Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Utrechcie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Utrechcie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Utrechcie

Utrecht
Dowolne daty
Goście
Zapraszamy Państwa na urlop do Holandii. Tam czekają już na wszystkich urlopowiczów przytulne domki letniskowe Utrecht i wygodne apartamenty Utrecht. Prowincja Utrecht położona jest w środkowej części kraju, co podnosi jej walory turystyczne. Stamtąd można już bez problemu organizować wycieczki do okolicznych miast i miasteczek.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Bungalow Kuchnia Rhenen
-59%
29 wrz - 6 paź
Kuchnia
Bungalow
6 3
Rhenen, Utrecht, Holandia
od 762 zł 1.839 zł
za noc
Apartament Kuchnia Oudewater
Kuchnia
40 m² Apartament
2 1
Oudewater, Utrecht, Holandia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 494 zł
za noc
Bungalow Kuchnia Rhenen
-44%
25 wrz - 2 paź
Kuchnia
Bungalow
6 3
Rhenen, Utrecht, Holandia
od 739 zł 1.320 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Kamping wifi Bunschoten-Spakenburg
-37%
9 wrz - 16 wrz
wifi
45 m² Kamping
2 1
Bunschoten-Spakenburg, Bunschoten, Utrecht
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 372 zł 586 zł
za noc
Apartament wifi Oudewater
wifi
80 m² Apartament
4 1
Oudewater, Utrecht, Holandia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 674 zł
za noc
Bungalow wifi Rhenen
-59%
12 cze - 19 cze
wifi
Bungalow
6 3
Rhenen, Utrecht, Holandia
od 590 zł 1.429 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Utrecht: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bungalow Rhenen
-58%
29 wrz - 6 paź
Bungalow
6 3
Rhenen, Utrecht, Holandia
od 739 zł 1.774 zł
za noc
Apartament Bunnik
Apartament
3 2
Bunnik, Utrecht, Holandia
od 565 zł
za noc
Apartament Oudewater
250 m² Apartament
8 1
Oudewater, Utrecht, Holandia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.976 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Utrecht urlop – Utrecht apartamenty i Utrecht domki letniskowe!Warto wspomnieć, że są tam bardzo dobre połączenia kolejowe, więc będzie można dotrzeć do wybranej miejscowości. Domki letniskowe Utrecht i apartamenty Utrecht zagwarantują Państwu swobodę i niezależność, które są niezbędne do lepszego poznania okolicy. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne domki letniskowe Utrecht i apartamenty Utrecht, które pozwolą na spędzenie relaksującego urlopu. Stolica prowincji – miasto Utrecht uchodzi za jedno z najbardziej interesujących. Utrecht to stare miasteczko z duszą, poprzecinane siecią kanałów. Utrecht uchodzi za typowo uniwersyteckie miasto.
Wszystkim niezdecydowanym polecamy: wakacje Fionia, urlop Trøndelag, wczasy Mariampol, wypoczynek Olita, urlop Telsze oraz wypoczynek Antwerpia.
 

Domki letniskowe Utrecht i apartamenty Utrecht na każdą kieszeń!


Jest to idealne miejsce na zwiedzanie. Czeka tam na Państwa cała mnogość zabytków i atrakcji. Podczas pobytu warto wybrać się do muzeum, a jest tam w czym wybierać. Mówi się nawet, że w Utrecht jest cała dzielnica, gdzie są niemalże tylko muzea. Warto wybrać się do Muzeum Speelklok, można tam poznać niezwykły świat muzyki, a bogate zbiory tylko ułatwiają nam poznanie jego niezwykłości. W Muzeum Catharijneconvent, które znajduje się w byłym klasztorze, można poznać historię i fascynujące dzieje chrześcijaństwa w Holandii.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak wieża katedry, która stała się symbolem miasta. Jest to najwyższa i jednocześnie najstarsza wieża kościelna w kraju. Została ona wybudowana już w średniowieczu, a dźwięk dzwonów do dziś roznosi się nad miastem. Wieża otwarta jest prawie cały rok dla turystów. Jeśli pokonają Państwo kilka setek schodów, można się będzie rozkoszować zapierającym dech w piersiach widokiem na całą okolicę. Tam nie ma miejsca na nudę, każdy znajdzie w tym mieście coś dla siebie. Jak sami Państwo widzą, nie da się wyliczyć wszystkich atrakcji miasta, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Polecamy już teraz zapoznanie się z naszą ofertą – domki letniskowe Utrecht i apartamenty Utrecht dla każdego. W naszej ofercie posiadamy bardzo różnorodne domki letniskowe Utrecht i apartamenty Utercht, bez problemu znajdą Państwo wymarzony obiekt na wakacje w Utrecht.
Polecamy także:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Utrechcie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Utrechcie są domy i bed & breakfast. Dzięki ponad 127 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Utrechcie?

Z Casamundo w Utrechcie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 358 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (69 m²) i bed & breakfast (41 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Utrechcie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Utrechcie o średniej cenie 900 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Utrechcie. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

image-tag