Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nijmegen - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nijmegen - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nijmegen

Nijmegen
Dowolne daty
Goście
Holandia to jedno z najbardziej malowniczych państw. Decydując się na wyjazd do słynącego z wiatraków, tulipanów i rowerów kraju, każdy turysta ma zapewniony udany pobyt.
DALSZE INFORMACJE »

Nijmegen: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Nijmegen
-62%
3 lis - 10 lis
40 m² Dom
2 1
Nijmegen, Geldria, Holandia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 227 zł 593 zł
za noc
Dom Nijmegen
-66%
3 lis - 10 lis
40 m² Dom
4 2
Nijmegen, Geldria, Holandia
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 232 zł 689 zł
za noc
Dom Nijmegen
-70%
20 lis - 27 lis
100 m² Dom
8 4
Nijmegen, Geldria, Holandia
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 320 zł 1.057 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Nijmegen
wifi
Dom
6 3
Nijmegen, Geldria, Holandia
od 417 zł
za noc
Dom wifi Nijmegen
wifi
Dom
6 3
Nijmegen, Geldria, Holandia
od 454 zł
za noc
Dom wifi Nijmegen
wifi
100 m² Dom
18 6
Nijmegen, Geldria, Holandia
od 3.600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek w domkach letniskowych Nijmegen to udane wakacje dla dorosłych i dzieci

Ciekawym miastem, w którym znajdą Państwo doskonałe warunki na relaks jest Nijmegen - położone w prowincji Geldria, nad rzeką Waal. Morski, ciepły klimat łagodzi tam upały, noclegi Nijmegen zapewniają każdemu warunki dostosowane do jego gustu. To najstarsze miasto w Holandii obchodziło w 2003 r swoje 2000 urodziny. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Handzame, pokoje Sint-Kruis, wypoczynek Wolwelange. Historia Nijmegen sięga czasów Rzymskiego Cesarza Marcusa Ulpiusa Traianusa. Pierwszą nazwę: Oppidum Batavorum (miasto Batawian) otrzymało już między 98 a 102 r n.e. Domki letniskowe Nijmegen będą więc doskonałym punktem wypadowym do licznych muzeów. Koniecznie trzeba odwiedzić imponujący budynek Valkhof Museum, wykonany w dużej mierze ze szkła. Jego jaskrawe kolory ostro kontrastują z parkiem, w którym się znajduje. Zachwycą w nim Państwa kolekcje rzymskiej archeologii i specjalna kolekcja sztuki współczesnej. W pobliżu muzeum warto obejrzeć słynny zegar słoneczny Noviomagus.

Pokoje wakacyjne Nijmegen to niezapomniany wypoczynek w przepięknej Holandii

Wszystkim spragnionym spokoju i kontaktu z naturą polecić można wycieczki piesze i rowerowe po bajecznie zielonym parku w centrum Nijmegen. Roztaczają się tu wspaniałe widoki na rzekę Waal i most Waal. Z pewnością zachwyci Państwa miła przechadzka wzdłuż malowniczego stawu, po którym pływają dzikie kaczki i majestatyczne łabędzie. Dawniej w parku stał zamek z czasów Karola Wielkiego. Obecnie pozostały tu dwie ruiny: Barbarossa i kaplica Nicholas. Osobom zmęczonym zwiedzaniem doskonały odpoczynek zapewnią apartamenty Nijmegen . Ich gospodarze zagwarantują także świetne posiłki kuchni holenderskiej, takie jak ryby i owoce morza. Zwiedzając Nijmegen nie mogą Państwo pominąć Kościoła St Stevens, a w nim wspaniałych wizerunków świętych i pieknej ambony. Koniecznie trzeba zatrzymać się na głównym placu Grand Place i obejrzeć obraz Mariken z Nieumaghen. Niezapomniane wrażenia pozostaną po wizycie na moście Verkeersbrug Waal, gdzie panoramiczne widoki zapierają dech w piersiach. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nijmegen. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag