Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Hydra - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Hydra - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Hydra

Hydra
Dowolne daty
Goście
Greckie słońce przyjemnie maluje twarze lekko brązową opalenizną. Jesteśmy wypoczęci i zrelaksowani. Dookoła widoki zapierające dech w piersiach i ta krystalicznie czysta woda odbijająca w swojej tafli tańczące promienie słoneczne.
DALSZE INFORMACJE »

Hydra: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Idra
10 m² Nocleg
2 1
Idra, Hydra, Grecja
od 526 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Idra
-51%
22 paź - 29 paź
wifi
46 m² Dom
4 1
Idra, Hydra, Grecja
od 694 zł 1.413 zł
za noc
Dom wifi Idra
-65%
11 lut - 18 lut
wifi
70 m² Dom
5 2
Idra, Hydra, Grecja
od 420 zł 1.193 zł
za noc
Dom wifi Idra
-59%
13 sty - 20 sty
wifi
70 m² Dom
5 2
Idra, Hydra, Grecja
od 705 zł 1.728 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Idra
-69%
14 paź - 21 paź
Klimatyzacją
100 m² Dom
10 4
Idra, Hydra, Grecja
od 1.404 zł 4.469 zł
za noc
Nocleg Klimatyzacją Idra
-21%
6 maj - 13 maj
Klimatyzacją
12 m² Nocleg
2 1
Idra, Hydra, Grecja
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 259 zł 329 zł
za noc
Nocleg Klimatyzacją Idra
-28%
6 maj - 13 maj
Klimatyzacją
20 m² Nocleg
3 1
Idra, Hydra, Grecja
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 305 zł 423 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Hydra i domki letniskowe Wyspa Hydra – niezapomniane wczasy na każdą kieszeń

Po lazurowym morzu leniwie pływają białe żaglówki a ze szklanek sączy się do naszych gardeł orzeźwiający sok pomarańczowy. Czyż nie tak wyobrażamy sobie wakacje? Ten spokojny czas, który dany jest niektórym tylko raz w roku. Ten czas, na który cieszymy się jak małe dzieci. Śródziemnomorska sceneria czeka na was nie tylko w Grecji. Wakacje na Sardynii czy urlop na Cyprze Południowym zapewnią wam również cudowne chwile. Wracając jednak do Grecji czekają tu na was domki letniskowe wyspa Hydra i apartamenty wyspa Hydra.Płynąc na Hydrę będziecie mieli wrażenie, że zbliżacie się do białego punktu. Mnóstwo tu bowiem cerkwi, których ściany pomalowane są tylko na kolor biały. Wyspa Hydra ma w sobie coś magicznego. Zauważył to słynny Leonard Cohen, który stworzył tu większość swoich piosenek. W historii zapisała się ona również jako wyspa piratów. Głównym środkiem komunikacji są osiołki. Stanowi to także swoistą atrakcję turystyczną. Wybierając się na Hydrę z rodziną czy ze znajomymi będziecie mogli poznać wyspę z perspektywy oślego grzbietu. Dzieci będą miały na pewno wielką frajdę. Domki letniskowe wyspa Hydra i apartamenty Hydra usytuowane na wybrzeżu zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednego urlopowicza.

Domki letniskowe na Hydrze – zachwyćcie się przyrodą i architekturą z perspektywy oślego grzbietu


Na Hydrze znajduje się wiele malowniczych wiosek rybackich. Podczas porannego spaceru będzicie mogli poobserwować codzienne życie wypływających w morze rybaków. Spokój jaki tu panuje jest niesamowicie relaksujący. To odpowiednie miejsce dla osób, które poszukują odskoczni od codziennych problemów. Ze wszystkich greckich wysp, Hydra jest najmniej zniszczoną przez cywilizację wyspą. Położona jest w malowniczym przesmyku między Argolis a Zatoką Sarońską. Takie położenie powoduje, że możecie uprawiać tu wszelkie sporty wodne. Warto udać się w rejs wodolotem na pobliskie wyspy. Najważniejszymi plażami są Molos, Kaminia i Mandraki znajdująca się na północy Hydry. Oprócz wakacji na greckich wyspach proponujemy wam również:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Hydra?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych na Wyspie Hydra. Z ponad 31 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Hydra?

Wyszukując zakwaterowanie na Wyspie Hydra z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 216 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 72 m², a apartamenty - 42 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Hydra. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag