Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Höfuðborgarsvæðið - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Höfuðborgarsvæðið - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Höfuðborgarsvæðið

Höfuðborgarsvæðið
Dowolne daty
Goście
Serdecznie zapraszamy Państwa do Islandii, do naszych domków letniskowych Fiordy Zachodnie oraz do apartamentów Fiordy Zachodnie. Jest to doskonałe miejsce, gdzie można się zrelaksować i uciec od gwaru i hałasu miasta. Panująca tam cisza i spokój ukoją nerwy i pozwolą zapomnieć o troskach i zmartwieniach dnia codziennego.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Nocleg  Patreksfjörður
Balkon/Patio
15 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Patreksfjörður, Vestfirðir, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 1.004 zł
za noc
Nocleg  Bíldudalur
Balkon/Patio
10 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Bíldudalur, Vestfirðir, Islandia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 572 zł
za noc
Nocleg  Bíldudalur
Balkon/Patio
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Bíldudalur, Vestfirðir, Islandia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 745 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament  Vestfirðir
Ogród
164 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 1 sypialnia
Vestfirðir, Islandia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.445 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Nocleg  Hólmavík
wifi
Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Hólmavík, Vestfirðir, Islandia
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 835 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Höfuðborgarsvæðið: Nasze rekomendacje dla ciebie

Höfuðborgarsvæðið: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 252 zł za noc

Nocleg Patreksfjörður
18 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Patreksfjörður, Vestfirðir, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 1.126 zł
za noc
Nocleg Vestfirðir
18 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Vestfirðir, Islandia
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 583 zł
za noc
Nocleg Vestfirðir
17 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Vestfirðir, Islandia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 422 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Urlop Islandia – apartamenty Fiordy Zachodnie oraz domki letniskowe Fiordy Zachodnie!

Nie ma tu tłoku, ani tłumu turystów. Nieujarzmiona i nieskażona ludzką obecnością przyroda zachwyca każdego przyjezdnego. Szczególnie na skalnych urwiskach znalazło schronienie wiele gatunków dzikich ptaków.

Warto wspomnieć, że jest to jeden z najsłabiej zaludnionych obszarów w Islandii. Większość mieszkańców mieszka w mieście Ísafjörður. Cechą charakterystyczną tego regionu są małe, typowo rybackie osady. Zdecydowana większość młodych ludzi decyduje się na migrację do stolicy kraju Reykjaviku. Domek letniskowy Fiordy Zachodnie oraz apartamenty Fiordy Zachodnie pozwoli Państwu na swobodne zwiedzanie i poznawanie regionu. Przestronne domki letniskowe Fiordy Zachodnie oraz wygodne apartamenty Fiordy Zachodnie zapewniają niezależność oraz umożliwiają poznawanie regionu.
Jeśli jednak wolą Państwo spędzić tradycyjnie urlop na plaży, to polecamy: wczasy Wybrzeże Walencji, urlop Puerto Rico, wakacje na Kanarach, wypoczynek Rab oraz urlop Solta.
 

Apartamenty Fiordy Zachodnie – wypoczynek na łonie natury!


Oczywiście miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, przede wszystkim wędkarze będą zachwyceni z pobytu w tym regionie. Krystalicznie czyste jeziora obfitują w różne gatunki ryb. Świeżo złapane ryby można przygotować w dobrze wyposażonych i funkcjonalnych kuchniach w domku letniskowym Fiordy Zachodnie. To wszystko sprawiło, że liczba turystów w ostatnich latach wzrosła. Przyczyniło się to oczywiście do rozwoju bazy noclegowo – wypoczynkowej. Także i u nas można znaleźć różnorodne domki letniskowe Fiordy Zachodnie oraz apartamenty Fiordy Zachodnie na każdą kieszeń.

Na szczególną uwagęw tym regionie zasługuje największe miasto Ísafjörður. Zostało ono zbudowane na mierzei i w połowie XIX wieku uzyskało prawa miejskie. Znajdują się tam jedne z najstarszych domów w Islandii, w jednym z nich urządzono Muzeum Morskie Fiordów Zachodnich. Warto zobaczyć także inne okoliczne wioski rybackie. Wszystkich uroków tego regionu nie da się wymienić, najlepiej zobaczyć to na własne oczy. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą domków letniskowych Fiordy Zachodnie i apartamentów Fiordy Zachodnie. U nas znajdą Państwo różnorodne domki letniskowe Fiordy Zachodnie oraz apartamenty Fiordy Zachodnie.
Jeśli są Państwo jeszcze niezdecydowani, to polecamy także:

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Höfuðborgarsvæðið?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania Höfuðborgarsvæðið są bed & breakfast i apartamenty. Dzięki ponad 36 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi Höfuðborgarsvæðið?

Z Casamundo Höfuðborgarsvæðið znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 252 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (12 m²) i apartamenty (52 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Höfuðborgarsvæðið. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki Höfuðborgarsvæðið?

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag