Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Neringa - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Neringa - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Neringa

Neringa
Dowolne daty
Goście
Głównym portem republiki litewskiej jest Kłajpeda, będąca jednocześnie znanym kurortem nadmorskim. To stosunkowo mało znane miasto staje się coraz chętniej obieranym celem wakacyjnym.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Apartament  Neringa
-39%
25 lis - 2 gru
Balkon/Patio
40 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Neringa, Nida, Litwa
od 402 zł 654 zł
za noc
Sprawdź inne

Neringa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Neringa
-50%
25 lis - 2 gru
40 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Neringa, Nida, Litwa
od 394 zł 790 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek w nadmorskiej Kłajpedzie

I chociaż Kłajpeda nie może poszczycić się monumentalnymi zabytkami, to mocną stroną tego litewskiego ośrodka wydaje się być bogata historia oraz przepiękne nadmorskie krajobrazy.

Wakacje na Mierzei Kurońskiej

Mierzeja Kurońska to długi półwysep, który oddziela Zalew Kuroński od wód Morza Bałtyckiego. To właśnie w tej malowniczej części Litwy znajdują się noclegi Neringa. Dawniej miasto to stanowiło jedną z bardziej znanych wiosek rybackich, dzisiaj natomiast przybywają tu turyści spragnieni ciszy, spokoju i nadmorskich krajobrazów. Domki letniskowe Neringa to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zachwycić się pięknem litewskich plaż i spędzić niezapomniane wakacje.

Ten znany kurort wakacyjny jest niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym, o czym można przekonać się, wybierając noclegi Neringa. Obszar Mierzei Kurońskiej jest pokryty nie tylko pięknymi piaszczystymi plażami, ale i lasami zamieszkiwanymi przez sarny, łosie oraz lisy. Domki letniskowe Neringa z całą pewnością zainteresują również wszystkich miłośników sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu oraz żeglarstwa. Miejscowość może bowiem poszczycić się wprost idealnymi warunkami do żeglowania i pływania na desce.

Do miasteczka można dostać się drogą lądową, morską oraz powietrzną. Międzynarodowe lotnisko znajduje się około w Palandze, a pobliski port w Kłajpedzie jest otwarty dla ruchu turystycznego przez cały rok.

Dlaczego noclegi Neringa?

Wybierając domki letniskowe Neringa możemy mieć pewność, że spędzimy udane i niezapomniane wakacje. Ta część litewskiej republiki ma wiele do zaoferowania - coś dla siebie znajdą tu zarówno amatorzy sportów wodnych, jak i miłośnicy przyrody. Warto też odwiedzić pobliskie muzea, które prezentują przepiękną jantarową biżuterię.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Neringa. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag