Noclegi Kadyks – wakacje na Wybrzeżu Światła

20.047 obiekty są dostępne

Wakacje w Hiszpanii to marzenie wielu. Spełnij je z Casamundo! Połącz aktywny wypoczynek z leniuchowaniem na plaży i wybierz nasze noclegi Kadyks. To gwarancja idealnego urlopu!

Kadyks jest jednym z najstarszych miast europejskich, zaraz obok Chani czy Aten, a jego burzliwa historia odcisnęła piętno na jego wyglądzie. Zamki, fortyfikacje, klasztory i winiarnie wspaniale wpisują się w krajobraz. Koniecznie odwiedź ruiny rzymskiego amfiteatru, siedemnastowiecznie mury obronne, muzeum miejskie Museo de Cadiz, barokową Catedral Nueva czy wieżę Tavira, z której szczytu dokładnie widać całe miasto. Wakacje w tym zakątku Andaluzji pozwolą Ci poczuć prawdziwy klimat Hiszpanii.

Domki letniskowe Kadyks – odwiedź ojczyznę flamenco

Położony na południowym krańcu Hiszpanii Kadyks szczyci się ponad trzystoma słonecznymi dniami w roku! Miasto prawie całe otoczone jest wodą, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zarezerwuj domki letniskowe Kadyks. Miejsce to zachwyci surferów i żeglarzy czystą wodą oraz plażowiczów pięknymi piaszczystymi plażami, szczególnie tą najbardziej znaną, Playa de la Caleta. Spór o to, czy kolebką flamenco jest Sewilla czy właśnie Kadyks wciąż jest nierozwiązany. Pewne jest jedno – spacerując po uliczkach Kadyksu nie raz usłyszysz te hiszpańskie melodie i trafisz na lekcję tańca.

Kadyks nie jest celem często wybieranym przez turystów a więc Ci, którzy chcieliby uciec od turystycznego zgiełku, będą zachwyceni. Tak ma wyglądać Twój idealny urlop? Noclegi Kadyks czekaja na Ciebie! Polecamy również wakacje w domkach letniskowych w Cala de Mijas w Andaluzji, w Teguise na Lanzarote i w Essaouira w Maroko.

image-tag