Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Domki letniskowe Wyspa Zakintos i apartamenty Wyspa Zakintos - wypoczynek nad Morzem Jońskim

Wyspa Zakintos
Dowolne daty
2 gości
Perła w Morzu Joński, zapierające dech w piersiach widoki, białe plaże, zatoki o szmaragdowym kolorze wody – to wszystko przeżyjecie wynajmując domki letniskowe wyspa Zakintos czy apartamenty wyspa Zakintos. Ta wspaniała grecka wyspa należy do archipelagu Wysp Jońskich, położonych na zachód od Peloponezu.
DALSZE INFORMACJE »

Wyspa Zakintos: Nasze rekomendacje dla Państwa

65 m² Dom
6 3
Agios Sostis, Laganas, Zakynthos
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.525 zł
za 1 tydzień
52 m² Apartament
5 1
Keri, Laganas, Zakynthos
4,6 / 5
„Znakomity“
od 2.595 zł
za 1 tydzień
Dom
4 1
Alikanas, Alykes, Zakynthos
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.554 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Balkon/Patio
60 m² Dom
4 2
Agios Sostis, Laganas, Zakynthos
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.539 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
110 m² Dom
7 3
Alykes, Katastari, Zakynthos
5,0 / 5
„Znakomity“
od 7.826 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
Dom
5 2
Xirokastello, Zakintos, Grecja
4,7 / 5
„Znakomity“
od 4.749 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Obiekty z basenem

Basen
80 m² Dom
4 2
Askos, Elation, Zakynthos
4,6 / 5
„Znakomity“
od 4.481 zł
za 1 tydzień
Basen
Dom
5 2
Artemisia, Zakynthos, Grecja
4,7 / 5
„Znakomity“
od 3.226 zł
za 1 tydzień
Basen
Dom
4 1
Alykes, Zakynthos, Grecja
4,9 / 5
„Znakomity“
od 9.588 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Noclegi z kominkiem

Kominek
130 m² Dom
6 2
Zakintos, Wyspy Jońskie, Grecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.585 zł
za 1 tydzień
Kominek
250 m² Dom
8 4
Elation, Zakynthos, Grecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 28.285 zł
za 1 tydzień
Kominek
270 m² Dom
12 6
Elation, Zakynthos, Grecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 33.272 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Czterysta pięć kilometrów kwadratowych idealnej powierzchni pokrytej gajami oliwnymi, cutrusami, rewelacyjnymi, piaszczystymi i kamienistymi plażami. Wszystko to sprawi, że już teraz będzicie chcieli spakować walizki, i udać się w podróż do Edenu. Wypoczynynek, relaks, rozkoszowanie się greckimi pysznościami i mnóstwo atrakcji jakie na was tu czekają sprawią, że nie będziecie chcieli wracać. Takie boskie wakacje możecie spędzić również na:

Wyspa nosi nazwę imienia syna Dardanosa, będącego mitologicznym królem Arkadii. Mieszkańcy trudnią się przede wszystkim rolnictwem i rybołóstwem. Bardzo dobrze rozwinięta jest także turystyka, co oczywiście nikogo nie dziwi. Te cudowne rejony odwiedzają rokrocznie tysiące turystów z całego świata. Przybywając na Zakintos warto dowiedzieć się trochę na temat przeszłości wyspy. Przed wiekami należała ona, według Homera, do państwa Odyseusza. W czasach średniowiecznych była najpierw pod panowaniem Genui a potem przeszła w ręce Republiki Weneckiej. Do dzisiaj możecie podziwiać piękne zabytki, które niczym ślady na piasku, odcisnęła historia Zakintosu. Wiele historycznych doznań związanych ze zwiedzaniem Chorwacji środkowej dostarczą Państwu Soline domki letniskowe, natomiast miłośnicy win i poszukiwacze regionalnych potraw zachwycą się możliwością skosztowania prawdziwie chorwackich rarytasów.

Wczasy na wyspie Zakintos - oczarujcie się najpiękniejszą zatoką na świecie


Główną atrakcją przyciągającą urlopowiczów jest przylądek Skinari. Stąd koniecznie wybierzcie się na rejs do błękitnych grot. Widok jaki ukaże się waszym oczom na długo jeszcze pozostanie w waszej pamięci. Mówi się, że to najpiękniejsze miejsce na świecie. Z pośród błękitnych wód wyłania się nagle zatoka wraku – Shipwreck. Najlepiej wybrać się tam statkiem o przezroczystym dnie. Bądźcie przekonani, że takich wrażeń i fantastycznej panoramy jaka rozpościera się z placu widokowego na urwisku, jeszcze nigdy dotąd nie zaznaliście. Nazwa zatoki nie wzięła się jednak z niczego. Rzeczywiście na plaży będziecie mogli podziwiać wrak statku z 1983 roku. Według lokalnej historii był on własnością przemytników, którzy chcieli przeszmuglować papierosy. Akcja się jednak nie powiodła, gdyż podczas ucieczki przed strażą przybrzeżną, osiedli na mieliźnie. Okazało się jednak, że holowanie statku wiąże się z wielkimi pieniędzmi i aby pozbyć się problemu wyrzucono go poprostu na pobliski brzeg. Wtedy jeszcze na pewno nikt nie przypuszczał, że stanie się on największą atrakcją turystyczną wyspy. Innym symbolem przylądka Skinari są również dwa wiatraki. Wynajmując domki letniskowe wyspa Zakintos czy apartamenty wyspa Zakintos macie gwarancję niezapomnianego urlopu.

Wspaniały urlop i wypoczynek zagwarantują wam również:

image-tag