Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Oosterhout

Oosterhout
Dowolne daty
2 gości
Oosterhout jest miastem i gminą w Holandii. Prawdopodobnie pochodzi z XIII wieku, chociaż istnieją przesłanki, że ludzie osiedlali się tutaj już w czasach prehistorycznych.
DALSZE INFORMACJE »

Oosterhout: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Oosterhout 4
90 m² Dom
4 2
Oosterhout, Brabancja Północna, Holandia
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.911 zł
za 1 tydzień
Dom Oosterhout 8
133 m² Dom
8 4
Oosterhout, Brabancja Północna, Holandia
3,9 / 2
„Dobry“
od 3.847 zł
za 1 tydzień
Dom Oosterhout 12
165 m² Dom
12 6
Oosterhout, Brabancja Północna, Holandia
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 6.236 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Willa Ogród Oosterhout
Ogród
30 m² Willa
2 1
Oosterhout, Brabancja Północna, Holandia
4,5 / 4
„Wybitny“
od 4.008 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Drodzy Państwo, aby jednak samemu przekonać się, jakie jeszcze tajemnice kryje miasto powinniście sami tutaj przyjechać. W domki letniskowe Oosterhout miło spędzicie czas, ale jest tu naprawdę dużo do zobaczenia. Możecie Państwo mieć pewność, że urlop bynajmniej nie minie Wam w apartamenty Oosterhout. Liczne atrakcje, różnego rodzaju rozrywki pochłaniają bez reszty każdego odwiedzającego to miejsce. Dobre połączenie współczesności z minionymi bezpowrotnie czasami sprawia, że Oostrerhout nie staje się nudne i aż chce się tu wracać. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Merl, pokoje Rudnik, wypoczynek Nowe. Dom Limburgów, czyli XVI wieczny zamek. Wielokrotne modernizacje sprawiły, że stracił swój pierwotny wygląd, jednak doświadczone oko wychwyci, iż majestat obydwu wieżyczek oraz pozostałości trzeciej jest starszy. Dom Limburgów od 1938 do 1980 roku należał do władz gminy, obecnie jest siedzibą lokalnego przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko, jeszcze nie czas wracać do domki letniskowe Oosterhout . Zobaczywszy Dom Limburgów trzeba także zajrzeć do Lottie Beveren. Na szlaku starych budowli nieodzownym punktem jest bazylika św. Jana Chrzciciela. Świątynia pierwotnie miała zyskać romański charakter. Zaczęto jej budowę w XIII wieku, ale różne koleje losu sprawiły, że musiała zostać przebudowana 100 lat później, co nadało jej obecny, gotycki wygląd. Przez wiele stuleci kościół był przebudowywany, ale nigdy nie doprowadzono budowy do końca.

Pokoje wakacyjne Oosterhout to niezapomniany wypoczynek w ''holenderskim stylu''

Oosterhout posiada bogate zaplecze kulturalne. Muzea różnego rodzaju, parki tematyczne oraz centra kultury przyciągają miłośników intelektualnej rozrywki na wysokim poziomie. Ponadto, wędrując uliczkami można natrafić na urocze budynki zaadaptowane, jako restauracje czy kawiarnie. Przed powrotem do apartamenty Oosterhout warto skorzystać z oferty jednego z nich. Spożywanie posiłku przygotowanego wedle tradycyjnej receptury w atmosferze minionych wieków musi być naprawdę przyjemne. Siły witalne możecie Państwo odzyskać również w tutejszych salonach SPA bądź zabawić się w klubach czy dyskotekach. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Hünibach
  • domki letniskowe Lüe
  • noclegi Bad Zurzach

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Oosterhout?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Oosterhout są domy oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 25 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Oosterhout?

Z Casamundo w Oosterhout znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 408 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (189 m²) i hotele (26 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 11 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Oosterhout. Przeciętnie domy są idealne dla 11 gości.

image-tag