Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii

Islandia
Dowolne daty
Goście
Choć Islandia jest bardzo oddalona od kontynentalnej Europy, to z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Islandii?

Islandia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Southern Region
-20%
29 wrz - 6 paź
60 m² Dom
6 3
Southern Region, Islandia
od 536 zł 670 zł
za noc
Dom Southern Region
-20%
29 wrz - 6 paź
59 m² Dom
4 2
Southern Region, Islandia
od 678 zł 848 zł
za noc
Dom Reykjahverfi
-19%
29 wrz - 6 paź
54 m² Dom
4 2
Reykjahverfi, Mosfellsbær, Islandia
od 572 zł 707 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Vellir
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
195 m² Dom
8 3
Vellir, Hafnarfjörður, Islandia
od 1.273 zł
za noc
Dom wifi Southern Region
-26%
2 paź - 9 paź
wifi
127 m² Dom
4 2
Southern Region, Islandia
od 1.017 zł 1.366 zł
za noc
Dom wifi Hvolsvöllur
-19%
29 wrz - 6 paź
wifi
113 m² Dom
5 2
Hvolsvöllur, Southern Region, Islandia
od 570 zł 703 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Laugarvatn
Kuchnia
67 m² Dom
4 2
Laugarvatn, Southern Region, Islandia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 527 zł
za noc
Dom Kuchnia Breiðdalsvík
-19%
29 wrz - 6 paź
Kuchnia
46 m² Dom
2 1
Breiðdalsvík, Eastern Region, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 367 zł 453 zł
za noc
Dom Kuchnia Akureyri
-20%
29 wrz - 6 paź
Kuchnia
64 m² Dom
6 3
Akureyri, Northeastern Region, Islandia
od 686 zł 858 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Apartament Sauna Borgarfjörður Eystri
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
65 m² Apartament
4 2
Borgarfjörður Eystri, Eastern Region, Islandia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 1.327 zł
za noc
Apartament Sauna Stokkseyri
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
70 m² Apartament
6 3
Stokkseyri, Southern Region, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 1.291 zł
za noc
Dom Sauna Reykholt
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
160 m² Dom
6 4
Reykholt, Southern Region, Islandia
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 1.331 zł
za noc
Zobacz inne

Dom wakacyjny na Islandii. Wyspa jedyna w swoim rodzaju

Trudno się jednak temu dziwić - niewiele jest miejsc, w których można zarówno chodzić po lodowcach, kąpać się w wodospadach, oglądać wieloryby, podziwiać niesamowite gejzery, jeździć psimi zaprzęgami, ale i bawić się do rana w modnych klubach i barach. Kwatery na Islandii to doskonały pomysł na wakacje życia.

Dom wakacyjny na Islandii. Naturalne wakacje na wyspie

Jeżeli marzą ci się niebanalne wakacje na wyspach, to powinieneś zdecydowanie przemyśleć noclegi na Islandii. Kraj jest prawdziwym rajem dla turystów uwielbiających podziwiać cuda natury. A tych jest na Islandii naprawdę mnóstwo. Na przykład gejzery. Największy w kraju jest Strokkur, który wybucha co kilka minut, a słup wody ma wysokość nawet 30 metrów. Warto zobaczyć także Geysir. Jednak wakacyjne mieszkanie na Islandii warto oczywiście zarezerwować nie tylko dla słynnych gejzerów - znajdziesz tam także przepiękne wodospady, z których najsłynniejszy jest Gullfoss. Ma on dwie kaskady, z których największa mierzy ponad 20 metrów. Najwyższy wodospad na wyspie to jednak 240-metrowy Morsárfoss, który stał się widoczny dopiero w 2007 roku. Także wulkany przyciągają na wyspę turystów. Do najsłynniejszych należy zapewne Hekla. Mierzy ona ponad 1400 metrów n.p.m. i prawie zawsze skrywa się za grubą warstwą chmur. Dlatego też przez wieki Hekla była owiana legendami, a mieszkańcy uznawali wulkan za "wrota piekieł". Miłośnicy fantastyki odwiedzą natomiast z pewnością wulkan Snæfellsjökull. To właśnie w nim rozgrywa się akcja powieści "Podróż do wnętrza Ziemi" Juliusza Verne'a.

Wypoczynek na Islandii. Małe, lecz pasjonujące miasta

Islandia jest dość słabo zaludnionym krajem, więc tamtejsze miasta są jak na europejskie standardy dość kameralne. Stołeczny Reykjavík, również wielki nie jest, natomiast słynie z życia nocnego. Bary i kluby nocne w tym największym mieście Islandii są uznawane za jedne z najlepszych w Europie. W stolicy można znaleźć również wspaniałe zabytki. Dom wakacyjny na Islandii pozwoli na przykład zobaczyć charakterystyczny, górujący nad miastem kościół luterański Hallgrímskirkja. Jego budowa zaczęła się tuż po II wojnie światowej, a zakończyła dopiero w latach 80. XX wieku. Inne ciekawe zabytki to klasycystyczna katedra z XVIII wieku oraz budynek parlamentu Alþingishúsið z końca XIX wieku. Apartamenty w mieście warto wykorzystać, by zobaczyć muzea, na przykład Galerię Narodową, z wystawionymi dziełami Picassa czy Muncha. Jednym z najmłodszych obiektów tego typu jest natomiast Muzeum Morza, które zostało otwarte w 2005 roku. Nocleg na Islandii warto także zarezerwować, aby zobaczyć miasto Akureyri. Mimo że jest położone w północnej części kraju, to ma stosunkowo umiarkowany klimat. Miasto oferuje piękne widoki, ale są tam i świetne muzea, na przykład Muzeum Folkloru czy Muzeum Przyrodnicze. Jeśli wybierasz się na mroźną północ Islandii, dodaj do swojej listy także miasto Húsavík. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do obserwacji wielorybów.

Domy czy apartamenty na Islandii pozwolą obcować z naturą w najczystszym wydaniu i zobaczyć widoki, o jakie trudno gdziekolwiek indziej na świecie. To jednak nie wszystko, bo każdy, kto zdecyduje się na dom wakacyjny na Islandii, będzie mógł zobaczyć piękne zabytki i bawić się w jednej z rozrywkowych stolic świata.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Islandii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Islandii są apartamenty i domy. Dzięki ponad 5.676 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Islandii?

Wyszukując zakwaterowanie na Islandii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 274 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 65 m², a domy - 58 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Islandii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag