Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Skyros

Skyros
Dowolne daty
Goście
Wyspy greckie to antyczne perły, które tkwią w morzu niczym klejnoty w koronie królewskiej. Decydując się na wakacje pod greckim niebem gwarantujecie sobie niezapomniane przeżycia. Domki letniskowe wyspa Skyros i apartamenty wyspa Skyros usytuowane na wybrzeżu będą wspaniałym miejscem noclegowym.
DALSZE INFORMACJE »

Skyros: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Skyros
-39%
21 maj - 28 maj
45 m² Dom
3 1
Skyros, Skiros, Grecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 331 zł 546 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Molos
Przyjazny zwierzętom
95 m² Apartament
6 3
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 575 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Molos
-71%
16 paź - 23 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
55 m² Apartament
4 2
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 184 zł 644 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Molos
Balkon
51 m² Dom
3 1
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 345 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Molos
Balkon/Patio
20 m² Apartament
2 1
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 226 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Molos
Balkon/Patio
30 m² Apartament
3 1
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 207 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Molos
Balkon/Patio
42 m² Apartament
4 1
Molos, Skyros, Grecja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 184 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Wyspa Skyros i domki letniskowe Wyspa Skyros

Jeżeli pragniecie aktywnego wypoczynku lub preferujecie aktywny urlop to warto wybrać się wówczas na odkrywanie i zwiedzanie wielkich metropolii. To co możecie w nich odkryć zaskoczy niejednego urlopowicza. W każdej wielkiej metropolii doznacie kulturalnego zawrotu głowy. Zagwarantuje wam to przede wszystkim mieszanka narodowościowa i bardzo dobrze rozwinięte zaplecze artystyczne. Poznacie masę nowych, ciekawych osobowości i zwiedzicie wspaniałe zabytki. Co powiecie więc na:

Decydując się jednak na spokojne i leniwe wakacje na wyspie Skyros, na pewno nie będziecie żałować swojej decyzji. Powierzchnia Skyros wynosi 209 km² i zamieszkuje ją ponad trzy tysiące mieszkańców. Północną część wyspy porastają prawie w całości lasy. Tutaj też wznosi się góra Olimp o wysokości a 792 m n.p.m. Warto wybrać się na piesze wędrówki by pośród zieleni drzew naładować się pozytywną energią. Stolicą wyspy jest miasto o tej samej co ona nazwie. Spacery po krętych uliczkach miasta i podziwianie widoków będą idealną okazją na zrobienie fotografii. Takiej bowiem scenerii nie spotyka się na co dzień. Dodatkową atrakcją są kuce – skyriany, które należą niestety do gatunku wymierającego. Niegdyś były one używane do pomocy w pracach rolniczych. Dziś pozostawione są własnemu losowi.

Urlop na wyspie Skyros - ... gdzie czas zatrzymał się w miejscu


Przy stromy i krętych uliczkach wznoszą się domostwa o typowej dla Grecji architekturze. Głównym motywem rozpoznawczym są białe ściany i oczywiście niebieskie okiennice. W stolicy będziecie mogli zwiedzić ruiny bizantyjskiego monasteru liczące ponad tysiąc lat. Urlopowicze, którzy przybywają na odpoczynek to nie tylko obcokrajowcy. Wyspa Skyros jest także dla samych Greków ulubionym celem wycieczkowym. W tradycyjnych tawernach i kafejkach będziecie mogli skosztować wszystkich wspaniałych lokalnych potraw a domki letniskowe wyspa Skyros i apartamenty wyspa Skyros będą waszym wieczornym, relaksującym 'azylem'.

Rankiem wspaniale jest wybrać się na piknik, na plażę. Nie będzie nic wspanialszego jak zajadać się greckimi przysmakami w promieniach budzącego się słońca. Wyspy greckie są świetnym pomysłem na wakacje. Zawsze możecie być pewni, że będzie świeciło słońce, że woda będzie ciepła, że jedzenie będzie idelane i zdrowe, i że powrócicie z urlopu wypoczęci, opaleni i pełni energii. Nie tylko jednak na wyspach greckich macie zagwarantowany relaks. Także na wybrzeżu chorwackim czekają na was funkcjonalne i komfortowe:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Skyros?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspie Skyros są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 121 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspie Skyros?

Ceny na Wyspie Skyros rozpoczynają się od 161 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (43 m²) lub hotele (31 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty na Wyspie Skyros?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania na Wyspie Skyros. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 383 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Skyros. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag