Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oii - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oii - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Oii

Oia
Dowolne daty
Goście
Oia
Dowolne daty
Goście
Santoryn to niewielka wyspa na Morzu Egejskim nazywana wyspą wampirów. To w niej badacze i historycy doszukują się legendarnej Atlantydy. Właśnie tam leżą domki domki letniskowe Oia i apartamenty Oia.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Oia z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Dom Balkon/Patio Oia
25 mar - 1 kwi
658 zł za noc
80 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
5.0
„Znakomity“ (1 ocena)
Oia, O Baixo Miño, Hiszpania
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Domki letniskowe Oia i apartamenty Oia zapraszają na wypoczynek na niewielkiej wyspie

Jeśli chcą spędzić Państwo urlop w wyjątkowym miejscu Oia na pewno się do nich zalicza. Miejscowość ta położona jest wzdłuż klifów, a mieszkańcy zamieszkują domy wydrążone w powulkanicznej skale. Oia znana jest z malowniczej architektury, unikalnej niezwykle podobnej do średniowiecznego budownictwa weneckiego. Domy nazywane kapetanea stanowią jeden z najważniejszych zabytków w Oii i są pozostałościami po rządach weneckich.

Wakacje w Oia – podziwiaj cudowne zachody słońca


Urlop w Oia mogą zacząć Państwo od zwiedzenia największej w tej części Europy twierdzy średniowiecznej, która chronić miała mieszkańców przed napadami piratów. Domki letniskowe Oia i apartamenty Oia położone są w jednej z najbardziej znanych miejscowości na wyspie. Miasto słynie na całym świecie z cudownego zachodu słońca. Pobielone ochrą domy odbijają czerwone światło zachodzącego światła (stąd zwyczajowa nazwa wyspy - Wyspa Wampirów). Przebywając w Oii warto zwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej i Cywilnej, w którym przedstawione są dzieje wyspy i miasteczka. Tam znajdują się pozostałości statków, szkiców i planów wojennych oraz modeli łodzi i statków bojowych, które pokazują piękną historię hellenistycznej marynarki. Oia słynie również z najstarszego na wyspie (3 tysiącletniego) portu.

Dla tych z Państwa, którzy cenią aktywny wypoczynek domek letniskowy w Oia lub apartament w Oia jest idealną propozycją. Położone niedaleko wybrzeży Morza Egejskiego, blisko statków rejsowych oraz wypożyczalni sprzętów wodnych. W przejrzystej wodzie można nurkować, uprawiać windsurfing oraz ścigać się na nartach wodnych. Oia jest doskonale skomunikowana z resztą wyspy, dlatego zwiedzanie Santoryn jest bardzo dogodne. Warto poznać historię tej miejscowości, która znajdowała się pod panowaniem weneckim, muzułmańskim i chrześcijańskim. Dziś to główne centrum kultury prawosławnej i greckokatolickiej. Mogą zwiedzić Państwo XVIII wieczne cerkwie i monastery oraz uczestniczyć w bardzo hucznych obchodach świąt kościelnych. Oia to doskonałe miejsce na urlop dla tych z Państwa, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę.

Polecamy Państwu również wczasy w Turcji. Zapraszamy na wakacje Kemer, urlop Eğridir oraz wczasy Manavgat. Poza tym polecamy nasze komfortowe apartamenty Boğazkent oraz domki letniskowe Çıralı. Niezależnie od tego jaki cel podróży Państwu wybiorą, życzymy Państwu przyjemnego relaksu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Oii. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag