Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Domki letniskowe Islandia Zachodnia – zarezerwujcie Państwo już teraz

Islandia Zachodnia
Dowolne daty
2 gości
Zachód Islandia to regiony stołeczny z Rejkjavikiem, Sudurnes, Vesturland i Vestfirdir. Krajobrazy tych regionów charakteryzują się one nieregularną linią brzegową, na którą składają się majestatyczne fiordy, niezliczona liczba wysp oraz wspaniałe plaże.
DALSZE INFORMACJE »

Islandia Zachodnia: Nasze rekomendacje dla Państwa

Balkon/Patio
64 m² Dom
6 2
Arnarstapi, Western Region, Islandia
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.653 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
90 m² Dom
6 3
Western Region, Islandia
5,0 / 5
„Znakomity“
Sprawdź cenę
Balkon/Patio
40 m² Dom
2 1
Western Region, Islandia
4,8 / 5
„Znakomity“
Sprawdź cenę
Zobacz wszystkie oferty

Jeśli chodzi o stały ląd, to charakteryzuje go typowy dla całej wyspy surowy krajobraz wulkanicznej wyspy. Największym miastem na zachodzie Islandii i zarazem stolicą kraju jest Rejkjavik. W całym regionie stołecznym żyje około 200 000 osób, czyli 2/3 całej ludności i tym samym jest to najgęściej zaludniony region Islandii. Co powiecie Państwo na noclegi Islandia Zachodnia, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Islandia Zachodnia lub apartament Islandia Zachodnia, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Islandii. Jeśli po urlopie w Islandii Zachodniej mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: wyspa Romo w Danii, okręg Svalbard w Norwegii, zachodnie i południowe regiony Anglii, stan Montana na północy Stanów Zjednoczonych lub Duszniki Zdrój w województwie dolnośląskim. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Apartamenty Islandia Zachodnia - zapraszamy do Islandii


Rejkjavik to wspaniałe miasto leżące nad zatoką Faxa na półwyspie Rejkjanes. Jest też najdalej na północ położoną stolicą Europy. W Rejkjaviku polecamy spacer po zabytkowym Starym Mieście gdzie w jednej z wielu restauracji będziecie Państwo mogli skosztować specjałów miejscowej kuchni. Szczególnie interesującyce są budynki postmodernistycznego ratusza nad jeziorem Tjörnin oraz ekspresjonistyczny budynek kościoła Hallgrimskirkja, którego kształt przypomina szczyt góry. Kościół jest drugim co do wysokości budynkiem Islandii, a położenie na szczycie wzgórza dodatkowo potęguje wrażenie wielkości. Na szczycie 75-metrowej wieży znajduje się taras widokowy, z którego rozciąga się wspaniała panorama miasta. Nasze przytulne domki letniskowe Islandia Zachodnia i apartamenty Islandia Zachodnia będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania regionu i wycieczek po jego miastach oraz najpiękniejszych okolicach. Na zachodzie Islandii znajdują się dwa parki narodowe: Reykjanesfólkvangur oraz Pinkvellir. Będą one stanowić wspaniałę atrakcję dla miłośników przyrody. Największymi atrakcjami Parku Narodowego Pinkvellir jest wodospad Gullfoss oraz gejzery Haukadalur, które leżą przy tak zwanym Złotym Ringu – ulubionej trasie turystycznej tej części Islandii. Wycieczka autokarowa tą trasą wyrusza z Rejkjaviku i zajmie około dziewięciu godzin. Po niezapomnianym urlopie w Islandii Zachodniej chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wyspa Ibiza w Hiszpanii, południowe regiony Cypru, wyspa Madera w Portugalii, rejony Zatoki Kvarnerskiej w Chorwacji lub wyspa Leukada w Grecji.

image-tag