Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ejszyszkach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ejszyszkach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ejszyszkach

Ejszyszki
Dowolne daty
Goście
Ejszyszki
Dowolne daty
Goście
Litwa pełna jest imponujących zielonych krajobrazów, w miastach znajdują się perły architektury. Turystom chcącym odpocząć od zgiełku wielkich miast polecane jest malownicze miasteczko położone na południe od Wilna -  Eišiškės (Ejszyszki).
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Eišiškės apartamenty i domki letniskowe to właściwa decyzja i udane wakacje

Historia wiąże to miejsce z losami naszego kraju, Polacy do dziś stanowią w nim większość mieszkańców. Bogata historia miejscowości sięga XI wieku, licznie zamieszkiwali je Żydzi i Polacy. Do Państwa dyspozycji zostały przygotowane wysokiej klasy obiekty turystyczne - domki letniskowe Eišiškės i apartamenty Eišiškės. Dzięki wygodnej lokalizacji tworzą doskonałe warunki na specery po miasteczku. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Viborg pokoje Salo wypoczynek Nokia

Zaklwaterowanie Eišiškės to relaks nad Niemnem i zwiedzanie Wilna

W miejscowości znajduje się cenny zabytek: pochodzący z połowy XIX w. Kościół p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego, w którym  zachowało się wiele dzieł sztuki. Plac rynkowy z przyległymi ulicami stanowi cenny zabytek. Inną atrakcją turystyczną jest położony w odległości 3 km od Ejszyszek, pałac w Gornostajiszkach należący w przeszłości do rodziny Siekluckich. Domki letniskowe Eišiškės jest świetną bazę turystyczną, spacerując po dworku w Gornostajiszkach napotkają Państwo oficyny, młyn wodny i spichlerz, a także zabytkową bramę wiodącą do majątku.  Najbliższa okolica pełna jest terenów zielonych, turyści organizują wędrówki i wycieczki po sosnowych lasach i uprawiają nordic walking. Istnieją także dobre warunki do wycieczek rowerowych.

Amatorzy aktywnych form wypoczynku chętnie korzystają z oferty wycieczki fakultatywnej do Wilna. Apartamenty Eišiškės leżą niedaleko stolicy, dzięki czemu szybko i wygodnie dotrą Państwo do tego cudownego miasta. Wilno szczególnie bliskie jest sercu Polaków, którzy odwiedzają słynną Ostrą Bramę - miejsce kultu Matki Boskiej Ostrobramskiej, zachwycają się najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta - Aleją Giedymina. Turystom imponuje okazała budowla Uniwersytetu Wileńskiego oraz Zamek Dolny - Główny Obiekt Wileńskiego Zespołu Zamkowego. Program wycieczek obejmuje również zwiedzanie Cmentarza na Rossie i pozostałe zabytki Wilna. Domki letniskowe Eišiškės i apartamenty Eišiškės stanowią doskonałą bazę turystyczną, będą Państwo mieli możliwość wypocząć w spokojnej okolicy, a także udać się na bardzo ciekawą wycieczkę do Wilna. Urlop nad Niemnem z pewnością przyniesie wiele przyjemnych chwil. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Kolejne kierunki

image-tag