Noclegi i apartamenty wakacyjne w Mariimpol - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Mariimpol - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Mariimpol

Okręg mariampolski
Dowolne daty
Goście
Okręg mariampolski
Dowolne daty
Goście
Urlop spędzony na Litwie na pewno będzie należał do niezapomnianych. Jeśli mają już Państwo dość zatłoczonych miejsc i przepełnionych hoteli, to polecamy miasto Mariampol, które położone jest na Suwalszczyźnie. Należy ono do najmłodszych miast na Litwie.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Okręg mariampolski - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Dom Balkon Okręg mariampolski
6 maj - 13 maj
399 zł za noc
25 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.3
„Bardzo dobry“ (155 ocen)
Okręg mariampolski, Litwa
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Urlop Litwa – domki letniskowe Mariampol i apartamenty Mariampol wynajem online!

Ostatni władca Rzeczypospolitej Obojga Narodów, król Polski i wielki książę litewski, Stanisław August Poniatowski, nadał Mariampolowi prawa miejskie. Wskutek rozbiorów Polski miasto zostało włączone do Prus. Dziś jest to jedno z największych miast Litwy i stanowi główny ośrodek przemysłowy, gospodarczy i kulturalny regionu.

Z roku na rok przyjeżdza tu coraz więcej turystów, dlatego jest tu świetnie rozwinięta baza noclegowo – wypoczynkowa. Także i my polecamy Państwu domki letniskowe Mariampol oraz apartamenty Mariampol po atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas przytulne domki letniskowe Mariampol i apartementy Mariampol można znaleźć zarówno w centrum miasta, jak i w okolicy. Jeśli planują Państwo urlop z całą rodziną lub grupką przyjaciół, to polecamy wynajem domku letniskowego Mariampol. Tam jest dość miejsca dla wszystkich i każdy będzie się czuł swobodnie.
Polecamy także: urlop Falster, wczasy Fanø, wypoczynek Fionia, wakacje Nowy Meksyk, urlop New Hampshire oraz wczasy New Jersey.
 

Apartamenty Mariampol i domki letniskowe Mariampol dla każdego!


Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że odbywają się tu jedne z największych targów używanych samochodów. W okolicy miasta Mariampol można podziwiać przepiękną przyrodę, która zaprasza wszystkich przyjezdnych do pieszych wędrówek i spacerów. Warto wspomnieć, ze w okolicy miasta znajduje się park Vitytis, gdzie można podziwiać niepowtarzalny świat fauny i flory. Oczywiście w mieście jest całe mnóstwo zabytków, które tylko czekają, żeby je ponownie odkryć. Do najważniejszych z nich zalicza się: kościół i klasztor marianów, barokowy klasztor oraz neogotycką synagogę.

Aby poznać lepiej historię regionu, warto wybrać się do muzeum. Domki letniskowe Mariampol oraz apartamenty Mariampol zapewnią Państwu swobodę i niezależność, które są niezbędne do poznawania miasta i okolic. W naszej różnorodnej ofercie każdy znajdzie dla siebie wymarzony domek letniskowy Mariampol lub apartament Mariampol. Za pomocą naszej wyszukiwarki można szybko i bezpiecznie zarezerwować apartament Mariampol lub domek letniskowy Mariampol.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Kolejne kierunki

image-tag