Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Thasos - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Thasos - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Thasos

Thasos
Dowolne daty
Goście
Wylegiwanie się w słońcu, na piaszczystej plaży i nasłuchiwanie szumu fal obijających się o brzeg, będzie idealną scenerią na tegoroczne wakacje.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Limenaria
-28%
21 paź - 28 paź
Klimatyzacją
40 m² Dom
4 1
Limenaria, Thasos, Grecja
od 187 zł 259 zł
za noc
Dom Klimatyzacją Limenaria
-28%
21 paź - 28 paź
Klimatyzacją
35 m² Dom
4 1
Limenaria, Thasos, Grecja
od 187 zł 259 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Limenaria
-47%
3 cze - 10 cze
Klimatyzacją
40 m² Apartament
5 1
Limenaria, Thasos, Grecja
od 450 zł 853 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Astrida
-51%
21 paź - 28 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
37 m² Apartament
2 1
Astrida, Thasos, Grecja
od 456 zł 929 zł
za noc
Apartament wifi Limenaria
-41%
9 wrz - 16 wrz
wifi
50 m² Apartament
6 1
Limenaria, Thasos, Grecja
od 472 zł 806 zł
za noc
Apartament wifi Astrida
-48%
14 paź - 21 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
58 m² Apartament
2 2
Astrida, Thasos, Grecja
od 775 zł 1.489 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Thasos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Limenaria
35 m² Dom
3 1
Limenaria, Thasos, Grecja
od 166 zł
za noc
Apartament Astrida
-48%
14 paź - 21 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
62 m² Apartament
2 2
Astrida, Thasos, Grecja
od 868 zł 1.673 zł
za noc
Nocleg Chrisi Akti
30 m² Nocleg
3 1
Chrisi Akti, Thasos, Grecja
od 776 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspa Tassos i domki letniskowe Wyspa Tassos – niezapomniane wczasy

Piękne wybrzeża klifowe, lazurowe zatoczki odkryjecie także na wakacjach na wyspaie Krk lub na wyspie Ugljan w Chorwacji. Na tych, którzy zdecydują się jednak na urlop na wyspach greckich, czekają komfortowe i funkcjonalne domki letniskowe wyspa Tassos i apartamenty wyspa Tassos.

Wyspę Tassos można określić mianem Grecji w pigułce. Od stałego lądu dzieli ją tylko dwanaście kilometrów. Na wakacje przybywają tu nie tylko obcokrajowcy ale również rodowici mieszkańcy, którzy są dumni z rejonów jakie posiadają. Tassos to wyspa, która oprócz pięknych plaż i lazurowej wody zauroczy was także cudownymi, podwodnymi jaskiniami. Wspaniałą florę i faunę morską chwalą sobie płetwonurkowie z całego świata. Kolejnym skarbem na wyspie są gaje oliwne i drzewa cytrusowe, które każdego roku rodzą wspaniałe i soczyste owoce. Ich smakiem możecie rozkoszować się każdego dnia. Zachwyt wasz wzbudzą na pewno ogromne białe marmury, z których wyspa po części jest zbudowana.

Wczasy na wyspie Tassos - odkryjcie krainę, w której wszystko płynie swoim leniwym rytmem


Tassos jest główym producentem miodu, oliwek i wina. Mieszkańcy zajmują się poza rolnictwem także hodowlą owiec i kóz. Jadąc przez wyspę samochodem, możecie być przygotowani na to, że za którymś rogiem spotkacie na jezdni jakieś przechodzące właśnie z łąki na łąke stadko. Tassos posiada przyjemny, łagodny klimat. W dużej części porastają ją lasy sosnowe. Reszta terenu jest górzysta. Rezerwując domki letniskowe wyspa Tassos czy apartamenty wyspa Tassos bądźcie przygotowani na zwiedzanie zabytków a raczej pozostałości starożytnych. Warto zobaczyć świątynię Dionizosa i świątynię Ateny. Przejeżdżając przez wyspę zatrzymajcie się chociaż na chwilę w miejscowości Panagia. Czas jakby stanął tutaj w miejscu. Powolne i leniwe życie mieszkańców toczy się na placu głównym porośniętym platanami. Kilka kilometrów dalej, w Potami, znajduje się Muzeum Polignotosa Vagisa a w miejscowości Aliki zachwycą was dwie bazyliki bizantyjskie. Poza tym na wyspie będziecie mogli zwiedzić i podziwiać doryckie kolumnady z IV i II w. p.n.e., sanktuarium Posejdona i Dionizosa oraz resztki łuku triumfalnego Karakalli.

Do szczególnych atrakcji wyspy należą sztuki teatralne, wystawiane w lokalnych teatrach na przełomie lipca i sierpnia oraz greckie jedzenie. Godne polecenia są w szczególności dolmaki, czyli nadziewane ryżem liście winogronowe i gyros. Na kochających podróże i poszukujących idealnego wypoczynku podczas odwiedznia regionów europejskich, czekają funkcjonalne, przytulne i komfortowe:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Thasos?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami Thasos są bed & breakfast oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 64 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi Thasos?

Z Casamundo Thasos znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 165 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (59 m²) i apartamenty (49 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast Thasos?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania Thasos. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 313 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Thasos. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 4 gości.

image-tag