Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rejkiawiku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rejkiawiku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rejkiawiku

Höfuðborgarsvæðið
Dowolne daty
Goście
Plany wakacyjne mogą czasami stać się denerwujące. Wiemy, że tęsknimy za urlopem, ale na końcu nie mamy zielonego pojęcie gdzie się wybrać. Jeżeli jesteście miłośnikami krajów skandynawskich to proponujemy podróż do Islandii. Ta piękny kraj gejzerów i baśniowej przyrody na pewno wam się spodoba.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Sel
wifi
10 m² Nocleg
2 1
Sel, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
od 436 zł
za noc
Nocleg wifi Sel
-43%
11 lis - 18 lis
wifi
Nocleg
2 1
Sel, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
od 404 zł 703 zł
za noc
Nocleg wifi Miðborg
wifi
12 m² Nocleg
2 1
Miðborg, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 602 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Miðborg
Balkon
12 m² Nocleg
2 1
Miðborg, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 662 zł
za noc
Apartament Balkon Hlemmur
Balkon
75 m² Apartament
4 1
Hlemmur, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 1.360 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Nocleg Kuchnia Norðurmýri
Kuchnia
18 m² Nocleg
4 1
Norðurmýri, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 726 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Höfuðborgarsvæðið: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Old West Side
100 m² Apartament
4 2
Old West Side, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 771 zł
za noc
Apartament Centre
50 m² Apartament
2 1
Centre, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
od 472 zł
za noc
Apartament Holt
35 m² Apartament
4 1
Holt, Rejkiawik, Höfuðborgarsvæðið
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 603 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Rejkiawiku?

Apartamenty i domki wakacyjne Reykjavík to pewność, że wakacje będą udane

Do stolicy Islandii łatwo dostaniemy się bezpośrednimi lotami z Kopenhagi, Amsterdamu, Wilna czy Hamburga. Będzie to na pewno całkowicie innym przeżyciem niż typowe wakacje nad morzem.
Jeżeli już dotrzecie do Reykjaviku koniecznie musicie zwiedzić wspaniały kościół Hallgrímskirkja górujący nad miastem. Przypomina on swoją architekturą skały bazaltowe, które są tak charakterystyczne dla Islandii. Ciekawostką jest to, że budowa kościoła trwała aż 40 lat. Wspaniałym budynkiem jest Ratusz znajdujący się na Jeziorze Tjörnin. W jego piwnicach będziecie mogli podziwiać trójwymiarową mapę miasta. Nad wspomnianym wyżej jeziorem będziecie mogli pospacerować i pooddychać czystym islandzkim powietrzem. Warto wybrać się do Galerii Sztuki Narodowej i do Muzeum Historii Naturalnej. Głównym i szczególnym symbolem stolicy Islandii jest wspaniałe dzieło artystyczne Sólfar umieszczone nad brzegiem Viðeyjarsund. Swoim wyglądem przypomina łódź Wikingów oraz rybi szkielet.

Odkryjcie baśniową stolicę Islandii - domki wakacyjne w Reykjaviku na każdą kieszeń

Rezerwując apartament w Reykjaviku będziecie w pełni usatysfakcjonowani z wyboru miejsca. Wybierzcie się także do Teatru Narodowego na wieczorne przedstawienie. Jeżeli chcecie aktywnie spędzić czas to bardzo popularnym miejscem jest Ingólfstorg. To główny punkt spotkań w Rejkjaviku i ważne miejsce dla rolkarzy, coś zupełnie tak jak Plac Alexandra w Berlinie. Głębszą historię miasta poznacie wybierając się do Muzeum Narodowego Þjóðminjasafn Íslands, gdzie znajdują się zbiory z ery Wikingów. Spróbujcie też podczas pobytu przespacerować się największą handlową ulicą Laugavegur. Domki wakacyjne Reykjavik będą stanowić ważną część udanego urlopu. Bo co nie jest tak ważne jak dobry nocleg?


Wakacje w Islandii będą niezapomnianym przeżyciem. Podczas wizyty w magicznej stolicy Reykjaviku spróbujcie tutejszych przysmaków. Najsłynniejszym z nich jest mięso z rekina. Noblista Halldor Kiljan Laxness tak opisywał w swojej książce „Dzwon Islandii” islandzką ucztę: "Wniesiono kaszę z islandzkiego mchu, polędwicę baranią, głowy dorszy, kwaśne mleko oraz twarde jak kamień i przezroczyste jak szkło mięso rekina". Mówi się też z angielskim humorem, że Islandczycy należą do jednych z najdziwniejszych nacji. Jedzą bowiem surowe ryby wtedy, gdy nawet mewy tracą zainteresowanie z powodu okropnej woni jak unosi się wokół nich.
W Islandii odkryjecie bajkowy świat, o którego istnieniu przypomina i zachwyca nas już od tak dawna sławna piosenkarka Björk. Życzymy wam przyjemnej i udanej podróży.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rejkiawiku?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Rejkiawiku są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 216 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Rejkiawiku?

Ceny w Rejkiawiku rozpoczynają się od 404 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (65 m²) lub bed & breakfast (37 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Rejkiawiku?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Rejkiawiku o średniej cenie 535 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rejkiawiku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag