Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Taurogach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Taurogach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Taurogach

Okręg tauroski
Dowolne daty
Goście
Taurogi to stolica leżąceg na zachodzie Litwy okręgu taurowskiego. Region ten graniczy z rosyjskim Okręgiem Kaliningradzkim oraz innymi litewskimi okręgami: kłajpedzkim, telszańskim, szawelskim, kowieńskim i mariampolskim.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Pokój gościnny Balkon/Patio Smolniki
Pokój rodzinny ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Smolniki, Okręg tauroski, Litwa
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 420 zł
za noc
Pokój gościnny Balkon/Patio Raudań
Pokój dwuosobowy ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Raudań, Okręg tauroski, Litwa
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 164 zł
za noc
Sprawdź inne

Okręg tauroski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Okręg tauroski: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 164 zł za noc

Pokój gościnny Raudań
Pokój trzyosobowy ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Raudań, Okręg tauroski, Litwa
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 235 zł
za noc
Pokój gościnny Smolniki
Pokój Trzyosobowy typu Comfort ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Smolniki, Okręg tauroski, Litwa
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 306 zł
za noc
Dom Antšunijai
36 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Antšunijai, Okręg tauroski, Litwa
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 282 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Taurogi – zarezerwujcie Państwo już teraz

Taurogi to leżące nad rzeką Jurą malownicze miasto, które po raz pierwszy wzmiankowane zostało w 1507 roku, jednak jego historia sięga XIII wieku. Nazwa miasta wywodzi się od litweskiego słowa „tau” - tur i „rogi” - według legendy w miejscu założenia osady budowniczy znaleźli rogi tura. Dziś Taurogi to malownicze miasteczko, które słynie ze wspaniałego zamku otoczonego ogromnym parkiem. Ci z Państwa, którzy interesują się historią znajdą w Taurogach kilka ciekawych muzeów. Natomiast miłośnicy przyrody będą mogli udać się do Parku Regionalnego Pagramantis i podziwiać wspaniałą naturę regionu. Co powiecie Państwo na noclegi Taurogi, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Taurogi lub apartament Taurogi, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu na Litwie. Jeśli po urlopie w okręgu tauroskim mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: kanton Jura w Szwajcarii, stan Missouri w Stanach Zjednoczonych, okręg Sogn og Fjordane, prowincja Overijssel w Holandii lub wyspa Mondo w Danii.

Apartamenty Taurogi – zapraszamy na Litwę

Największą atrakcją Taurogów jest zamek Radziwiłłów, który obecnie jest siedzibą Muzeum Historycznego mogącego się pochwalić olbrzymią liczbą eksponatów. Innymi wartymi uwagi zabytkami są kościół katolicki św. Trójcy oraz ewangelicki Martynasa Mazvydasa zdrugiej połowy XVI wieku. Interesujące jest także zlokalizowane w budynkach sowieckiej służby bezpieczeństwa Muzeum Zesłań. Po zwiedzaniu atrakcji turystycznych zapraszamy Państwa na posiłek do jednej z wielu restauracji oferująch miejscowe litewskie specjały kulinarne. Nasze przytulne domki letniskowe Taurogi i apartamenty Taurogi będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okręgu tauroskim. Szczególnie interesujące mogą być wycieczki do Kłajpedy i nad Morze Bałtyckie. Polecamy także inne większe miejscowości okręgu tauroskiego takie jak: Jurbork, Szyłele, Pojegi i Skaudwile. Region idealnie można eksplorować przy pomocy roweru, który pozwoli także spalić nadliczbowe kalorie. Po niezapomnianym urlopie w okręgu tauroskim chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wyspa Fuertaventura w Hiszpanii, wyspa Madera w Portugalii, wyspa Krk w Chorwacji, wyspa Sardynia we Włoszech lub wyspa Kreta w Grecji. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.


Zimą zaś polecamy wybrać się na narty do Francji, gdzie szusować będą Państwo mogli do woli! Wspaniała zabawa na stokach czeka Państwa także w austryjackim Oberinntal wraz z przyległym do miejscowości obszarem narciarskim Oberinntal. Zapraszamy!

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag