Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Lesbos - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Lesbos - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Lesbos

Lesbos
Dowolne daty
Goście
Poszukujecie miejsca na idealne wakacje z rodziną, z przyjaciółmi czy na romantyczny urlop tylko we dwoje? Wybierzcie sie koniecznie na wyspę Hvar czy na wakacje na północne wybrzeża Morza Czarnego.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament  Plomari
wifi
38 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Plomari, Lesbos, Grecja
od 374 zł
za noc
Pokój  Anaxos Skoutarou
wifi
45 m² Pokój ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Anaxos Skoutarou, Lesbos, Grecja
od 470 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Lesbos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Anaxos Skoutarou
25 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Anaxos Skoutarou, Lesbos, Grecja
od 379 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Lesbos i domki letniskowe Wyspa Lesbos – niezapomniane wczasy

W klimacie śródziemnomorskim czekają na was również domki letniskowe wyspa Lesbos i apartamenty wyspa Lesbos. Zakochacie się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.

Wyspa Lesbos to wyspa, nad którą króluje bóg Apollo. Zalicza się ją dlatego też do najsłoneczniejszych wysp greckich i nazywa często ‘Krainą Słońca’. Na wyspie przyszła na świat Safona, zaliczana do jednych z najsłynniejszych greckich literatów a raczej literatek. Wokół niej skupiały się liczne dziewczęta, które uczyły się rzemiosła pisania. Safona oferowała im także swoją przyjaźń i często też dedykowała im utwory, namiętne pieśni. Wyspa Lesbos była i pozostała do dzisiaj grecką stolicą artystów, malarzy i aktorów. W czasach starożytnych przybywali tutaj bardzo licznie Rzymianie, którzy posiadali swoje letnie rezydencje na wybrzeżu. Wy także możecie poczyć się jak wieczni bogowie wynajmując domki letniskowe wyspa Lesbos czy apartamenty wyspa Lesbos. Czekają na was fantastyczne widoki z malowniczymi sadami, które określa się na wyspie maianem „Egejskich Ogrodów”. Chcemy polecić Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych ciekawych ciekawych miejscach w Europie: Sosnówka na Dolnym Śląsku, prowincja Namur w Belgii, Rabka-Zdrój na Podhalu, prowincja  Fryzja w Holandii lub Płock na Mazowszu.

Wakacje na wyspie Lesbos - gaje oliwne, złociste plaże, błękitne niebo i lazurowa woda


Na wyspie Lesbos skosztujecie egzotycznych i rozkosznych dla podniebienia owoców cytrusowych. Poznacie kuchnię jakiej jeszcze do tej pory nie próbowaliście się. Soczyste sałaty, sery, pieczoną na oliwie z oliwek baraninę, gyros, tzatziki i dolmaki to tylko początek greckiej uczty jaka czeka na was na Lesbos.

W tym miejscu artystów bedziecie mogli rozkoszować się piaszczystą plażą i morskimi kąpielami. Tych, którzy pragną czegoś bardziej aktywnego proponujemy wędrówki po gajach czy lasach sosnowych a także po wspaniałych górach jakie kryje w sobie region wyspy. Ponad nią wznosi się okazale południowy szczyt Olimpos a na północy szczyt Lepetymnos. Na Lesbos swoje miejsce odnajdą również miłośnicy uzdrowisk. Jednym z najbardziej znanym z nich jest Lutra Eftalus leżące koło Molywos. Jeżeli jednak nie macie ochoty na tak dalekie podróże to proponujemy wam:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Lesbos?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspie Lesbos są prywatne pokoje i apartamenty. Dzięki ponad 37 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Lesbos?

Z Casamundo na Wyspie Lesbos znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 139 zł za noc. Możesz spodziewać się, że prywatne pokoje (35 m²) i apartamenty (38 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Lesbos. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 2 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag