Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karpathos - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karpathos - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karpathos

Karpathos
Dowolne daty
Goście
Położona między Kretą a Rodos, na Morzu Tyrreńskim, leży jedna z wysp Archipelagu Dodekanezy - wąska i górzysta wyspa Karpathos. Pierwsze ślady ludzkiej obecności na wyspie pochodzą z końca Neolitu.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Karpathos
-55%
30 wrz - 7 paź
wifi
60 m² Apartament
3 1
Karpathos, Southern Aegean, Grecja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 274 zł 611 zł
za noc
Dom wifi Karpathos
wifi
35 m² Dom
2 1
Karpathos, Southern Aegean, Grecja
od 634 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Karpathos
Klimatyzacją
35 m² Apartament
4 1
Karpathos, Southern Aegean, Grecja
od 353 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Karpathos i apartamenty Karpathos – wspaniałe, greckie wakacje

Do niedawna jeszcze Karpathos była jedną z mniej zaludnionych wysp greckich, a znaczna część mieszkańców do dzisiaj ubiera się w tradycyjne stroje greckie. Jednak mimo iż wyspa niemal z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularnym miejscem turystycznym – nie straciła nic ze swojego czaru i uroku. Aby umożliwić Państwu poznanie tego wyjątkowego zakątka świata, proponujemy wybrać jeden z wariantów zakwaterowania, które przygotowaliśmy – są to słoneczne i eleganckie apartamenty Karpathos oraz przestronne i doskonale wyposażone domki letniskowe Karpathos. Być może nie wszyscy z Państwa wiedzą, że Karpathos to nie tylko nazwa wyspy – to również zwyczajowa nazwa miejscowości Pigadia, pełniącej funkcję stolicy wyspy.

Wakacje w Karpathos – przeżyj niezapomniane chwile


Pigadia (Karpathos) leży nad urzekającą zatoką Vrondi. Jej plaże są piaszczyste, bardzo czyste, i co bardzo istotne – nie są zbyt zatłoczone. Pigadia skupiona jest wokół malowniczych przystani. Przy jednej z nich cumują łodzie wycieczkowe, którymi turyści udać mogą się w rejs wokół Karpathos, a także w kierunku sąsiadujących wysp, jak np. Kreta i Rodos. Druga, nieco mniejsza przystań stanowi schronienie dla żaglówek oraz łodzi rybackich. Wybierając apartamenty w Karpathos znajdziecie się Państwo w samym centrum tego urokliwego kurortu. Przy nadbrzeżnej promenadzie oraz w centrum miasta znajdziecie Państwo liczne tawerny, kafejki i restauracje. Delektując się miejscowymi smakołykami podziwiać można fascynujące widoki, jakie roztaczają się zarówno na port, jak i na otaczające Karpathos wzgórza.

Spędzając wakacje w Karpathos nie sposób nie zwiedzić Muzeum Archeologicznego. Jego bogate zbiory zrobią wrażenie na każdym zwiedzającym. W centrum miasta, przed siedzibą władz lokalnych, znajduje się ciekawy architektonicznie, niedawno poddany renowacji, plac. Jest on również wart Państwa uwagi. Karpathos domki letniskowe dadzą Państwu możliwość zwiedzenia nie tylko tego interesującego miasta, lecz również jego okolic. Liczne wypożyczalnie rowerów z pewnością zainteresują amatorów wycieczek rowerowych. Jednak Karpathos to przede wszystkim czarujące plaże i wszystkie atrakcje, jakie oferują one turystom. Równie interesujące mogą okazać się wakacje w Kavos, wczasy w Psalidi i urlop w Dassia.

Niezdecydowanym polecamy również, inne słoneczne miejsca w Europie. Polecamy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe na Gozo, apartamenty w Porto, noclegi w Kemer oraz kwatery Krimovica. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Karpathos?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Karpathos są bed & breakfast oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Karpathos?

Ceny w Karpathos rozpoczynają się od 76 zł za noc. Warto rozważyć tu bed & breakfast (37 m²) lub bed & breakfast (37 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Karpathos. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag