Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Egina - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Egina - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Egina

Egina
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 19
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z klimatyzacją

Nocleg Klimatyzacją Egina
Klimatyzacją
20 m² Nocleg
2 1
Egina, Egina, Grecja
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 265 zł
za noc
Nocleg Klimatyzacją Egina
Klimatyzacją
20 m² Nocleg
2 1
Egina, Egina, Grecja
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 247 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Agia Marina
wifi
25 m² Apartament
2 1
Agia Marina, Egina, Grecja
od 315 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Egina: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Vathi
22 m² Nocleg
2 1
Vathi, Egina, Grecja
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 262 zł
za noc
Nocleg Vathi
24 m² Nocleg
3 1
Vathi, Egina, Grecja
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 311 zł
za noc
Nocleg Vathi
50 m² Nocleg
4 1
Vathi, Egina, Grecja
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 467 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Wyspie Egina?

Apartamenty Wyspa Egina i domki letniskowe Wyspa Egina - korzystne oferty wakacyjne

Zachodzące słońce za wyspiarskim horyzontem wybudza do życia noc. Wielki księżyc odbija się w tafli granatowej jak atrament wody. Ostatni powiew łagodnej bryzy przed zaśnięcie. A rano? – a rano witają was tańczące, radosne promienie słoneczne. Idziecie zanurzyć się w falach morza i niczym młodzi bogowie podążacie na śniadanie. Po śródziemnomorskich przysmakach jesteście gotowi na nowy dzień i otwarci na atrakcje wyspy. Wiele niezapomnianych wrażeń bez wątpienia przywiozą Państwo z wakacji spędzonych w domkach letniskowych Dobropoljana na jednej z chorwackich wysp.

Czy to nie tak chcecie spędzić wakacje? To wymarzone miejsce może oznaczać wiele wspaniałych, śródziemnomorskich wysp gdzie na pewno uda wam się przeżyć powyższy scenariusz. Na rajskich, lazurowych wodach czekają na was:

Domki letniskowe na wyspie Egina - wspaniały urlop na greckich plażach


Wyspa Egina leży w Zatoce Sarońskiej. Nazwa jej w wolnym tłumaczeniu znaczy tyle co wyspa gołębi. Natomiast według mitologii jest odzwierciedleniem imienia Aeginy – nimfy greckiej, która zaostała uwiedziona przez Zeusa. Na wyspie będziecie mogli rozkoszować się plażą, lazurową wodą, błękitnym niebem i kulinarnymi przysmakami. Głównymi smakołykami Eginy są jak na większości innych wyspach, winogrona, figi, oliwki, pistacje i migdały. Domki letniskowe wyspa Egina czy apartamenty wyspa Egina stanowić będą wspaniałym miejscem noclegowym, które zapewni wam komfort i wypoczynek. By lepiej poznać kulturę warto wybrać się do Muzeum Archeologicznego, które jest najstarsze w Grecji. Ze starożytności zachowało się wiele legend na temat wyspy. Mówi się na przykład, że Platon urodził się na Eginie a nie tak jak powszechnie wiadomo w Atenach. Na wyspie zamieszkiwał także przez długi okres czasu Ioannis Kapodistrias, będący pierwszym dowódcą niepodległej Grecji.

To, że domki letniskowe wyspa Egina i apartamenty wyspa Egina w większej części usytuowane są na wybrzeżu, sprawia, że będziecie mieli szybki dostęp do plaży. Będziecie mogli wylegiwać się na złocistym piasku o jakiej tylko chcecie porze. A gdy dopadnie was zmęczenie to wystarczy tylko parę kroków by znaleźć się w cieniu tarasu zarezerwowanego domku. Dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczny przebieg zdarzeń i aktywne spędzanie czasu, proponujemy wielkie metropolie jak:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Egina?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych na Wyspie Egina. Z ponad 19 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty na Wyspie Egina?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty na Wyspie Egina o średniej cenie 846 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Egina. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 2 gości.

image-tag