Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Palandze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Palandze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Palandze

Połąga
Dowolne daty
Goście
Jeżeli planujecie Państwo wakacje na Litwie, możecie przeżyć prawdziwie niezapomniane chwile w przepięknym nadbałtyckim kurorcie niedaleko Kłajpedy - Połądze.
DALSZE INFORMACJE »

Połąga: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Połąga
-30%
1 kwi - 8 kwi
43 m² Apartament
4 1
Połąga, Okręg kłajpedzki, Litwa
od 516 zł 739 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Połąga
-30%
1 kwi - 8 kwi
Balkon/Patio
43 m² Apartament
4 1
Połąga, Okręg kłajpedzki, Litwa
od 516 zł 739 zł
za noc
Sprawdź inne

Z domkami letniskowymi Palanga wakacyjna nuda nie wkroczy do Państwa życia

Słynne litewskie uzdrowisko oferuje urlopowiczom dobrze wyposażone apartamenty Palanga oraz ładne i zadbane domki letniskowe Palanga. W nich wypoczynek będzie udany, a pobyt miły i wygodny. Co zatem ciekawego proponuje Połąga żądnym wrażeń turystom? Urzekająca wakacyjna miejscowość ma do zaoferowania naprawdę wiele. Jest to błogie leniuchowanie na białym piasku plaży, spora dawka jodu, spacery o zachodzie słońca na molo, relaks i regeneracja sił w miejscowych uzdrowiskach, zwiedzanie zabytków, muzeów, parków i mnóstwo innych atrakcji. Aby to wszystko przeżyć, wystarczy wynająć łatwo dostępne domki letniskowe Palanga i apartamenty Palanga, odebrać klucze i wyruszyć w poszukiwaniu przygody. Miasto z przyjemnością otworzy swoje podwoje. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Bezverov pokoje Čívice wypoczynek Løkkeby

Zakwaterowanie Palanga to przyjemny szum morza uderzającego o brzeg

Będąc w Połądze można wybrać się na romantyczny spacer przy blasku księżyca po atrakcyjnym miejscowym molo. Spacerując po plaży usłyszą Państwo przyjemny szum morza uderzającego o brzeg. Warto udać się też wąskimi przesmykami na bulwar miejski. Tu znajdziemy urocze kawiarenki, restauracyjki, sklepy z pamiątkami czy nieco głośniejsze kluby disco. Deptaki i zaułki Połągi dźwięczą nutami znanych melodii granych przez ulicznych muzykantów. Miasto żyje muzyką, tętni swoim gwarem oraz pluskiem wody rozpryskiwanej przez miejskie fontanny. Ukwiecone skwery z ławeczkami zapraszają, by usiąść w miłym towarzystwie i oddać się popołudniowej pogawędce. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:


  • apartamenty Hov
  • domki letniskowe Sillamäe
  • noclegi Hastière-par-delà
  • wakacje Bad Reichenhall


Ale Połąga to także wartościowe obiekty do zwiedzania. Jednym z nich jest Pałac Tyszkiewiczów. W pobliżu zespołu pałacowego, ufundowanego przez słynną rodzinę arystokratów, turyści szukający taniego noclegu, mogą znaleźć ładne apartamenty Palanga oraz domki letniskowe Palanga. W neoklasycystycznym pałacu znajduje się Muzeum Bursztynu, w którym koniecznie trzeba obejrzeć zachwycające wyroby jubilerskie z jantaru oraz kilogramowe okazy bursztynów z zatopionymi w nich reliktami dawnych epok. Przed budynkiem roztacza się miły widok na ukwiecony park z fontanną. Niedaleko też jaśnieją w słońcu śliczne domki letniskowe Palanga oraz apartamenty Palanga. W ogrodzie botanicznym, założonym wokół pałacu, można podziwiać liczne okazy fauny i flory, oczko wodne oraz trzy wydmowe wzgórza, w tym Górę Biruty z kapliczką i posągiem księżnej.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Palandze?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Palandze są apartamenty oraz prywatne pokoje. Wyszukujemy spośród ponad 35 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Palandze?

Ceny w Palandze rozpoczynają się od 225 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (37 m²) lub prywatne pokoje (25 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Palandze?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Palandze o średniej cenie 956 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Palandze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag