Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trokach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trokach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Trokach

Troki
Dowolne daty
Goście
Około dwadzieścia osiem kilometrów od Wilna, otoczone jeziorami, leży miasto Troki (litewskie Trakai). Od piętnastego do osiemnastego wieku było ono centralnym punktem województwa trockiego w Wielkim Księstwie Litewskim. Do roku 1939 Troki należały do Polski.
DALSZE INFORMACJE »

Troki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Troki 4
18 m² Nocleg
4 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
od 1.148 zł
za 7 dni
Pokój gościnny Troki 3
Pokój trzyosobowy z widokiem
3 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.116 zł
za 7 dni
Apartament Troki 4
50 m² Apartament
4 2
Troki, Okręg wileński, Litwa
od 1.307 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Troki
Basen
17 m² Apartament
2 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.449 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Troki
Przyjazny zwierzętom
18 m² Nocleg
4 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
od 1.994 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Troki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
11 m² Dom
3 1
Troki, Okręg wileński, Litwa
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 860 zł
za 7 dni
Dom Balkon Troki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
150 m² Dom
6 6
Troki, Okręg wileński, Litwa
4,9 / 5
„Znakomity“
od 5.289 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wakacje w apartamentach Trakai to urlop na każdą kieszeń na przepięknej Litwie

Były częścią ówczesnego województwa wileńskiego. Dzisiaj Troki należą do Litwy, są częścią okręgu wileńskiego. Są miastem pełnym nostalgicznych wspomnień o przeszłości, a zarazem ośrodkiem turystycznym wpisanym w przepiękny krajobraz litewski. Czekają tam na Państwa przestronne i eleganckie apartamenty Trakai. Zamieszkanie w którymkolwiek z nich da Państwu możliwość zwiedzenia tego fascynującego miasta jak i jego okolicy. Troki otoczone są zewsząd jeziorami: jeziorem Galwe od północy, Tataryszki od zachodu, Łuka od wschodu i Giełusz od południa. Tak położone miasto z pewnością dostarczy Państwu licznych okazji do bezpośredniego obcowania z naturą. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Szentistván pokoje Kőtelek wypoczynek Nyland

Zakwaterowanie Trakai to niezapomniane wakacje z historią w tle

Troki nie tylko urzekająca przyroda, lecz również wszechobecna historia. W 1991 na terenie miasteczka i jego okolic utworzono Trocki Historyczny Park Narodowy. Na uwagę Państwa z pewnością zasługuje wzniesiony na przełomie czternastego i piętnastego wieku przez księcia Kiejstuta i jego syna Witolda Zamek, położony na jeziorze Galwe. W połowie dwudziestego wieku zamek przeszedł rekonstrukcję i reprezentuje styl gotycki. Niezaprzeczalną atrakcją są odbywające się na zamku rekonstrukcje historyczne poświęcone średniowieczu. Domki letniskowe Trakai to wspaniałe miejsce wypoczynku po aktywnym dniu spędzonym na zwiedzaniu okolicy. Kolejnym ciekawym miejscem jest kościół farny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny ze sławnym obrazem Matki Bożej Trockiej.

Jednak Troki to w dużej mierze echa niegdysiejszego centrum kultury karaimskiej. Karaimi to grupa etniczna i religijna licząca zaledwie kilka tysięcy osób. Spacerując po Trokach, na każdym kroku znajdziecie Państwo ślady ich dawnej i współczesnej obecności. Apartamenty Trakai sprawią, iż poczujecie Państwo tę niezwykłą atmosferę Trok. Obecne tam do dnia dzisiejszego niewielkie, ale jakże urokliwe, domy karaimskie stanowią doskonałą oprawę dla osiemnastowiecznej kienesy karaimskiej. Od zakończenia Drugiej Wojny Światowej przez kilkadziesiąt lat była to jedyna czynna kienesa w Europie. Jest czynna nadal i równie urzekająca jak dawniej. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Gällö
  • domki letniskowe Ormône
  • pokoje wakacyjne Šmarješke Toplice
  • wakacje Cilento

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Trokach?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Trokach są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 73 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Trokach?

Ceny w Trokach rozpoczynają się od 115 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (46 m²) lub hotele (20 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Trokach?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Trokach o średniej cenie 370 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Trokach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag