Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Enschede - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Enschede - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Enschede

Enschede
Dowolne daty
Goście
Położone we wschodniej Holandii miasto Enschede stanowi miejsce przyjazne turystom pragnącym poznawać historię, kulturę oraz współczesne życie holenderskiego społeczeństwa.
DALSZE INFORMACJE »

Enschede: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Enschede 4
Apartament
4 2
Enschede, Overijssel, Holandia
od 2.901 zł
za 7 dni
Bungalow Enschede 6
Bungalow
6 3
Enschede, Overijssel, Holandia
od 2.965 zł
za 7 dni
Apartament Enschede 2
Apartament
2 1
Enschede, Overijssel, Holandia
od 10.518 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Bungalow wifi Enschede
-45%
8 lis - 15 lis
wifi
Bungalow
6 3
Enschede, Overijssel, Holandia
od 3.270 zł 857 zł
za 7 dni
Apartament wifi Enschede
-27%
8 sty - 15 sty
wifi
28 m² Apartament
4 2
Enschede, Overijssel, Holandia
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 5.048 zł 986 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Kurort Kuchnia Enschede
-29%
10 wrz - 17 wrz
Kuchnia
Kurort
6 1
Enschede, Overijssel, Holandia
od 7.318 zł 1.467 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Enschede
-31%
13 lis - 20 lis
Balkon/Patio
110 m² Dom
6 3
Enschede, Overijssel, Holandia
4,7 / 4
„Wybitny“
od 4.065 zł 844 zł
za 7 dni
Dom Balkon/Patio Enschede
-47%
14 mar - 21 mar
Balkon/Patio
92 m² Dom
6 3
Enschede, Overijssel, Holandia
od 2.123 zł 576 zł
za 7 dni
Kamping Balkon/Patio Enschede
-24%
3 wrz - 10 wrz
Balkon/Patio
50 m² Kamping
6 3
Enschede, Overijssel, Holandia
od 2.206 zł 417 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Domki letniskowe Enschede i apartamenty Enschede- doskonały wypoczynek dla całej rodziny

Domki letniskowe Enschede oraz apartamenty Enschede położone w różnych częściach miasta zapewniają wypoczynek w przyjemnych warunkach pozwalając jednocześnie zapoznać się z bogata kulturą tego regionu. Pierwsze zapiski o mieście pochodzą z wczesnego średniowiecza, kiedy powstała pierwsza osada. Prawa miejskie miejscowość uzyskała w 1352r. Miasto pierwotnie nie posiadało kamiennych murów obronnych a jedynie system wałów ziemnych oraz umocnień. Obecnie w muzeum miejskim można zapoznać się z makietą obrazującą te pierwotne linie obronne. W dzisiejszych nazwach najstarszych ulic i ich rozplanowaniu nadal widoczne są pozostałości tego pierwszego miasta. W swej wielowiekowej historii miasto przeżywało wiele tragicznych sytuacji, pożarów, okres drugiej wojny światowej, a w latach siedemdziesiątych XX wieku nagły upadek produkcji tekstylnej, która stanowiła podstawę gospodarki miasta. Obecnie jednak stare budynki, które mieściły zakłady włókiennicze stały się jedna z turystycznych atrakcji miasta. Wynajmując apartamenty Enschede oraz domki letniskowe Enschede możemy podziwiać sposób, w jaki dawne fabryki odzyskały swoja świetność, gdy mieszkańcy znaleźli dla nich nowe zaskakujące przeznaczenie. Wiele terenów zostało przekształconych w tereny zielone. Obecnie miasto posiada szeroką siec parków, które stanowią magnes przyciągający osoby pragnące cieszyć się pięknem przyrody.

Wczasy Enschede – wypocznij w mieście kultury


Miasto znane jest również, jako organizator wielu wydarzeń artystycznych w ciągu całego roku. Oferta nie ogranicza się jedynie do znakomitego teatru in opery, lecz jest o wiele szersza i dosłownie wychodzi na ulice. Zwiedzając w okresie letnim Enschede spotkają Państwo z pewnością zespoły teatralne, muzyków i inne osoby pokazujące swoje talenty artystyczne. Enschede domki letniskowe oraz apartamenty Enschede są sposobem na poznanie wielu stylów muzycznych, których przedstawiciele licznie odwiedzają miasto w czasie wielu festiwali. Mieszanka stylów i temperamentów muzycznych stanowi o prawdziwym kulturalnym bogactwie tego miasta, które przyciąga turystów i artystów swoim klimatem. Na terenie miasta znajduje się również kilka znanych klubów młodzieżowych.

Jeżeli w następne wakacje, chcą Państwo poznać inne zakątki Europy, zapraszamy do Francji. Tam polecamy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe Cantal oraz apartamenty Luberon. Zapraszamy na wakacje Eure-et-Loir, urlop Nord i wczasy Vaucluse. Zapewniamy Państwa, iż będą to niezapomniane wakacje!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Enschede?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Enschede są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 69 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Enschede?

Wyszukując zakwaterowanie w Enschede z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 339 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 28 m², a apartamenty - 55 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Enschede?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Enschede o średniej cenie 652 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Enschede. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag