Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Morzem Celtyckim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Morzem Celtyckim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Morzem Celtyckim

Bey More
Dowolne daty
Goście
Morze Celtyckie to akwen łączący wybrzeża Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Wielowiekowe tradycje morskie wybrzeży spowodowały powstanie szczególnej kultury, która przyciąga w rejon Morza Celtyckiego każdego roku coraz więcej turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Bey More
-40%
30 wrz - 7 paź
Balkon/Patio
110 m² Dom
5 3
Bey More, Meath, Irlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 495 zł 823 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Bey More
-27%
3 cze - 10 cze
Balkon/Patio
110 m² Dom
5 3
Bey More, Meath, Irlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 599 zł 823 zł
za noc
Sprawdź inne

Bey More: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Bey More
-40%
30 wrz - 7 paź
110 m² Dom
5 3
Bey More, Meath, Irlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 495 zł 824 zł
za noc
Dom Bey More
-27%
3 cze - 10 cze
110 m² Dom
5 3
Bey More, Meath, Irlandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 599 zł 824 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Morze Celtyckie (Południowy Wschód) – spełnienie wakacyjnych marzeń

Dodatkowym atutem wybrzeży morza jest doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna, szczególnie na południowo-wschodnim brzegu Irlandii. Tam też na przyjezdnych czekają liczne luksusowe domki letniskowe Morze Celtyckie (Południowy wschód) i apartamenty Morze Celtyckie (Południowy wschód). Irlandzkie wybrzeże atrakcyjne jest przede wszystkim dla wędkarzy, którzy swoją pasję mogą tam połączyć z dalekomorskimi wyprawami. Morze Celtyckie jest doskonałym akwenem do żeglowania, ale też do nurkowania. Liczne kluby oraz wypożyczalnie sprzętów służą wszelką pomocą w tym zakresie.

Wczasy Morze Celtyckie (Południowy Wschód) – żegluj i podziwiaj wieloryby


Z południowo-wschodniego wybrzeża Irlandii wybrać można się na rejsy, podczas których zobaczyć można nie tylko Irlandię od strony morza, ale też natknąć się na wieloryby, które zdarza się tam często zaobserwować. Domki letniskowe Morze Celtyckie (Południowy wschód) i apartamenty Morze Celtyckie (Południowy wschód) ciszą się dużym powodzeniem także wśród wielbicieli atmosfery portowych barów i pubów. Wzdłuż całego wybrzeża, w każdym porcie są one niezwykle liczne, a ich kosmopolityczna atmosfera przenika się tam z irlandzkimi tradycjami oraz muzyką.

Perłami południowo-wschodniego wybrzeża Irlandii są miasta: Waterford, Kinsale, Cork i Midleton. Waterford to najstarsze miasto Irlandii i jednocześnie jedno z największych. Zobaczyć można w nim pochodzące z X wieku elementy fortyfikacji otaczające tzw. Trójkąt Wikingów oraz przejść się piętnastowiecznymi, zachowanymi w dobrym stanie murami miejskimi, po których oprowadzają przewodnicy. Na miłośników dawnej historii wynajmujących domki letniskowe Morze Celtyckie (Południowy wschód) i apartamenty Morze Celtyckie (Południowy wschód) czeka tam jeszcze jedna gratka; zobaczyć można tam, bowiem, najstarsze ślady Wikingów w Irlandii pochodzące z IX wieku oraz fragmenty osady z V wieku. Ci, którzy wolą zakupy i współczesny blichtr nie będą zawiedzeni. Nadbrzeże portowe oraz Plac Johna Robertsa to przestrzeń dla sklepów i galerii. Można tam także trafić na organizowany w mieście Międzynarodowy Festiwal Operetkowy oraz Wyścig Żaglowców.

Jeżeli są Państwo miłośnikami żeglugi, zapraszamy również do Niemiec. Podczas wakacji nad Jeziorem Bodeńskim, wczasów w Kilonii oraz urlopu na Fehmarn, mogą Państwo całkowicie oddać się swojej pasji. Polecamy również nasze komfortowe domki letniskowe Sylt, apartamenty Stralsund oraz noclegi Göhren. Życzymy Państwu dużo słońca i udanego wypoczynku!

image-tag