Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poniewieżu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poniewieżu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Poniewieżu

Okręg poniewieski
Dowolne daty
Goście
Poniewież to jeden z dziesięciu okręgów leżący na północy Litwy. Jest to trzeci co do wielkości okręg tego kraju. Stolicą okręgu i Litwy jest miasto Poniewież. Leży ono nad rzeką Niewiażą i jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Poniewież to piąte co do wielkości miasto na Litwie.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Okręg poniewieski
25 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Okręg poniewieski, Litwa
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 187 zł
za noc
Sprawdź inne

Okręg poniewieski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Okręg poniewieski: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 187 zł za noc

Dom wiejski Mičionys
28 m² Dom wiejski ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Mičionys, Okręg uciański, Litwa
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 627 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Poniewież – zapraszamy na Litwę

Osada powstała XV wieku, a pierwsze wzmianki o nim pochodzą z początku XVI wieku. W 1792 roku osada uzyskała prawa miejskie. Podczas obydwóch wojen światowych w XX wieku miasto zostało dość mocno zniszczone. Prawdziwy boom Poniewież przyżył w drugiej połowie XX wieku kiedy to do miasta ściągnięto przemysł. Dzisiejszy Poniewież, to miasto charakterze przemysłowym posiadające także kilka wspaniałych zabytków. Poniewież to także centrum kulturalne okręgu. Znajduje się w nim sześć teatrów, wiele muzeów oraz organizowanych jest wiele interesujących imprez kulturalnych. Co powiecie Państwo na noclegi Poniewież, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Poniewież lub apartament Poniewież, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu na Litwie. Jeśli po urlopie w okręgu Poniewież mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: wyspa Zelandia w Danii, prowincja Rapla w Estonii, rejon jeziora Lauwersmeer w Holandii, południowe rejony Islandii lub stan Michigan w Stanach Zjednoczonych. Na wakacje spędzone w rodzinnym gronie polecamy szczególnie nasze domki letniskowe Ubli znajdujące się na jednej z chorwackich wysp, na terenie której znajdują się liczne budowle średniowieczne, renesansowe, a także pozostałości z czasów antycznych, dlatego z pewnością nie będziecie się nudzić w tym miejscu.
 

Apartamenty Poniewież – niezapomniany urlop dla całej rodziny


Do najważniejszych zabytków Poniewieża należą neogotycki kościół z końca XIX wieku. Kolejnym zabytkiem jest klasycystyczny kościół św. Trójcy z początków XIX wieku. Polecamy także odwiedzenie eklektycznej katedry pw. Chrystusa Króla z początków XX wieku. Ostatnim wartym odwiedzenia i jednocześnie nastarszym budynkiem Poniewieża jest budynek dawnego sądu powiatowego zbudowany w 1614 roku. Nasze przytulne domki letniskowe Poniewież i apartamenty Poniewież będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania regionu i wycieczek po jego najciekawszych miejscach. Wspaniałym przeżyciem będzie dla Państwa wycieczka koleją wąskotorową – jedną z najstarszych kolei tego typu w Europie. Polecamy Państwu także wycieczkę do miasta Birzai, które leży nad jeziorem Sirvena. Jest ono centrum piwowarstwa na Litwie. Znajduje się w nim Muzeum Piwowarstwa oraz wiele browarów. Położenie Poniewieża pozwala na zorganizowanie wycieczek do stolicy Litwa Wilna i Łotwy Rygi. Po niezapomnianym urlopie w okręgu Poniewież chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy:

Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Poniewieżu. Przeciętnie dom wiejski są idealne dla 6 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag