Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hanowerze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hanowerze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hanowerze

Hanower
Dowolne daty
Goście
Nad rzeką Leine, w niemieckim kraju związkowym Dolna Saksonia, leży jego stolica – Hanower. W początkowym okresie swojego istnienia Hanower był osadą targową. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z początków jedenastego wieku. Natomiast w roku 1241 Hanower otrzymał prawa miejskie.
DALSZE INFORMACJE »

Hanower: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Hanower
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Apartament
3 2
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 517 zł
za noc
Apartament Hanower
-48%
4 lut - 11 lut
350 m² Apartament
30 10
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 377 zł 720 zł
za noc
Apartament Hanower
-23%
28 paź - 4 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Apartament
2 1
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 415 zł 543 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Hanower
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
30 m² Apartament
3 2
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 563 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Apartament Sauna Hanower
-48%
4 lut - 11 lut
Sauna
350 m² Apartament
30 10
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 377 zł 720 zł
za noc
Zobacz inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Hanower
-23%
28 paź - 4 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
Apartament
2 1
Hanower, Powiat Hannover, Niemcy
od 415 zł 543 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Hanower i apartamenty Hanower – niezapomniane wakacje dla każdego

W czasie drugiej wojny światowej miasto zostało silnie zniszczone wskutek bombardowań. Zniszczeniu uległo około osiemdziesiąt procent zabytków. Jednak mimo to, jest tam sporo miejsc wartych zobaczenia. Chcąc umożliwić Państwu poznanie tego fascynującego miasta – proponujemy wczasy w Hanowerze z wykorzystaniem możliwości, jakie dają turystom nasze apartamenty Hanower oraz domki letniskowe Hanower. Będą one doskonałym miejscem, z którego rozpoczniecie Państwo swoją przygodę i niezapomniane wakacje.

Wczasy Hanower – poznaj "Nowe Stare Miasto" i spędź aktywny urlop na świeżym powietrzu


Po bombardowaniu Hanoweru zostało niewiele ze starego miasta. Jednak zaraz po wojnie rozpoczęto odbudowę. Postanowiono zachować wszystko to, co pozostało niezniszczone. Ponadto, zachowane części starych budynków znajdujących się w innych częściach miasta zgromadzono na jednym terenie i wykorzystano je w czasie odbudowy. Tym samym w najstarszej części Hanoweru spotkacie Państwo "nowe stare miasto". Apartamenty Hanower pozwolą Państwu zwiedzić tę niespotykaną dzielnicę miasta. Niektóre nowe budynki posiadają fasady z szesnastego wieku, lub nawet wcześniejsze. Pośród nowych budynków napotkacie Państwo częściowo zniszczony lecz odbudowany, najstarszy kościół Hanoweru – Kreuzkirche, wybudowany w roku 1333. Miłośnikom opery i teatru polecamy "Operhaus Hannover" oraz teatr "Schauspielhaus Hannover". Wart zobaczenia jest również piętnastowieczny Stary Ratusz.

Hanower ma sporo do zaoferowania również tym z Państwa, którym udane wczasy kojarzą się nie tylko z zabytkami, lecz również ze sportem i spędzaniem czasu na wolnym powietrzu. Domki letniskowe Hanower na pewno zadowolą każdego amatora spędzania czasu właśnie w ten sposób. Każdego roku Hanower jest gospodarzem "German Classics" – imprezy, na której spotykają się gwiazdy i miłośnicy zawodów konnych, zarówno skoków jak i dresażu. Na amatorów golfa czeka w Hanowerze i jego okolicy piętnaście doskonale przygotowanych pól golfowych. Na łyżwiarzy natomiast czekają liczne lodowiska, a na niektórych z nich jeździć można nie tylko zimą. Miejskie ogrody i parki zapraszają turystów do wędrówek i spacerów. Cekają tam na Państwa ścieżki zarówno piesze jak i rowerowe. Warto również wybrać się do pobliskiego miasta Hamburg i zwiedzić jego różnorodne okolice jak Altona.

Jeśli chcą Państwo poznać inne ciekawe miejsca w Niemczech, polecamy również nasze apartamenty Saarbrücken i domki letniskowe Wiesbaden. Zapraszamy Państwa także na wakacje Koblencja, urlop Göttingen, wypoczynek Schwerin oraz wczasy Lipsk. Warte odwiedzenia jest także Kassel.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Hanowerze?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Hanowerze są apartamenty i prywatne pokoje. Dzięki ponad 50 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Hanowerze?

Z Casamundo w Hanowerze znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 278 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (48 m²) i prywatne pokoje (18 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Hanowerze?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Hanowerze o średniej cenie 599 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Hanowerze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag