Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oii - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oii - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Oii

Oia
Dowolne daty
Goście
Santoryn to niewielka wyspa na Morzu Egejskim nazywana wyspą wampirów. To w niej badacze i historycy doszukują się legendarnej Atlantydy. Właśnie tam leżą domki domki letniskowe Oia i apartamenty Oia.
DALSZE INFORMACJE »

Oia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Oia 2
80 m² Apartament
2 1
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.550 zł
za 7 dni
Kamping Oia 4
32 m² Kamping
4 1
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.231 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Oia
-30%
9 paź - 16 paź
Basen
Dom
6 3
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
od 4.708 zł 955 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Oia
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
15 m² Dom
2 1
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.084 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Oia
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
75 m² Dom
4 2
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 4.168 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Oia
Balkon
90 m² Dom
8 4
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
od 9.117 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Oia i apartamenty Oia zapraszają na wypoczynek na niewielkiej wyspie

Jeśli chcą spędzić Państwo urlop w wyjątkowym miejscu Oia na pewno się do nich zalicza. Miejscowość ta położona jest wzdłuż klifów, a mieszkańcy zamieszkują domy wydrążone w powulkanicznej skale. Oia znana jest z malowniczej architektury, unikalnej niezwykle podobnej do średniowiecznego budownictwa weneckiego. Domy nazywane kapetanea stanowią jeden z najważniejszych zabytków w Oii i są pozostałościami po rządach weneckich.

Wakacje w Oia – podziwiaj cudowne zachody słońca


Urlop w Oia mogą zacząć Państwo od zwiedzenia największej w tej części Europy twierdzy średniowiecznej, która chronić miała mieszkańców przed napadami piratów. Domki letniskowe Oia i apartamenty Oia położone są w jednej z najbardziej znanych miejscowości na wyspie. Miasto słynie na całym świecie z cudownego zachodu słońca. Pobielone ochrą domy odbijają czerwone światło zachodzącego światła (stąd zwyczajowa nazwa wyspy - Wyspa Wampirów). Przebywając w Oii warto zwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej i Cywilnej, w którym przedstawione są dzieje wyspy i miasteczka. Tam znajdują się pozostałości statków, szkiców i planów wojennych oraz modeli łodzi i statków bojowych, które pokazują piękną historię hellenistycznej marynarki. Oia słynie również z najstarszego na wyspie (3 tysiącletniego) portu.

Dla tych z Państwa, którzy cenią aktywny wypoczynek domek letniskowy w Oia lub apartament w Oia jest idealną propozycją. Położone niedaleko wybrzeży Morza Egejskiego, blisko statków rejsowych oraz wypożyczalni sprzętów wodnych. W przejrzystej wodzie można nurkować, uprawiać windsurfing oraz ścigać się na nartach wodnych. Oia jest doskonale skomunikowana z resztą wyspy, dlatego zwiedzanie Santoryn jest bardzo dogodne. Warto poznać historię tej miejscowości, która znajdowała się pod panowaniem weneckim, muzułmańskim i chrześcijańskim. Dziś to główne centrum kultury prawosławnej i greckokatolickiej. Mogą zwiedzić Państwo XVIII wieczne cerkwie i monastery oraz uczestniczyć w bardzo hucznych obchodach świąt kościelnych. Oia to doskonałe miejsce na urlop dla tych z Państwa, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę.

Polecamy Państwu również wczasy w Turcji. Zapraszamy na wakacje Kemer, urlop Eğridir oraz wczasy Manavgat. Poza tym polecamy nasze komfortowe apartamenty Boğazkent oraz domki letniskowe Çıralı. Niezależnie od tego jaki cel podróży Państwu wybiorą, życzymy Państwu przyjemnego relaksu!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Oii?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Oii są domy oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 6 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Oii?

Wyszukując zakwaterowanie w Oii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 275 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 76 m², a hotele - 29 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Oii. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag