Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros

Skyros
Dowolne daty
Goście
Wyspy greckie to antyczne perły, które tkwią w morzu niczym klejnoty w koronie królewskiej. Decydując się na wakacje pod greckim niebem gwarantujecie sobie niezapomniane przeżycia. Domki letniskowe wyspa Skyros i apartamenty wyspa Skyros usytuowane na wybrzeżu będą wspaniałym miejscem noclegowym.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z klimatyzacją

Apartament  Molos
-72%
9 gru - 16 gru
Klimatyzacją
30 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Molos, Skiros, Grecja
od 264 zł 941 zł
za noc
Apartament  Molos
-69%
2 gru - 9 gru
Klimatyzacją
27 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Molos, Skiros, Grecja
od 278 zł 893 zł
za noc
Apartament  Molos
-72%
2 gru - 9 gru
Klimatyzacją
30 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Molos, Skiros, Grecja
od 293 zł 1.046 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Nocleg  Skyros
wifi
Nocleg ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Skyros, Skiros, Grecja
od 1.009 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Skyros: Nasze rekomendacje dla ciebie

Skyros: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 260 zł za noc

Dom Molos
-71%
9 gru - 16 gru
30 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Molos, Skiros, Grecja
od 282 zł 967 zł
za noc
Apartament Molos
-69%
2 gru - 9 gru
27 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Molos, Skiros, Grecja
od 272 zł 886 zł
za noc
Dom Molos
-71%
2 gru - 9 gru
30 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Molos, Skiros, Grecja
od 313 zł 1.075 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Skyros i domki letniskowe Wyspa Skyros

Jeżeli pragniecie aktywnego wypoczynku lub preferujecie aktywny urlop to warto wybrać się wówczas na odkrywanie i zwiedzanie wielkich metropolii. To co możecie w nich odkryć zaskoczy niejednego urlopowicza. W każdej wielkiej metropolii doznacie kulturalnego zawrotu głowy. Zagwarantuje wam to przede wszystkim mieszanka narodowościowa i bardzo dobrze rozwinięte zaplecze artystyczne. Poznacie masę nowych, ciekawych osobowości i zwiedzicie wspaniałe zabytki. Co powiecie więc na:

Decydując się jednak na spokojne i leniwe wakacje na wyspie Skyros, na pewno nie będziecie żałować swojej decyzji. Powierzchnia Skyros wynosi 209 km² i zamieszkuje ją ponad trzy tysiące mieszkańców. Północną część wyspy porastają prawie w całości lasy. Tutaj też wznosi się góra Olimp o wysokości a 792 m n.p.m. Warto wybrać się na piesze wędrówki by pośród zieleni drzew naładować się pozytywną energią. Stolicą wyspy jest miasto o tej samej co ona nazwie. Spacery po krętych uliczkach miasta i podziwianie widoków będą idealną okazją na zrobienie fotografii. Takiej bowiem scenerii nie spotyka się na co dzień. Dodatkową atrakcją są kuce – skyriany, które należą niestety do gatunku wymierającego. Niegdyś były one używane do pomocy w pracach rolniczych. Dziś pozostawione są własnemu losowi.

Urlop na wyspie Skyros - ... gdzie czas zatrzymał się w miejscu


Przy stromy i krętych uliczkach wznoszą się domostwa o typowej dla Grecji architekturze. Głównym motywem rozpoznawczym są białe ściany i oczywiście niebieskie okiennice. W stolicy będziecie mogli zwiedzić ruiny bizantyjskiego monasteru liczące ponad tysiąc lat. Urlopowicze, którzy przybywają na odpoczynek to nie tylko obcokrajowcy. Wyspa Skyros jest także dla samych Greków ulubionym celem wycieczkowym. W tradycyjnych tawernach i kafejkach będziecie mogli skosztować wszystkich wspaniałych lokalnych potraw a domki letniskowe wyspa Skyros i apartamenty wyspa Skyros będą waszym wieczornym, relaksującym 'azylem'.

Rankiem wspaniale jest wybrać się na piknik, na plażę. Nie będzie nic wspanialszego jak zajadać się greckimi przysmakami w promieniach budzącego się słońca. Wyspy greckie są świetnym pomysłem na wakacje. Zawsze możecie być pewni, że będzie świeciło słońce, że woda będzie ciepła, że jedzenie będzie idelane i zdrowe, i że powrócicie z urlopu wypoczęci, opaleni i pełni energii. Nie tylko jednak na wyspach greckich macie zagwarantowany relaks. Także na wybrzeżu chorwackim czekają na was funkcjonalne i komfortowe:

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Skyros?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspie Skyros są apartamenty i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Skyros?

Ceny na Wyspie Skyros rozpoczynają się od 260 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (28 m²) lub domy (30 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Skyros. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag