Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Ikarii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Ikarii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Ikarii

Ikaria
Dowolne daty
Goście
Postać Ikara stanowi w mitologi greckiej bardzo ważne miejsce. Syn Dedala skończył tragicznie swój żywot w otchłani morza Egejskiego opływającego wyspę, którą na cześć jego osoby nazwano Ikarią. Tutaj czekają na was domki letniskowe wyspa Ikaria i apartamenty wyspa Ikaria.
DALSZE INFORMACJE »

Ikaria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Therma
-40%
4 lut - 11 lut
45 m² Apartament
5 2
Therma, Agios Kirikos, Ikaria
od 362 zł 602 zł
za noc
Apartament Therma
-40%
11 lut - 18 lut
45 m² Apartament
4 2
Therma, Agios Kirikos, Ikaria
od 332 zł 551 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Therma
-40%
4 lut - 11 lut
Balkon/Patio
45 m² Apartament
5 2
Therma, Agios Kirikos, Ikaria
od 361 zł 601 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Therma
-40%
11 lut - 18 lut
Balkon/Patio
45 m² Apartament
4 2
Therma, Agios Kirikos, Ikaria
od 331 zł 549 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Wyspa Ikaria i domki letniskowe Wyspa Ikaria – niezapomniane wczasy nad Morzem Egejskim

Jest to idealne miejsce na wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Także na urlopie w Calpe czy w Nerji będziecie mogli ‘pluskać’ się w promieniach hiszpańskiego słońca. Przybywając na tę otoczoną ‘chmurą’ lazurowego morza wyspę będziecie zachwyceni widokiem jaki ukaże się waszym oczom. Ikaria znana jest z długowieczności w dosłownym znaczeniu tego słowa. Nie zdziwcie się zatem jak spotkacie osoby w wieku powyżej dziewięćdziesiątki, które zaskoczą was swoją aktywnością. Choroby dotyczące wieku starczego znane są tu tylko z gazet. Ta fenomenalna kondycja spowodowana jest pogodą ducha, która wręcz przepełnia wyspę. Często używa się tu określenia, że sercu jest bliżej do problemów z powodu zawodów miłosnych niż do problemów zdrowotnych.

Niezapomniany urlop na wyspie Ikara – Mitologiczny świat i dłogowieczność w Błękitnej Strefie


Wynajmując domki letniskowe wyspa Ikaria czy apartamenty Ikaria możecie również zapoznać się z tajemnicą długowieczności. Głównym trunkien na wyspie są ziołowe herbatki obniżające ciśnienie i oczywiście do każdej potrawy dodawana jest oliwa z oliwek. Ważne są także popołudniowe spacery po wyspie. Ikaria należy do tzw. Błękitnej Strefy. Zaliczają się do niej wszystkie unikatowe miejsca czy regiony na kuli ziemskiej, gdzie mieszkańcy żyją znacznie dłużej niż statystycznie każdy inny człowiek na świecie. Na urlopie w Ikarii szybko zapomnicie o stresie i życiowych troskach. Życie płynie tu leniwie i beztrosko. W szczególności będziecie mogli to zauważyć po obsłudze kelnera, gdy wybierzecie się na kawę do pobliskiej tawerny. Słowo jakie koniecznie musicie znać na wczasach w Ikarii to chalara, które oznacza ‘na luzie, spokojnie’.

Wyspa Ikaria słynie również z gorących źródeł. Kuracjusze z całego świata przybywają co roku na wyspę by móc kolejny raz rozkoszować się tymi leczniczymi wodami. Głównym ośrodkiem uzdrowiskowym jest Therma. Urlopowiczom preferującym raczej aktywny sposób spędzania wolnego czasu proponujemy wakacje na Riwierze Tureckiej albo w wielkich metropoliach. Apartamenty w Berlinie czy w Amsterdamie również czekają do waszej dyspozycji. Co powiecie też dla odmiany na wakacje:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Ikarii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspie Ikarii są apartamenty i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Ikarii?

Z Casamundo na Wyspie Ikarii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 282 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (42 m²) i domy (45 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty na Wyspie Ikarii?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty na Wyspie Ikarii o średniej cenie 268 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Ikarii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag