Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wilnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wilnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wilnie

Wilno
Dowolne daty
Goście
"Litwo, ojczyzno moja, Ty jesteś jak zdrowie...". Tak brzmią znane wersy polskiej epopei narodowej. Stolica Litwy, Wilno ze względów historycznych i kulturowych jest miastem wyjątkowo bliskim sercu wielu Polaków. Nasi rodacy często wybierają się tu w sentymentalną podróż.
DALSZE INFORMACJE »

Wilno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Nowe Miasto
-53%
11 lut - 18 lut
52 m² Apartament
4 1
Nowe Miasto, Wilno, Litwa
od 320 zł 673 zł
za noc
Apartament Senamiestis
-51%
13 sty - 20 sty
37 m² Apartament
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 284 zł 579 zł
za noc
Apartament Senamiestis
-53%
16 lut - 23 lut
47 m² Apartament
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 273 zł 579 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Senamiestis
-51%
10 mar - 17 mar
wifi
46 m² Apartament
4 2
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 302 zł 612 zł
za noc
Apartament typu studio wifi Senamiestis
-47%
30 sty - 6 lut
wifi
27 m² Apartament typu studio
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 257 zł 484 zł
za noc
Apartament typu studio wifi Senamiestis
-43%
6 lut - 13 lut
wifi
27 m² Apartament typu studio
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 274 zł 484 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Senamiestis
-51%
2 gru - 9 gru
Kuchnia
Apartament
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 240 zł 484 zł
za noc
Apartament Kuchnia Senamiestis
-57%
2 lut - 9 lut
Kuchnia
39 m² Apartament
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 272 zł 629 zł
za noc
Apartament Kuchnia Senamiestis
-56%
4 sty - 11 sty
Kuchnia
29 m² Apartament
3 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 257 zł 585 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Senamiestis
-54%
18 mar - 25 mar
Balkon/Patio
35 m² Apartament
2 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 333 zł 720 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Baltupiai
-53%
30 sty - 6 lut
Balkon/Patio
25 m² Apartament
2 1
Baltupiai, Wilno, Litwa
od 230 zł 484 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Senamiestis
-53%
4 lut - 11 lut
Balkon/Patio
58 m² Apartament
4 1
Senamiestis, Wilno, Litwa
od 292 zł 622 zł
za noc
Sprawdź inne

Cisza, spokój, wypoczynek i relaks - to wszystko znajdą Państwo w domkach letniskowych Vilnius

Polski romantyzm z Mickiewiczem i Słowackim na czele odcisnął w Wilnie swoje niemałe piętno. Dlatego też turyści z Polski stanowią spory odsetek wszystkich przybywających tu osób. Letni wypoczynek w urodziwym Wilnie można spędzić korzystając z pobliskich wakacyjnych kwater. Są nimi miłe apartamenty Vilnius oraz domki letniskowe Vilnius. Wygodne noclegi zapewnią Państwu bazę i zaplecze do poznania uroków i tajemnic miasta. Leżące niedaleko Polski, historyczne Wilno nazywane bywa najbardziej włoskim miastem w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobnie jak Rzym leży na wzgórzach. Stąd rozpościerają się oszałamiające widoki. Zachwycająca stolica Litwy położona jest nad rzeką Wilią , u ujścia Wilejki. To ciekawy twór wielokulturowy.  Będąc w Wilnie koniecznie trzeba odwiedzić barokową Starówkę - dumę Litwy. Ze względu na duże rozmiary i urodę w 1994 roku została umieszczona na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Turyści korzystający z noclegów w kwaterach typu domki letniskowe Vilnius, a także apartamenty Vilnius spędzą na Starym Mieście dużo czasu. Jest tu bowiem do obejrzenia ponad 40 kościołów i niezliczona ilość ważnych obiektów. Przede wszystkim, ulicą Zamkową udajemy się do Ostrej Bramy (z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej) i katedry św. Stanisława. Z ważniejszych kościołów należy wymienić też: kościół św. Mikołaja, kościół św. Franciszka i Bernarda, a także kościół św. Anny. Turyści z Polski zwiedzający Wilno z pewnością odwiedzą Cmentarz na Rossie oraz stary uniwersytet ufundowany przez Stefana Batorego. Na cmentarzu, wśród wielu mogił Polaków, znajduje się grób matki Józefa Piłsudskiego z wmurowaną urną z sercem Marszałka. Uniwersytet natomiast jest kolebką polskich poetów romantycznych. Na nim wykładał także Joachim Lelewel. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Beers pokoje Soerendonk wypoczynek Øer

Zakwaterowanie Vilnius to sentymentalna podróż do ojczyzny A. Mickiewicza

To jeszcze nie koniec atrakcji turystycznych Wilna! Zmęczeni pielgrzymi i turyści mogą skorzystać z łatwo dostępnych miejsc noclegowych: domki letniskowe Vilnius, jak również kwatery Vilnius. Po regeneracji sił i odpoczynku można dalej penetrować niezliczone atrakcje metropolii. Bardzo ciekawym miejscem w Wilnie jest Zamek Giedymina wznoszący się na Górze Zamkowej. Inne szczególne wzniesienie to Trijý Kryžiý kalnas, czyli Góra Trzech Krzyży - pamiątka męczeńskiej śmierci siedmiu franciszkanów. Znane z urody są też wileńskie pałace. Wśród nich należy wspomnieć o renesansowym Pałacu Prezydenckim z XIV wieku, Pałacu w werkach oraz Pałacu Chodkiewiczów z początku XVII w. Esteci i znawcy architektury zachwycą się również zamkiem na wyspie - Zamkiem w Trokach, 30 km od Wilna. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Na koniec pielgrzymki do "świętych miejsc" dla Polaków, warto zatrzymać się na Wileńskim Jarmarku Kaziukowym. Popularny wileński Kaziuk (na cześć św. Kazimierza) odbywa się co roku w marcu, a jego historia datowana jest 300 lat wstecz. Turyści przebywający tymczasowo w Wilnie w popularnych miejscach noclegowych: domki letniskowe Vilnius i apartamenty Vilnius chętnie biorą udział w barwnym spektaklu kaziukowym. Wiosenne  pochody kuglarzy i handlarzy, a także kolorowe jarmarki stanowią o urodzie miasta i nadają mu specyficzny, miejscowy koloryt.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wilnie?

Apartamenty i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wilnie. Z ponad 88 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wilnie?

Z Casamundo w Wilnie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 132 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (57 m²) i bed & breakfast (15 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wilnie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Wilnie o średniej cenie 466 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wilnie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag