Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierlo - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierlo - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierlo

Mierlo
Dowolne daty
Goście
Mierlo to miasto w Holandii, położone w prowincji Brabancja Północna, niedaleko takich miejscowości jak Lierop, Eindhoven i Someren. W tych rejonach dużym walorem są korzystne warunki przyrodnicze.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Domek w stylu alpejskim wifi Mierlo
-55%
1 lis - 8 lis
wifi
70 m² Domek w stylu alpejskim
8 3
Mierlo, Geldrop-Mierlo, Holandia
od 500 zł 1.119 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Mierlo
Balkon/Patio
40 m² Apartament
4 1
Mierlo, Geldrop-Mierlo, Holandia
od 587 zł
za noc
Sprawdź inne

Mierlo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek w stylu alpejskim Mierlo
-55%
1 lis - 8 lis
70 m² Domek w stylu alpejskim
8 3
Mierlo, Geldrop-Mierlo, Holandia
od 501 zł 1.121 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Mierlo i apartamenty Mierlo – wypocznij wśród malowniczych, holenderskich krajobrazów

Okolice, w których znajdują się domki letniskowe Mierlo i apartamenty Mierlo stanowią przepiękne lasy i rozległe wrzosowiska. Niedaleko mieści się Park Narodowy Groote Peel będący pozostałością po ogromnych bagnach torfowych oddzielających prowincje Brabant i Limburg. Mieszkańcy okolicznych miejscowości nazywali niegdyś tutejszy torf "czarnym zlotem Peel". Teraz, na obszarze wielkości 1400 hektarów mieści się tu znany w całej Europie rezerwat przyrody. Obok rozległych mokradeł przypominających o przeszłości tego miejsca rozmieszczone są liczne szlaki i ścieżki spacerowe, dzięki którym turyści mogą podziwiać na przykład liczne gatunki ptaków budujących swe gniazda w zaroślach.

Wczasy w Mierlo – tu nikt nie będzie się nudził


Goście wynajmujący w Mierlo domki letniskowe i apartamenty zapewne chętnie zapoznają się też z tutejszymi zabytkami. Należy do nich wiatrak powstały w 1640 roku. Był on wielokrotnie burzony, przebudowywany i odnawiany a nawet przenoszony. Kilkakrotnie zmieniał właścicieli, którzy albo wykorzystywali młyn dla dobra okolicznej ludności, albo wykorzystywali ludność, obligując rolników do przetwarzania swoich zbiorów właśnie w tym miejscu. Budynek jest drewniany i stoi na ceglanej podmurówce. Można tu też znaleźć kilka kamieni pamiątkowych. Inną budowlą wartą obejrzenia jest Stary Ratusz (Oud Raadhuis) z 1806 roku (odrestaurowany w roku 1990), w którym obecnie znajduje się hotel. Świetność zabytkowego budynku połączona z nowoczesnym wystrojem sprawia, że organizowane tu uroczyste kolacje i spotkania a nawet śluby i wesela stają się niezapomnianym wydarzeniem. W Mierlo zwiedzić można również Kaplicę świętej Marii powstałą w 1951 roku, wieżę telewizyjną z 1961 roku oraz miejsce, gdzie robione są sławne holenderskie chodaki.

Osobom lubiącym bardziej aktywnie spędzać czas poleca się wizytę w Centrum Rozrywki De Brug Active oferującym wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych takich jak fitness, basen, sauna, łaźnia turecka, kręgielnia czy solarium. Warto także odwiedzić zoo Dierenrijk odległe o niecałe 3 kilometry od domki letniskowe Mierlo i apartamenty Mierlo. Fani piłki nożnej mogą wybrać się na mecz miejscowej drużyny Mifano Mierlo. A rodziny z dziećmi zapewne zachwyci przyjazny dla najmłodszych Plac zabaw Viking w Geldrop zajmujący 10 000 metrów kwadratowych powierzchni.

Jeżeli planują już Państwo ferie zimowe, zapraszamy do Austrii. Tam przygotowaliśmy dla Państwa wygodne domki letniskowe Windischgarsten oraz przytulne apartamenty w Afritz am See. Poza tym zapraszamy Państwa na wakacje w Bad Kleinkirchheim, wczasy w Schiefling am See oraz urlop w Bad Hofgastein. Jesteśmy przekonani, że spędzą tam Państwo wspaniałe wakacje!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Mierlo?

Domek w stylu alpejskim i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Mierlo. Z ponad 19 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Mierlo?

Wyszukując zakwaterowanie w Mierlo z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 287 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domek w stylu alpejskim - 70 m², a apartamenty - 100 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Mierlo. Przeciętnie domek w stylu alpejskim są idealne dla 7 gości.

image-tag