Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Kithirze - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Kithirze - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Kithirze

Kithira
Dowolne daty
Goście
Wakcje to czas wyczekiwanego spokoju. Warto wykorzystać ten czas na wypoczynek z rodziną, na wspólne wypady z przyjaciółmi czy też na odkrycie w sobie nowego talenu lub pasji. Może jesteście dotąd nieodkrytymi tancerzami, malarzami lub pisarzami? Faktem jest jednak to, że wolny czas jak najbardziej nam się należy.
DALSZE INFORMACJE »

Kithira: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Avlemonas
-48%
16 kwi - 23 kwi
45 m² Apartament
4 1
Avlemonas, Kithira, Grecja
od 298 zł 570 zł
za noc
Apartament Avlemonas
78 m² Apartament
4 1
Avlemonas, Kithira, Grecja
od 548 zł
za noc
Nocleg Potamos
23 m² Nocleg
2 1
Potamos, Kithira, Grecja
od 513 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Potamos
Balkon
23 m² Nocleg
2 1
Potamos, Kithira, Grecja
od 516 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Kithira i domki letniskowe Wyspa Kithira – niezapomniane wczasy

Oazę spokoju znajdziecie w domkach letniskowych we Władysławowie. Wybrzeża Bałtyku już od zawze były miejscem wakacyjnego przeznaczenia. Jeżeli jednak wolicie klimaty cieplejsze jak na przykład pachnący cytrusami klimat śródziemnomorski to proponujemy wam domki letniskowe wyspa Kithira i apartamenty Kithira. Będziecie zachwyceni ciszą i spokojem jaki tu panuje.Kathira leży dokładnie na przeciwko Półwyspu Peloponeskiego w archipelagu Wysp Jońskich. Jej powierzchnia wynosi 284 km² a jej krajobraz z powodu działalności wiatru i morskich fal jest bardzo zróżnicowany. Odkryjecie tu wspaniałe, malownicze zatoczki pośród wysokich klifów wybrzeża.

Domki letniskowe na wyspie Kithira - rozkoszujcie się greckim słońcem


Wynajmując domki letniskowe wyspa Kithira czy apartamenty Kithira będziecie mogli liczyć na niezapomniane wakacje. Warto zapoznać się z historią wyspy, chociażby dlatego by móc zrozumieć kulturę jej mieszkańców. Kithira była wyspą, która tak jak wiele innych greckich wysp przechodziła stale z rąk do rąk. Władali nią Rzymianie, Wenecjanie, Bizantyjczycy a także Turcy. W 1864 roku a dokładnie dwudziestego pierwszego maja nastąpił przełom w historii i Kithira została włączona do kształtującego się dopiero, młodego państwa greckiego.

Główny port wyspy znajduje się w Diakofii. Stąd będziecie mogli wybrać się na położoną tuż obok Kretę. Po rejsie wybierzcie się na niezniszczone żadną cywilizacją dziewicze plaże. Widok jaki pojawi się przed waszymi oczami będzie fantastyczny. Błękitny horyzont wody, który stapia się z błękitem nieba. Wzgórza wyspy porośnięte są dzikimi krzewami i wrzosowiskami. To idealna sceneria do wyciszenia się. Joga lub medytacja na jednym ze wzgórz naładuje was pozytywną energią wyspy. Będziecie wypoczęci i zrelaksowani, i gotowi na nowe wyzwania. Takie zaciszne miejsca znajdziecie również w innych zakątkach europejskich. Gdzieś pośród gór, zatoczek i pod niebieskim niebem czekają na was:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Kithirze?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Wyspie Kithirze są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 241 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Kithirze?

Ceny na Wyspie Kithirze rozpoczynają się od 114 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (30 m²) lub apartamenty (42 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Kithirze. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag