Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gironie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gironie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gironie

Girona
Dowolne daty
Goście
Girona to miasto położone w Katalonii, w północno-wschodniej części Hiszpanii. Główną jej atrakcją i magnesem przyciągającym każdego roku tysiące turystów z całego świata w te strony, są wspaniałe zabytki.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Girona
-16%
16 wrz - 23 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Apartament
4 2
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 526 zł 628 zł
za noc
Apartament wifi Girona
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Apartament
3 2
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 441 zł
za noc
Apartament wifi Girona
-29%
21 paź - 28 paź
wifi
60 m² Apartament
4 2
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 587 zł 829 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Girona
-22%
2 sty - 9 sty
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
Apartament
3 2
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 504 zł 650 zł
za noc
Apartament Kuchnia Girona
Kuchnia
35 m² Apartament
3 1
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 325 zł
za noc
Pokój Kuchnia Girona
Kuchnia
40 m² Pokój
2 1
Girona, El Gironès, Hiszpania
od 490 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Girona: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Girona
-27%
21 paź - 28 paź
60 m² Apartament
4 2
Girona, El Gironès, Hiszpania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 608 zł 835 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Girona i apartamenty Girona – niezapomniany wypoczynek

Dlatego polecamy nasze komfortowe domki letniskowe Girona i apartamenty Girona przede wszystkim miłośnikom historii i zwiedzania. W Gironie znajdą Państwo jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii. To urokliwe miasto podzielone jest na dwie części przez Rzekę Onyar. Wzdłuż jej wybrzeży znajdują się gęsto wybudowane pastelowe kamiennice, które doskonale komponują się ze słynną katedrą i kościołem Świętego Feliksa. Zwiedzanie miasta mogą zacząć Państwo od spaceru wąskimi uliczkami wśród licznych kamiennic, zaglądając na przykład do dzielnicy żydowskiej. Spacer urozmaicić można wejściem na mury miejskie, skąd podziwiać mogą Państwo przepiękną panoramę nie tylko samego miasta, ale również Pirenejów.

Wakacje w Gironie – prawdziwy raj dla miłośników historii


Największą atrakcją i najważniejszym zabytkiem Girony jest gotycka katedra, Catedral de Girona. Znaleźć ją nie jest trudno, gdyż ten potężny budynek dosłownie góruje nad miastem. Dotrą Państwo do niej wąskimi, brukowanymi uliczkami, na których znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, galerie i sklepy. Budynek robi ogromne wrażenie nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. Turyści wynajmujący domki letniskowe Girona i apartamenty Girona, spędzą w tej miejscowości aktywny urlop. Na długą listę zabytków wpisać Państwo mogą również Kościół Świętego Feliksa, z charakterystyczną wieżą i oryginalną architektoniką (łączy styl romański, gotycki i barokowy), Klasztor Sant Pere de Galligants – wczesno romański klasztor Benedyktynów, oraz kościół Świętego Mikołaja z XII wieku.

Warto również wybrać się do Łaźni Arabskich z 1194 roku. Wybudowane zostały one w stylu romańskim, aczkolwiek zauważyć tam można również elementy stylu arabskiego. Od 1617 roku budynek należał do Konwentu Kapucynów i wykorzystywany był przez nich jako spiżarnia, kuchnia i pralnia. Dziś Łaźnie są własnością publiczną i zwiedzić mogą tam Państwo cztery pomieszczenia: z wodą zimną, letnią, gorącą oraz przebieralnie. Wynajmując domek letniskowy w Gironie lub apartament w Girona mają Państwo również okazję zwiedzić liczne muzea. Do najciekawszych należą Muzeum Archeologiczne, Muzeum Histroii Żydów, Histroii Miasta, Muzeum sztuki, oraz niezwykle ciekawe Muzeum Kinfmatografi. Ciekawostką jest również fakt, iż to właśnie w Girone nakręconych zostało wiele scen do filmy „Pachnidło – historia mordercy.”

Jeżeli wyznają Państwo zasadę, ciekawych zabytków nigdy za wiele, zapraszamy na wypoczynek w Barcelonie. A jeżeli po intensywnym zwiedzaniu mają Państwo ochotę na słodkie lenistwo w promieniach gorącego słońca, zapraszamy na Costa Brava. To malownicze wybrzeże oddalone jest od Girony o jedyne 40 km, dlatego też polecamy Państwu serdecznie nasze komfortowe domki letniskowe w L'Estartit oraz apartamenty w Cadaques. Zapraszamy na wakacje w Calella de Palafrugell oraz wypoczynek w Blanes.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Gironie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Gironie są apartamenty i prywatne pokoje. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Gironie?

Z Casamundo w Gironie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 401 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (52 m²) i prywatne pokoje (40 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gironie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag