory i fauny. Również amatorzy wracają na ląd podekscytowani i przepełnieni wrażeniami. Dodatkowo na wyspie kręcono prawie w całości film pod tytułem „Le Grand Blue”. Inne wapaniałe wyspy śródziemnomorskie czekają na was także u wybrzeży Chorwacji:Warto przespacerować się po wyznaczonych ścieżkach brzegiem wyspy. Stąd będziecie mogli podziwiać okolicę z dwóch perspektyw. Tutaj też usytuowane są domki letniskowe wyspa Amorgos i apartamenty wyspa Amorgos. Tutaj znajdziecie idealną scenerię do fotografowania. Wiele tu opuszczonych wsi i pięknych kościółków. Na wyspie zachowały się też budowle z czasów kultury minojskiej.

Niezapomniany urlop na wyspie Amorgos


Wyspy greckie są piękne także jesienią. Wynajmując domki letniskowe wyspa Amorgos i apartamenty wyspa Amorgos w październiku czy w listopadzie będziecie mieli okazję napawać się ciszą i spokojem. Czasami nawet nadarzy się okazja, by uczestniczyć w tradycyjnym greckim weselu. Na pewno będziecie zaproszeni, bo przy takich okazjach bawi się zazwyczaj cała wyspa. Na wyspie Amorgos zachwyci was także regionalne jedzenie składające się głównie z ryb i owoców morza – zupełnie jak na wakacjach w Istrii. Na przystawkę dostaniecie we wszystkich tawernach oliwki, ser i ryż zawijany w liście winorośli. Do tego wykwintne, czerwone wino greckie i możecie rozkoszować się jednocześnie widokie wyspy jak i smakiem potraw. Wielką frajdę na wyspie będą mieli miłośnicy sportów wodnych jak i węrownicy a także ci, dla których szczególnie ważny jest relaks i wypoczynek z dala od zgiełku i rumoru wielkich metropolii. Dla tych, którzy jednak preferują zupełne przeciwieństwo, proponujemy:

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Wyspie Amorgós?

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag