Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mariimpol - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mariimpol - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mariimpol

Okręg mariampolski
Dowolne daty
Goście
Urlop spędzony na Litwie na pewno będzie należał do niezapomnianych. Jeśli mają już Państwo dość zatłoczonych miejsc i przepełnionych hoteli, to polecamy miasto Mariampol, które położone jest na Suwalszczyźnie. Należy ono do najmłodszych miast na Litwie.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Okręg mariampolski
Balkon
25 m² Dom
4 1
Okręg mariampolski, Litwa
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 399 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Okręg mariampolski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Ringaudai
Nocleg
4 1
Ringaudai, Okręg kowieński, Litwa
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 372 zł
za noc
Nocleg Ringaudai
Nocleg
3 1
Ringaudai, Okręg kowieński, Litwa
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 300 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Urlop Litwa – domki letniskowe Mariampol i apartamenty Mariampol wynajem online!

Ostatni władca Rzeczypospolitej Obojga Narodów, król Polski i wielki książę litewski, Stanisław August Poniatowski, nadał Mariampolowi prawa miejskie. Wskutek rozbiorów Polski miasto zostało włączone do Prus. Dziś jest to jedno z największych miast Litwy i stanowi główny ośrodek przemysłowy, gospodarczy i kulturalny regionu.

Z roku na rok przyjeżdza tu coraz więcej turystów, dlatego jest tu świetnie rozwinięta baza noclegowo – wypoczynkowa. Także i my polecamy Państwu domki letniskowe Mariampol oraz apartamenty Mariampol po atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas przytulne domki letniskowe Mariampol i apartementy Mariampol można znaleźć zarówno w centrum miasta, jak i w okolicy. Jeśli planują Państwo urlop z całą rodziną lub grupką przyjaciół, to polecamy wynajem domku letniskowego Mariampol. Tam jest dość miejsca dla wszystkich i każdy będzie się czuł swobodnie.
Polecamy także: urlop Falster, wczasy Fanø, wypoczynek Fionia, wakacje Nowy Meksyk, urlop New Hampshire oraz wczasy New Jersey.
 

Apartamenty Mariampol i domki letniskowe Mariampol dla każdego!


Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że odbywają się tu jedne z największych targów używanych samochodów. W okolicy miasta Mariampol można podziwiać przepiękną przyrodę, która zaprasza wszystkich przyjezdnych do pieszych wędrówek i spacerów. Warto wspomnieć, ze w okolicy miasta znajduje się park Vitytis, gdzie można podziwiać niepowtarzalny świat fauny i flory. Oczywiście w mieście jest całe mnóstwo zabytków, które tylko czekają, żeby je ponownie odkryć. Do najważniejszych z nich zalicza się: kościół i klasztor marianów, barokowy klasztor oraz neogotycką synagogę.

Aby poznać lepiej historię regionu, warto wybrać się do muzeum. Domki letniskowe Mariampol oraz apartamenty Mariampol zapewnią Państwu swobodę i niezależność, które są niezbędne do poznawania miasta i okolic. W naszej różnorodnej ofercie każdy znajdzie dla siebie wymarzony domek letniskowy Mariampol lub apartament Mariampol. Za pomocą naszej wyszukiwarki można szybko i bezpiecznie zarezerwować apartament Mariampol lub domek letniskowy Mariampol.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

image-tag