Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Hellevoetsluis - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Hellevoetsluis - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Hellevoetsluis

Hellevoetsluis
Dowolne daty
Goście
Miasto liczące czterdzieści tysięcy mieszkańców, na obszarze czterdziestu sześciu kilometrów kwadratowych, z czego piętnaście to woda. To zachodnia część Holandii, prowincja Holandia Południowa.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Bungalow Ogród Hellevoetsluis
-28%
14 paź - 21 paź
Ogród
55 m² Bungalow
4 2
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 1.046 zł 1.457 zł
za noc
Dom Ogród Hellevoetsluis
-58%
10 gru - 17 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
Dom
5 3
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
od 641 zł 1.510 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Domek letniskowy Kominek Hellevoetsluis
Kominek
35 m² Domek letniskowy
4 1
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 686 zł
za noc
Domek letniskowy Kominek Hellevoetsluis
Kominek
18 m² Domek letniskowy
2 1
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
od 574 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z tarasem

Statek Balkon/Patio Hellevoetsluis
Balkon/Patio
35 m² Statek
4 2
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
od 509 zł
za noc
Sprawdź inne

Hellevoetsluis: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Hellevoetsluis
Dom
4 2
Hellevoetsluis, Holandia Południowa, Holandia
od 651 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Hellevoetsluis to wspaniłe miejsce na rodzinny odpoczynek w apartamentach Hellevoetsluis

Do Państwa dyspozycji znajdują się tutaj apartamenty Hellevoetsluis, z których rozciąga się bajeczny widok, dzięki między innymi dostępowi do morza Północnego. Na miejsce można się dostać statkiem lub samochodem. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Rush, pokoje Glasnevin, wypoczynek Mersch . W mieście mogą Państwo spędzić czas w różnorodny sposób, na przykład zaczynając od starego centrum miasta, gdzie znajduje się twierdza. Wokół jest wiele tarasów z restauracjami i kawiarniami serwującymi różnorodne potrawy. Widok wychodzi prosto na port. Miasto obchodzi „Dni Twierdzy“ w sierpniu wtedy można podziwiać różnorodne floty statków, pokazy samolotów, odbywają się targi, oraz zwieńczenie imprezy, wielki pokaz sztucznych ogni. Organizowane są również wycieczki po twierdzy, młynie, oraz latarni morskiej. Jednym z głównych zabytków tego miejsca jest suchy dok wybudowany w 1806 roku, można go oglądać do dziś. Było to pierwsze tego typu miejsce w kraju. Raz w miesiącu organizowany jest tutaj „Bomvrij“, czyli festiwal dla wielbicieli metalu i punku. Domki letniskowe Hellevoetsluis to dobre miejsce na rozpoczęcie dnia przed wyjściem na przykład do jednego z tutejszych muzeów. Między innymi Narodowe Muzeum Przeciw Pożarnictwa, zawierające bogaty zbiór sprzętów gaśniczych od ich powstania, aż po dziś dzień. W innych obiektach można zobaczyć makietę całego miasta pochodzącą z roku 1834, oraz przedmioty codziennego użytku sprzed wieków, mające związek z rolniczym oraz marynarskim charakterem miasta.

Pokoje wakacyjne Hellevoetsluis to wręcz idealne miejsce na wypoczynek dla wielbicieli metalu i punku

Hellevoetsluis to zdecydowanie miasto portowe, przybywają tutaj żeglarze z wielu zakątków świata. W pięciu portach znajduje się dwa tysiące miejsc cumowniczych. Co dwa lata do miasta zjeżdżają się przeróżne osoby na Holenderskie Klasyczne Regaty Jachtów. Apartamenty Hellevoetsluis to idealne miejsce, jeżeli chcecie Państwo być w samym sercu wydarzeń. Oczywiście nie brakuje tutaj wydm i plaż, można wybrać się na spacer podziwiając piękno natury również w tutejszym rezerwacie przyrody. Do Państwa dyspozycji są także sauny, szkółki żeglarskie, korty tenisowe. Na tutejszych wodach można uprawiać żeglarstwo i surfing. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Hellevoetsluis?

Apartamenty i noclegi na łodzi to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych Hellevoetsluis. Z ponad 20 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi Hellevoetsluis?

Z Casamundo Hellevoetsluis znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 448 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (90 m²) i noclegi na łodzi (35 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Hellevoetsluis. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag