Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bawarii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bawarii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bawarii

Bawaria
Dowolne daty
Goście
Z czym się kojarzy Bawaria? Pewnie z piękną architekturą, charakterystycznym dialektem języka niemieckiego, ale także i z piwem. Apartamenty oraz domki wakacyjne w Bawarii często wynajmują piwosze, bo doskonale wiedzą, że złocisty trunek najlepiej smakuje w ogródkach piwnych w Monachium - nie tylko podczas Oktoberfestu.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Oberdorf
-19%
11 lis - 18 lis
wifi
70 m² Apartament
2 1
Oberdorf, Oberreitnau, Bawaria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 440 zł 546 zł
za noc
Apartament wifi Insel
-21%
18 lis - 25 lis
wifi
33 m² Apartament
2 1
Insel, Lindau, Bawaria
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 387 zł 493 zł
za noc
Apartament wifi Enzisweiler
-18%
11 lis - 18 lis
wifi
64 m² Apartament
2 1
Enzisweiler, Bodolz, Bawaria
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 493 zł 598 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Zeisertsweiler
-20%
11 lis - 18 lis
Balkon/Patio
85 m² Apartament
4 2
Zeisertsweiler, Sigmarszell, Bawaria
od 651 zł 810 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Reutin
Balkon/Patio
105 m² Apartament
6 3
Reutin, Lindau, Bawaria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 651 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Bad Schachen
-23%
11 lis - 18 lis
Balkon/Patio
67 m² Apartament
2 1
Bad Schachen, Lindau, Bawaria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 546 zł 704 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Insel
-27%
9 gru - 16 gru
Kuchnia
58 m² Apartament
2 1
Insel, Lindau, Bawaria
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 440 zł 598 zł
za noc
Apartament Kuchnia Wannental
Kuchnia
63 m² Apartament
2 1
Wannental, Lindau, Bawaria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 440 zł
za noc
Apartament Kuchnia Insel
-24%
11 lis - 18 lis
Kuchnia
55 m² Apartament
3 1
Insel, Lindau, Bawaria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 493 zł 651 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Bawaria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Bösenreutin
-18%
11 lis - 18 lis
120 m² Apartament
6 3
Bösenreutin, Sigmarszell, Bawaria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 493 zł 599 zł
za noc
Apartament Enzisweiler
60 m² Apartament
2 1
Enzisweiler, Bodolz, Bawaria
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 493 zł
za noc
Apartament Köchlin
-26%
11 lis - 18 lis
100 m² Apartament
4 2
Köchlin, Reutin, Bawaria
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 546 zł 735 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Bawarii?

Dom wakacyjny w Bawarii - kraina natury, szczytów i... świetnego piwa

Decydując się na noclegi w Bawarii, można zobaczyć zarówno cuda natury, jak i wybitne dzieła wykonane przez człowieka. Jednym z symboli tego landu jest z pewnością malowniczy zamek Neuschwanstein niedaleko miasta Füssen. Kraina kryje jednak znacznie więcej skarbów.

Dom wakacyjny w Bawarii - najwspanialsze miasta

Turyści, którzy decydują się na dom wakacyjny w Bawarii, zwykle rozpoczynają swoją podróż w Monachium. Tam można znaleźć doskonałe apartamenty, oferujące luksusowe zakwaterowanie w centrum miasta, ale i przytulne domki na jego obrzeżach. W stolicy landu trzeba zobaczyć Marienplatz, zabytkowe kościoły i pałac Nymphenburg. Wisienką na torcie takiego wypadu może być obejrzenie gry drużyny Bayern Monachium na stadionie Allianz Arena lub wizyta w muzeum BMW. Zdaniem wielu to jednak położona na północy landu Norymberga jest najpiękniejszym miastem Bawarii. Znajduje się tam piękny zamek, częściowo zachowane mury obronne i renesansowy ratusz z XIV wieku. W mieście tym tworzył Wit Stwosz - dziś jego dzieła zobaczyć można w kościołach i muzeach Norymbergi. Inne wyjątkowo ciekawe miasta w Bawarii to chociażby Augsburg, Ratyzbona, Würzburg oraz Ingolstadt. Nie można nie odwiedzić niewielkiego miasteczka Rothenburg ob der Tauber. Jego historyczne centrum jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc w całych Niemczech. Podróżując po tym landzie, trudno nie natknąć się na inne niewielkie, acz pięknie wyglądające historyczne miasta i miasteczka. Można się w nich rozkoszować nie tylko widokami, ale również wczuć się w tempo życia, znacznie wolniejsze niż w Monachium czy Norymberdze. Dobrze mieć na uwadze, że bawarskie zamki to nie tylko Neuschwanstein. Równie interesujące są takie obiekty jak zamek Schleissheim czy pałac Linderhof.

Bawarska natura na wspaniały urlop

Dom wakacyjny w Bawarii warto też wynająć na piesze wycieczki po alpejskich szlakach. Największy szczyt landu, Zugspitze, to niemal trzytysięcznik, ale na południu Niemiec znajdują się oczywiście także znacznie mniej wymagające trasy. Bawaria jest również krainą wyjątkowo malowniczych jezior. Chyba najbardziej znane jest Chiemsee z trzema wyspami. Na jednej znajduje się nawet pałac, wzorowany na tym wersalskim. Inne piękne jeziora to Hintersee oraz Eibsee. Będąc przy tym ostatnim, nie sposób nie odwiedzić wypoczynkowej miejscowości Garmisch-Partenkirchen, która oddalona jest o około 10 kilometrów. Zobaczyć tam można choćby słynną skocznię, na której odbywa się część Turnieju Czterech Skoczni. Nocleg w Bawarii jest dobry właściwie na każdą porę roku. Wiosną i latem można zwiedzać zabytki i chodzić po górskich szlakach. Zimą z kolei warto wybrać się na narty, snowboard, a przy okazji jeden z malowniczych jarmarków świątecznych. Jesień to z kolei czas słynnego festiwalu Oktoberfest, który odbywa się co roku w Monachium. Zawsze jednak można podziwiać piękne widoki, odwiedzać światowej sławy muzea i zwiedzać słynne zamki. To kraina naprawdę niezwykła i trzeba wynająć domek wakacyjny w Bawarii aby naprawdę zrozumieć jej wyjątkowość. A gdy już wrócisz, na kolejne wakacje warto rozważyć sąsiedni niemiecki land, jakim jest równie malownicza Badenia-Wirtembergia.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bawarii?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Bawarii. Z ponad 3.818 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Bawarii?

Wyszukując zakwaterowanie w Bawarii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 203 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 67 m², a domy - 79 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Bawarii?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Bawarii. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 666 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bawarii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag