Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Patmos - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Patmos - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Patmos

Patmos
Dowolne daty
Goście
Do najpiękniejszej greckiej wyspy należy zdecydowanie Patmos. Nazywana przez wielu również ‘egejską Jerozolimą’. Możecie się tutaj dostać tylko drogą wodną. Płynąc w kierunku wyspy dostrzeżecie szereg małych, białych domków z niebieskimi okiennicami, co jest bardzo charakterystyczne w architekturze greckiego budownictwa.
DALSZE INFORMACJE »

Patmos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Patmos
-55%
12 mar - 19 mar
210 m² Dom
8 4
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 3.757 zł 8.391 zł
za noc
Willa Patmos
Willa
4 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 1.544 zł
za noc
Willa Patmos
Willa
4 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 2.043 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Patmos
Klimatyzacją
23 m² Apartament
2 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 124 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Patmos
Klimatyzacją
23 m² Apartament
3 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 224 zł
za noc
Nocleg Klimatyzacją Patmos
Klimatyzacją
26 m² Nocleg
5 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 297 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Willa wifi Patmos
wifi
Willa
4 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 937 zł
za noc
Willa wifi Patmos
wifi
Willa
4 1
Patmos, Kalimnos, Grecja
od 1.449 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Patmos i domki letniskowe Wyspa Patmos

Na wzgórzu wznosi się potężny klasztor św. Jana. Historia wyspy jest bardzo związana z jego osobą. Na Patmos doznał on bowiem objawień, które potem zostały zapisane przez ucznia Prochorosa. Dziś głoszone są one w księdze Apokalipsy. Klasztor został wybudowany w IX wieku i swoim wizerunkiem bardziej przypomina fortecę aniżeli budowlę religijną. Stąd rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na horyzont i panoramę Patmosu. Natomiast we wnętrzach komnat znajduje się kaplica błogosławionego Christodulosa, który był założycielem klasztoru. Warta zobaczenia jest także kaplica Panagia, w której zachwycą was freski ‘Gościnność Abrahama’ z XII wieku.

Wynajmując domki letniskowe wyspa Patmos czy apartamenty wyspa Patmos przygotujcie się na pełen wrażeń pobyt. Na promenadzie będziecie mogli zakupić w małych, przytulnych sklepikach, wszystko czego dusza zapragnie. Wyspowi sklepikarze ‘wyczarują’ dla turystów nawet najmniej nieoczekiwane produkty. Wyspa charakteryzuje się wspaniałymi, piaszczystymi plażami i lazurową wodą. Na wybrzeżu usytuowane są kawiarnie, restauracje, bary i dyskoteki, w których zabawa trwa podczas sezonu letniego aż po blady świt.Jeżeli są Państwo zwolennikami pięknych i piaszczystych plaż polecamy również nasze domki letniskowe Palm Beach Floryda.

Urlop na wyspie Patmos - podróż marzeń

Na szczycie Chory oprócz klasztoru św. Jana znajdziecie jeszcze ponad czterdzieści innych małych kościółków. W nadmorskich miastach odkryjecie budynki z XVII i XVIII wieku. Charakterystyczne dla wyspy Patmos są wszechobecne koty, które leniwie ‘szwędają’ się po malowniczych krętych uliczkach. Czas płynie tutaj jakby dwa razy wolniej niż w normalnym świecie. Przez chwilę będzicie mieli wrażenie, że znajdujecie się w wyimaginowanej krainie. Taka odskocznia dobrze wam zrobi a domki letniskowe wyspa Patmos i apartamenty wyspa Patmos sprawią, że wypoczniecie za wszystkie czasy. Takie szczególne miejsca dogodne dla wewnętrznego wyciszenia się odkryjecie również na wakacjach na wyspie Uznam czy na urlopie na wyspie Föhr. Ci, którzy jednak preferują wakacje na stałym lądzie będą zachwyceni:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Patmos?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Wyspie Patmos są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 205 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Patmos?

Wyszukując zakwaterowanie na Wyspie Patmos z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 123 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 28 m², a apartamenty - 46 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele na Wyspie Patmos?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania na Wyspie Patmos. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 368 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Patmos. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag