Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hoogerheide - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hoogerheide - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hoogerheide

Hoogerheide
Dowolne daty
Goście
Hoogerheide to niewielkie, holenderskie miasteczko, znajdujące się w Brabancji Północnej. Zamieszkuje je niewiele ponad dziewięć tysięcy mieszkańców. Miasto znajduje się zaledwie 30 kilometrów od belgijskiej Antwerpii oraz około 12 kilometrów Bergen op Zoom.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Hoogerheide
300 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Hoogerheide, Woensdrecht, Holandia
od 1.158 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domek letniskowy Hoogerheide – komfortowy wypoczynek w Holandii

Pierwsze historyczne wzmianki o tym mieście pochodzą z pierwszej połowy XIV wieku. Zdecydowanie ze względu na swe położenie, Hoogerheide to niezwykle atrakcyjne miejsce, gdzie można spędzić urlop w ciszy i spokoju. Oferowane domki letniskowe Hoogerheide i apartamenty Hoogerheide będą znakomitym miejscem, z którego można wyruszać na lokalne lub dalsze wycieczko po Holandii i Belgii.

Tegoroczne wakacje w Hoogerheide będą wspaniałe


Bez dwóch zdań będąc w Hoogerheide koniecznie warto udać się do nieopodal położonej belgijskiej Antwerpii. Ten jeden z największych portów w tej części Europy oferuje wszystkim bardzo duże możliwości do zwiedzania atrakcyjnych miejsc, zwłaszcza zabytków. Będąc w Antwerpii koniecznie warto wybrać się do Katedry Najświętszej Marii Panny pochodzącej z przełomu XIV i XV wieku, kościoła św. Pawła z XVI wieku, fortecy Steen z XII wieku, Torengebouw – jednego z najstarszych w Europie drapaczy chmur, Zamku Het Steen, Królewskiego Muzeum Sztuk Pięknych, Museum Mayer van den Bergh, Muzeum Morskiego i Muzeum Rubensa. Warto w wolnej chwili udać się do położonego kilkanaście kilometrów od Hoogerheide, Bergen op Zoom. Jest to zabytkowe miasto z malowniczym dziedzińcem oraz zabytkowym starym miastem. Zdecydowanie oferowane domki letniskowe Hoogerheide i apartamenty Hoogerheide mogą pełnić idealną rolę bazy wypadowej do okolicznych wycieczek.

Niewatpliwie wybierając Hoogerheide jako miejsce na niezapomniane wczasy, można postawić na aktywny wypoczynek. Cały region idealnie nadaje się do rekreacyjnej jazdy na rowerze, z czego w ogóle słynie cała Holandia. Ponadto w okolicznych parkach i lasach można postawić na częste spacery. Ponieważ miejscowość znajduje się nad morzem i kanałem, dlatego idealnie nadaje się dla osób, które uwielbiają wędkować lub pływać kajakiem, żaglówką. Wobec tego koniecznie powinni się Państwo zdecydować na atrakcyjny i komfortowy domek letniskowy w Hoogerheide lub apartament w Hoogerheide, dzięki którym na pewno spędzą Państwo wspaniały urlop w Holandii.

Jeżeli marzy się Państwu słodkie lenistwo pod błękitnym niebem, sprawdźcie również naszą ofertę noclegową w Portugalii. Tam czekają na Państwa wygodne domki letniskowe w Castro Marim oraz przestronne apartamenty Budens. Poza tym proponujemy wakacje w Vila Nova de Milfontes, wczasy w Ponta Delgada oraz wypoczynek w Angra do Heroísmo. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Hoogerheide?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Hoogerheide są bed & breakfast oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Hoogerheide?

Wyszukując zakwaterowanie w Hoogerheide z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 74 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 40 m², a domy - 140 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Hoogerheide. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag