Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Karpathos - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Karpathos - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Karpathos

Karpatos
Dowolne daty
Goście
Złociste plaże i błękitne niebo, po którym leniwie szybują ptaki. To tutaj znajduje się najdalej na południe wysunięty kawałek lądu Uni Europejskiej. W czasach starożytnych wyspę tę zamieszkiwali Pelazgowie i Dorowie. Dziś czekają tu na was domki letniskowe wyspa Karpathos i apartamenty wyspa Karpathos.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Wyspie Karpathos?

Karpatos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament typu studio Lefkos
-37%
4 lut - 11 lut
Apartament typu studio
2 1
Lefkos, Karpathos, Grecja
od 208 zł 330 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament typu studio Klimatyzacją Lefkos
-37%
4 lut - 11 lut
Klimatyzacją
Apartament typu studio
2 1
Lefkos, Karpathos, Grecja
od 207 zł 329 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Karpathos i domki letniskowe Wyspa Karpathos – korzystne noclegi dla każdego

Jeżli znudziły wam się ciągłe wakacje nad Bałtykiem i poszukujecie zupełnie nowych miejsc i wrażeń to wyspy greckie będą do tego jak najbardziej odpowiednie.Wyspa Karphatos to trzecia co do wielkości wyspa archipelagu Dodekanezów. Przed nią znajduje się tylko Rodos i Kos. Warto wybrać się do wioski Olympu, gdzie w dosłownym znaczeniu słowa zatrzymał się czas. Budynki zamieszkiwane przez tutejszą ludność liczą tysiące lat a ubrania noszone w dzisiejszych czasach przez mieszkańców wioski są tradycyjnymi strojami. Wszystkie święta na wyspie obchodzone są z majestatyczną pompą. Urlopowicze wybierający się na wakacje na Karpathos są zachwyceni oferowanymi piszczystymi plażami i warunkami sprzyjającymi do uprawiania sportów wodnych. Bardzo popularnym jest windsurfing, surfing i żeglarstwo.

Wakacje na wyspie Karpathos - najpiękniejsze plaże nad Morzem Egejskim


Rezerwując domki letniskowe wyspa Karphatos czy apartamenty wyspa Karpathos możecie liczyć w stu procentach na spokojne wakacje. Czasami możecie mieć nawet wrażenie, że znajdujecie się na bezludnej wyspie. Karpathos nie jest oblegana przez turystów. Urlopowicze wybierają częściej dwie inne bliźniacze siostry Rosdos i Kos, które oddalone są stąd tylko o parę mil morskich. Ci, którzy jednak decydują się na Karpathos będą zachwyceni słynnymi plażami: Apellą i Kyrą Panagią, które uznawane są za jedne z najpiękniejszych piasków nad Morzem Egejskim.

Z rana warto wybrać się do pobliskiej tawerny na śniadanie. Będziecie mogli zaobserwować leniwe życie mieszkańców wioski. Kobiety zajmują się tu przede wszystkim wyszywaniem i haftowaniem a mężczyźni hodowlą i uprawą roli. By lepiej poznać wyspę możecie wybrać sie na przejażdżkę osiołkiem, należącym do głównego środka ‘komunikacji miejskiej’. Najstarszym kurortem turystycznym na wyspie jest Amopi. Odkryjecie tutaj wspaniałe trzy zatoki, piaszczyste i kamieniste plaże, gdzie będziecie się mogli w końcu powygrzewać w promieniach greckiego słońca.

Dla tych, którzy jeszcze nie do końca są przekonani co do wakacji na wyspie Karpathos proponujemy:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Karpathos?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Wyspie Karpathos są bed & breakfast oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Karpathos?

Z Casamundo na Wyspie Karpathos znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 208 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (37 m²) i domy (64 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast na Wyspie Karpathos?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotel apartamentowy to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania na Wyspie Karpathos. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 751 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Karpathos. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag