Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Zákynthos - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Zákynthos - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Zákynthos

Zakynthos
Dowolne daty
Goście
Perła w Morzu Joński, zapierające dech w piersiach widoki, białe plaże, zatoki o szmaragdowym kolorze wody – to wszystko przeżyjecie wynajmując domki letniskowe wyspa Zakintos czy apartamenty wyspa Zakintos. Ta wspaniała grecka wyspa należy do archipelagu Wysp Jońskich, położonych na zachód od Peloponezu.
DALSZE INFORMACJE »

Zakynthos: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Elation 2
18 m² Dom
2 1
Elation, Zakynthos, Grecja
od 2.230 zł
za 7 dni
Willa Drosia 4
Willa
4 3
Drosia, Arkadii, Zakynthos
od 2.621 zł
za 7 dni
Dom Laganas 5
57 m² Dom
5 3
Laganas, Zakynthos, Grecja
od 4.335 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Willa Klimatyzacją Arkadii
-80%
17 paź - 24 paź
Klimatyzacją
Willa
4 2
Arkadii, Zakynthos, Grecja
4,5 / 4
„Wybitny“
od 2.809 zł 1.960 zł
za 7 dni
Dom Klimatyzacją Elation
Klimatyzacją
18 m² Dom
2 1
Elation, Zakynthos, Grecja
od 2.597 zł
za 7 dni
Willa Klimatyzacją Arkadii
-76%
10 paź - 17 paź
Klimatyzacją
Willa
4 3
Arkadii, Zakynthos, Grecja
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.640 zł 1.562 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Askos
-20%
16 paź - 23 paź
wifi
80 m² Dom
4 2
Askos, Elation, Zakynthos
4,8 / 5
„Znakomity“
od 5.121 zł 920 zł
za 7 dni
Dom wifi Elation
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
81 m² Dom
3 1
Elation, Zakynthos, Grecja
od 3.339 zł
za 7 dni
Dom wifi Elation
wifi
63 m² Dom
3 2
Elation, Zakynthos, Grecja
od 3.710 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Laganas
Kuchnia
57 m² Dom
5 3
Laganas, Zakynthos, Grecja
od 4.392 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Zakintos
-47%
24 paź - 31 paź
Kuchnia
45 m² Apartament
3 1
Zakintos, Wyspy Jońskie, Grecja
od 1.894 zł 510 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Kalamaki
-49%
23 paź - 30 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
72 m² Apartament
6 3
Kalamaki, Laganas, Zakynthos
od 2.418 zł 680 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Wyspa Zakintos i apartamenty Wyspa Zakintos - wypoczynek nad Morzem Jońskim

Czterysta pięć kilometrów kwadratowych idealnej powierzchni pokrytej gajami oliwnymi, cutrusami, rewelacyjnymi, piaszczystymi i kamienistymi plażami. Wszystko to sprawi, że już teraz będzicie chcieli spakować walizki, i udać się w podróż do Edenu. Wypoczynynek, relaks, rozkoszowanie się greckimi pysznościami i mnóstwo atrakcji jakie na was tu czekają sprawią, że nie będziecie chcieli wracać. Takie boskie wakacje możecie spędzić również na:

Wyspa nosi nazwę imienia syna Dardanosa, będącego mitologicznym królem Arkadii. Mieszkańcy trudnią się przede wszystkim rolnictwem i rybołóstwem. Bardzo dobrze rozwinięta jest także turystyka, co oczywiście nikogo nie dziwi. Te cudowne rejony odwiedzają rokrocznie tysiące turystów z całego świata. Przybywając na Zakintos warto dowiedzieć się trochę na temat przeszłości wyspy. Przed wiekami należała ona, według Homera, do państwa Odyseusza. W czasach średniowiecznych była najpierw pod panowaniem Genui a potem przeszła w ręce Republiki Weneckiej. Do dzisiaj możecie podziwiać piękne zabytki, które niczym ślady na piasku, odcisnęła historia Zakintosu. Wiele historycznych doznań związanych ze zwiedzaniem Chorwacji środkowej dostarczą Państwu Soline domki letniskowe, natomiast miłośnicy win i poszukiwacze regionalnych potraw zachwycą się możliwością skosztowania prawdziwie chorwackich rarytasów.

Wczasy na wyspie Zakintos - oczarujcie się najpiękniejszą zatoką na świecie


Główną atrakcją przyciągającą urlopowiczów jest przylądek Skinari. Stąd koniecznie wybierzcie się na rejs do błękitnych grot. Widok jaki ukaże się waszym oczom na długo jeszcze pozostanie w waszej pamięci. Mówi się, że to najpiękniejsze miejsce na świecie. Z pośród błękitnych wód wyłania się nagle zatoka wraku – Shipwreck. Najlepiej wybrać się tam statkiem o przezroczystym dnie. Bądźcie przekonani, że takich wrażeń i fantastycznej panoramy jaka rozpościera się z placu widokowego na urwisku, jeszcze nigdy dotąd nie zaznaliście. Nazwa zatoki nie wzięła się jednak z niczego. Rzeczywiście na plaży będziecie mogli podziwiać wrak statku z 1983 roku. Według lokalnej historii był on własnością przemytników, którzy chcieli przeszmuglować papierosy. Akcja się jednak nie powiodła, gdyż podczas ucieczki przed strażą przybrzeżną, osiedli na mieliźnie. Okazało się jednak, że holowanie statku wiąże się z wielkimi pieniędzmi i aby pozbyć się problemu wyrzucono go poprostu na pobliski brzeg. Wtedy jeszcze na pewno nikt nie przypuszczał, że stanie się on największą atrakcją turystyczną wyspy. Innym symbolem przylądka Skinari są również dwa wiatraki. Wynajmując domki letniskowe wyspa Zakintos czy apartamenty wyspa Zakintos macie gwarancję niezapomnianego urlopu.

Wspaniały urlop i wypoczynek zagwarantują wam również:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Zákynthos?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Zákynthos są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 3.941 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Zákynthos?

Z Casamundo na Zákynthos znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 170 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (34 m²) i apartamenty (48 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele na Zákynthos?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty na Zákynthos o średniej cenie 889 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Zákynthos. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag