Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cambrils - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cambrils - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cambrils

Cambrils
Dowolne daty
Goście
Katalonia to jeden z najlepszych celow na wakacje w Hiszpanii. Cambrils jest malowniczą miejscowością wypoczynkową, położoną w Katalonii na Costa Dorada.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Cambrils
-19%
21 paź - 28 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Cambrils, Odèn, Hiszpania
od 1.927 zł 2.369 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Cambrils: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Cambrils
-19%
23 cze - 30 cze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Cambrils, Odèn, Hiszpania
od 990 zł 1.229 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne w Cambrils - wakacje w Katalonii

Wynajmując domy wakacyjne w Cambrils, warto zwiedzić oddaloną około 110 km od Cambrils, piekną Barcelonę, metropolię gospodarczą i kulturową Katalonii. W pobliżu Cambrils znajduje się lotnisko w Reus. Ten spokojny kurort oferuje złociste i piaszczyste plaże. Jedną z nich jest położna w pobliżu domów wakacyjnych Cambrils, mierząca 600 m plaża Playa de Cap de Sant Pere. Plażowicze mogą tu wypożyczyć leżaki i parasole. Promenada Playa Vilafortuny jest ulubionym miejscem dla spacerowiczów. W Cambrils panują również idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Polecamy udać się w rejs katamaranem po czarującym Złotym Wybrzeżu. Cambrils jest bogatym w zabytki historyczne miasteczkiem. Warto zobaczyć ruiny Villa la Llosa z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Ciekawe jest także Muzeum Historii Cambrils, w którym można zobaczyć eksponaty z czasów neolitu i brazu. Natomiast w Muzeum Rolnictwa można obejrzeć ekspozycje na temat produkcji oliwy i wina.

Niesamowita atrakcja w okolicy Cambrils - Park Rozrywki w Salou

Apartamenty w Cambrils, to idealne miejsce na wakacje w gronie rodzinnym. Około 8 km do Cambrils, znajduje się Salou, bardzo atrakcyjny kurort wypoczynkowy. Najmłodszym urlopowiczom spodoba się odwiedzany rocznie przez 3,5 miliona osób, park rozrywki Port Aventura. Jest to największe wesołe miasteczko w Hiszpanii i Europie Południowej. W parku można przejechać się Dargon Khan, największą kolejką górską w Europie. Wieczorem liczne dyskoteki, bary i restauracje w Salou zachęcają wczasowiczów do wyjścia z apartamentów w Cambrils. Wynajmując domy wakacyjne w Cambrils, warto zrobić wycieczkę do bliskiej Tarragony, w której można zobaczyć pozostałości rzymskiej architektury, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Polecamy również wakacje w Ayamonte na Costa de la Luz i w Es Pujols na wyspie Formentera.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Cambrils. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag