Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Berlinie

Berlin
Dowolne daty
2 gości
Berlin to jedna z najbardziej reprezentacyjnych stolic Europy, na szczęście dla polskich turystów usytuowana tuż za granicami naszego kraju. Miasto oddalone niecałe 100 km od przejść granicznych jest częstym celem podróży, a nocleg w Berlinie pełni rolę obowiązkowego punktu podczas zwiedzania Niemiec.
DALSZE INFORMACJE »

Berlin: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Moabit 4
66 m² Apartament
4 1
Moabit, Mitte, Berlin
4,6 / 4
„Wybitny“
od 3.055 zł
za 1 tydzień
Apartament Marzahn 3
70 m² Apartament
3 1
Marzahn, Marzahn-Hellersdorf, Berlin
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.907 zł
za 1 tydzień
Apartament Britz 3
36 m² Apartament
3 1
Britz, Neukölln, Berlin
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.876 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Steglitz-Zehlendorf
wifi
Apartament
3 1
Steglitz-Zehlendorf, Berlin, Niemcy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 4.203 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Heinersdorf
wifi
55 m² Apartament
4 2
Heinersdorf, Pankow, Berlin
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.420 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Friedrichshain
wifi
120 m² Apartament
10 4
Friedrichshain, Friedrichshain-Kreuzberg, Berlin
4,7 / 4
„Wybitny“
od 5.871 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Niederschönhausen
Kuchnia
60 m² Apartament
5 1
Niederschönhausen, Pankow, Berlin
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.215 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Charlottenburg
Kuchnia
80 m² Apartament
5 2
Charlottenburg, Charlottenburg-Wilmersdorf, Berlin
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.743 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Wannsee
Kuchnia
50 m² Apartament
2 1
Wannsee, Steglitz-Zehlendorf, Berlin
4,5 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.105 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Biesdorf
Balkon/Patio
18 m² Dom
2 1
Biesdorf, Marzahn-Hellersdorf, Berlin
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.644 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Rahnsdorf
Balkon/Patio
54 m² Apartament
4 1
Rahnsdorf, Treptow-Köpenick, Berlin
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.001 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Buckow
Balkon/Patio
54 m² Apartament
3 1
Buckow, Neukölln, Berlin
4,5 / 4
„Wybitny“
od 2.023 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Historia Berlina sięga XIII wieku, gdy po raz pierwszy wspomniano o nim jako o stolicy Brandenburgii. Dzisiejszy Berlin to miasto, w którym historia łączy się ze współczesnością. Warto to zobaczyć! Dogodnie poprowadzone połączenia kolejowe z Warszawą, Poznaniem, Szczecinem czy Gorzowem Wielkopolskim sprawiają, że krótkie wakacje w Berlinie są niemal na wyciągnięcie ręki.

Wynajmij apartament wakacyjny w Berlinie i postaw na wakacje w stylu premium!

Stolica Niemiec leży między rzekami Sprewa i Hawela, a miasto dość gęsto poprzecinane jest ich niewielkimi dopływami, a także licznymi kanałami. Wynajmując apartamenty w centrum Berlina masz możliwość popłynięcia w rejs wycieczkowy lub zrelaksowania w jednej z kafejek usytuowanych nad brzegiem rzeki. Odpoczywający w centralnej części miasta mogą udać się na taras widokowy, znajdujący się na wysokości niemal 60 metrów wewnątrz ikonicznej Statuy Wiktorii, zlokalizowanej w parku Tiergarten. Pomnik wybudowany w połowie XIX wieku przez wiele lat był kultowym miejscem uczestników legendarnej Love Parade - pod kolumną odbywała się główna impreza uczestników festiwalu muzyki techno. Przebywając w centrum, udaj się także pod Bramę Brandenburską, będącą jednym z najbardziej charakterystycznym znaków stolicy Niemiec. Zabytkowa budowla zaprojektowana została u schyłku XVIII wieku przez pochodzącego z Kamiennej Góry architekta Carla Gottharda Langhansa. Noclegi w Berlinie to także możliwość zobaczenia na własne oczy trasy, którą poprowadzony był Mur Berliński, rozciągający się na długości ponad 150 km przez środek miasta.

Wielkomiejska strona wypoczynku, czyli apartament wakacyjny w Berlinie

Decydując się na apartament wakacyjny w Berlinie, możesz dowolnie wybierać lokalizację, w której chcesz spędzić swój urlop. Dużą popularnością cieszą się mieszkania i domy w centrum miasta, skąd rozciąga się widok na malownicze wybrzeże Sprewy i Wyspę Muzeów - muzealny kompleks znajdujących się na północnej stronie rzecznej wyspy, uznawany za jedną z najważniejszych dzielnic historycznych w Europie. Jeśli chcesz być z dala od wielkomiejskich rozrywek, ale nie myślisz, by rezygnować z dogodnego połączenia z miastem, wówczas postaw na dom wakacyjny w Berlinie, ale zlokalizowany na obrzeżach stolicy. Północne peryferia to dobra baza wypadowa do oddalonego o trzy godziny jazdy Hamburga, z południa zaś masz łatwy dojazd do Lipska i Drezna (ok. dwóch godzin autem). Apartamenty w mieście to sposób na luksusowy weekend w europejskiej stolicy, jeśli swoje kroki skierujesz do jednych z prestiżowych restauracji czy ekskluzywnych klubów. Miłośnicy historii powinni udać się do pobliskiego Poczdamu, gdzie najmłodsi turyści odbiorą żywą lekcję historii w postaci odwiedzenia legendarnych pałaców i zespołów parkowych, a dorośli nasycą oko unikatową na skalę światową architekturą. Warto także mieć na uwadze, że stolica Niemiec ma jeszcze jedną tajemnicę, o której wiedzą... miłośnicy pączków. Berlińskie słodkie bułeczki z nadzieniem uznawane są przez smakoszy z całego globu za jedne z najlepszych na świecie. Swój idealny apartament wakacyjny w Berlinie znajdź na CASAMUNDO i odkryj wszystkie przyjemności, które daje ci wypoczynek w europejskiej metropolii.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Berlinie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Berlinie są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 621 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Berlinie?

Wyszukując zakwaterowanie w Berlinie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 279 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 68 m², a hotele - 30 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Berlinie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Berlinie o średniej cenie 590 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 5 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Berlinie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag