Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Islandii

Islandia
Dowolne daty
Goście
Choć Islandia jest bardzo oddalona od kontynentalnej Europy, to z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Islandii?

Islandia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Borgarnes
Nocleg
2 1
Borgarnes, Western Region, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 403 zł
za noc
Nocleg Western Region
12 m² Nocleg
2 1
Western Region, Islandia
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 335 zł
za noc
Nocleg Hofsós
15 m² Nocleg
2 1
Hofsós, Northwestern Region, Islandia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 421 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wiejski wifi Hvammstangi
wifi
21 m² Dom wiejski
4 1
Hvammstangi, Northwestern Region, Islandia
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 509 zł
za noc
Domek letniskowy wifi Southern Region
wifi
36 m² Domek letniskowy
2 1
Southern Region, Islandia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 722 zł
za noc
Nocleg wifi Selfoss
wifi
17 m² Nocleg
3 1
Selfoss, Southern Region, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 591 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom wiejski Sauna Northeastern Region
Sauna
43 m² Dom wiejski
4 1
Northeastern Region, Islandia
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 888 zł
za noc
Nocleg Sauna Southern Region
-41%
25 mar - 1 kwi
Sauna
12 m² Nocleg
2 1
Southern Region, Islandia
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 1.007 zł 1.692 zł
za noc
Nocleg Sauna Southern Region
-32%
25 mar - 1 kwi
Sauna
16 m² Nocleg
3 1
Southern Region, Islandia
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 1.313 zł 1.935 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Eyjafjarðarsveit
-20%
20 paź - 27 paź
Balkon
45 m² Apartament
2 1
Eyjafjarðarsveit, Northeastern Region, Islandia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 1.015 zł 1.268 zł
za noc
Apartament Balkon Hellissandur
-32%
9 mar - 16 mar
Balkon
74 m² Apartament
2 1
Hellissandur, Western Region, Islandia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 1.196 zł 1.765 zł
za noc
Apartament Balkon Vesturbær
Balkon
75 m² Apartament
4 1
Vesturbær, Rejkiawik, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 1.872 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny na Islandii. Wyspa jedyna w swoim rodzaju

Trudno się jednak temu dziwić - niewiele jest miejsc, w których można zarówno chodzić po lodowcach, kąpać się w wodospadach, oglądać wieloryby, podziwiać niesamowite gejzery, jeździć psimi zaprzęgami, ale i bawić się do rana w modnych klubach i barach. Kwatery na Islandii to doskonały pomysł na wakacje życia.

Dom wakacyjny na Islandii. Naturalne wakacje na wyspie

Jeżeli marzą ci się niebanalne wakacje na wyspach, to powinieneś zdecydowanie przemyśleć noclegi na Islandii. Kraj jest prawdziwym rajem dla turystów uwielbiających podziwiać cuda natury. A tych jest na Islandii naprawdę mnóstwo. Na przykład gejzery. Największy w kraju jest Strokkur, który wybucha co kilka minut, a słup wody ma wysokość nawet 30 metrów. Warto zobaczyć także Geysir. Jednak wakacyjne mieszkanie na Islandii warto oczywiście zarezerwować nie tylko dla słynnych gejzerów - znajdziesz tam także przepiękne wodospady, z których najsłynniejszy jest Gullfoss. Ma on dwie kaskady, z których największa mierzy ponad 20 metrów. Najwyższy wodospad na wyspie to jednak 240-metrowy Morsárfoss, który stał się widoczny dopiero w 2007 roku. Także wulkany przyciągają na wyspę turystów. Do najsłynniejszych należy zapewne Hekla. Mierzy ona ponad 1400 metrów n.p.m. i prawie zawsze skrywa się za grubą warstwą chmur. Dlatego też przez wieki Hekla była owiana legendami, a mieszkańcy uznawali wulkan za "wrota piekieł". Miłośnicy fantastyki odwiedzą natomiast z pewnością wulkan Snæfellsjökull. To właśnie w nim rozgrywa się akcja powieści "Podróż do wnętrza Ziemi" Juliusza Verne'a.

Wypoczynek na Islandii. Małe, lecz pasjonujące miasta

Islandia jest dość słabo zaludnionym krajem, więc tamtejsze miasta są jak na europejskie standardy dość kameralne. Stołeczny Reykjavík, również wielki nie jest, natomiast słynie z życia nocnego. Bary i kluby nocne w tym największym mieście Islandii są uznawane za jedne z najlepszych w Europie. W stolicy można znaleźć również wspaniałe zabytki. Dom wakacyjny na Islandii pozwoli na przykład zobaczyć charakterystyczny, górujący nad miastem kościół luterański Hallgrímskirkja. Jego budowa zaczęła się tuż po II wojnie światowej, a zakończyła dopiero w latach 80. XX wieku. Inne ciekawe zabytki to klasycystyczna katedra z XVIII wieku oraz budynek parlamentu Alþingishúsið z końca XIX wieku. Apartamenty w mieście warto wykorzystać, by zobaczyć muzea, na przykład Galerię Narodową, z wystawionymi dziełami Picassa czy Muncha. Jednym z najmłodszych obiektów tego typu jest natomiast Muzeum Morza, które zostało otwarte w 2005 roku. Nocleg na Islandii warto także zarezerwować, aby zobaczyć miasto Akureyri. Mimo że jest położone w północnej części kraju, to ma stosunkowo umiarkowany klimat. Miasto oferuje piękne widoki, ale są tam i świetne muzea, na przykład Muzeum Folkloru czy Muzeum Przyrodnicze. Jeśli wybierasz się na mroźną północ Islandii, dodaj do swojej listy także miasto Húsavík. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do obserwacji wielorybów.

Domy czy apartamenty na Islandii pozwolą obcować z naturą w najczystszym wydaniu i zobaczyć widoki, o jakie trudno gdziekolwiek indziej na świecie. To jednak nie wszystko, bo każdy, kto zdecyduje się na dom wakacyjny na Islandii, będzie mógł zobaczyć piękne zabytki i bawić się w jednej z rozrywkowych stolic świata.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Islandii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Islandii są apartamenty i dom wiejski. Dzięki ponad 1.514 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Islandii?

Wyszukując zakwaterowanie na Islandii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 324 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 61 m², a dom wiejski - 48 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Islandii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag