Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Irlandii Północno - Zachodniej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Irlandii Północno - Zachodniej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Irlandii Północno - Zachodniej

Irlandia Północno- Zachodnia
Dowolne daty
Goście
„Morza szum, ptaków śpiew Dzika plaża pośród drzew...” Czy potrzeba wam więcej aby dobrze wypocząć? Taką scenerię odnajdziecie na wyspie Sylt i na wakacjach w Zelandii. Taki krajobraz odnajdziecie również w Irlandii.
DALSZE INFORMACJE »

Irlandia Północno- Zachodnia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Bunnaton
-29%
7 paź - 14 paź
90 m² Dom
4 2
Bunnaton, County Donegal, Irlandia
od 408 zł 573 zł
za noc
Dom Rockfield
-53%
18 lis - 25 lis
100 m² Dom
5 3
Rockfield, County Mayo, Irlandia
od 405 zł 855 zł
za noc
Dom Illanbelfarsad
-53%
15 kwi - 22 kwi
100 m² Dom
4 2
Illanbelfarsad, Mayo, Irlandia
od 428 zł 908 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Rockfield
-53%
18 lis - 25 lis
Kuchnia
100 m² Dom
5 3
Rockfield, County Mayo, Irlandia
od 404 zł 852 zł
za noc
Dom Kuchnia Illanbelfarsad
-53%
15 kwi - 22 kwi
Kuchnia
100 m² Dom
4 2
Illanbelfarsad, Mayo, Irlandia
od 427 zł 905 zł
za noc
Nocleg Kuchnia Cartoor
Kuchnia
30 m² Nocleg
2 1
Cartoor, County Mayo, Irlandia
od 425 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Bunnaton
-29%
26 kwi - 3 maj
wifi
90 m² Dom
4 2
Bunnaton, County Donegal, Irlandia
od 407 zł 570 zł
za noc
Bungalow wifi Bunnyconnellan West
wifi
Bungalow
4 2
Bunnyconnellan West, Mayo, Irlandia
od 589 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Tonatanvally
-41%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
Apartament
6 3
Tonatanvally, Mayo, Irlandia
od 433 zł 737 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Irlandia Północno - Zachodnia i domki letniskowe Irlandia Północno - Zachodnia

Przed wyjazdem warto sięgnąć po książkę Pete McCarthy „Bar McCarthy’ego”. Opisuje on w niej wspaniale i z humorem między innymi o deszczowej pogodzie irlandzkiej, którą niektórzy nie mogą znieść. Faktem jest jednak to, że bez niej nie byłoby tak wspaniałch, dziewiczych i zielonych krajobrazów. Jeżeli wynajmiecie domki letniskowe Irlandi Północno-Zachodnia czy apartamenty Irlandia Północna-Zachodnia zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi. Jedno spojrzenie na rozległe klify zapadające się w Atlantyk i zielone połacie zieleni sprawi, że będziecie chcieli na pewno jeszcze tu wrócić. ‘Słodkim’ dopełnieniem krajobrazu są pasące się owieczki, które z oddali wyglądają jak białe groszki do dekoracji na zielonym półtnie. Spektakularnym obrazem są wspomniane już klify. Niektóre osiągają wysokość aż 180 metrów. Stojąc na płaskiej plaży nie będziecie mogli przeżyć takich zapierających dech piersiach widoków jak te z krawędzi klifu. Stąd bowiem, gdy zobaczycie spienione fale wody, poczujecie przeszywający ogrom oceanu.

Zachwycający widok ogromu oceanu z krawędzi klifów - niezapomniane wakacje w Iralndii Północno-Zachodniej

Wybierając się na wakacje do Irlandii Północno-Zachodniej warto zobaczyć Park Narodowy Glenveagh obejmujący jezioro Beagh i teren gór Derryveagh. Z samego centrum parku wyłania się bajkowy zamek Glenveagh. Nie wystraszcie się tylko gdy nagle zza pobliskich drzew wyskoczy jeleń. Wokół zamku rozpościera się też przepiękna, egzotyczna, kolorowa roślinność. Wynajęte domki letniskowe Iralndia Północno-Zachodnia czy apartamenty Irlandia Północno-Zachodnia będą stanowić dla was idealne miejsce noclegowe. Wybierzcie się do miasta pełnego muszli leżącego na wybrzeżu Atlantyku. Sligo pamięta jeszcze czasy prehistoryczne. W mieście znajdziecie pochodzący ze średniowiecza budynek opactwa dominikańskiego. Niedaleko Sling leży malutka wysepka Coney Island. Legenda głosi, że na terenie miasta i w okolicach pochowani są bohaterowie celtyckich podań. Niecałe dwadzieścia minu drogi stąd leży Bundoran. To idealne miejsce kitesurfing i winsurfing.

Jeżeli nie jesteście jednak przekonani co do tego miejsca wakacyjnego to dlaczgo nie spróbować czegoś co od zawsze chcieliście zwiedzić. Wakacje nad morzem śródziemnym będą na przykład należeć do tych wymarzonych. Od was jedynie zależy wybór miejsca a my zajmiemy się całą resztą. Zapewniamy wam komfortowe noclegi w każdym europejskim zakątku. Co powiecie na:

   • Domki letniskowe Fuerteventura
   • Apartamenty Nawarra
   • Apartamenty Sopot
   • Domki letniskowe Kreta
   • Apartamenty Costa de Lisboa

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Irlandii Północno - Zachodniej?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Irlandii Północno - Zachodniej są bed & breakfast oraz dom wiejski. Wyszukujemy spośród ponad 193 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Irlandii Północno - Zachodniej?

Z Casamundo w Irlandii Północno - Zachodniej znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 188 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (33 m²) i dom wiejski (161 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Irlandii Północno - Zachodniej. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag