Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel

Eifel
Dowolne daty
Goście
Wybierając się na wakacje do Eifel będziecie zachwycenie wspaniałością krajobrazu. Czekają tu na was rozłożyste wzgórza, rozległe meandry, strome stoki górskie a przede wszystkim charakterystyczne dla tego regionu maary, czyli kraterowe jeziora, nazywane także błękitnymi oczami.
DALSZE INFORMACJE »

Eifel: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Obersgegen
-35%
25 lut - 4 mar
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
35 m² Dom
2 1
Obersgegen, Körperich, Niemcy
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 272 zł 420 zł
za noc
Dom Prüm
-43%
6 maj - 13 maj
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
95 m² Dom
6 2
Prüm, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Niemcy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 378 zł 666 zł
za noc
Apartament Schönecken
-31%
25 lut - 4 mar
55 m² Apartament
2 1
Schönecken, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Niemcy
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 167 zł 241 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Obersgegen
-35%
4 lut - 11 lut
Sauna
35 m² Dom
2 1
Obersgegen, Körperich, Niemcy
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 272 zł 420 zł
za noc
Dom Sauna Strotzbüsch
-5%
4 lut - 11 lut
Sauna
64 m² Dom
2 1
Strotzbüsch, Powiat Vulkaneifel, Niemcy
od 446 zł 472 zł
za noc
Dom Sauna Prüm
-40%
6 maj - 13 maj
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
95 m² Dom
6 2
Prüm, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Niemcy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 378 zł 631 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Müllenborn
-29%
4 lut - 11 lut
wifi
98 m² Dom
3 2
Müllenborn, Gmina związkowa Gerolstein, Niemcy
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 367 zł 519 zł
za noc
Apartament wifi Schönecken
-31%
25 lut - 4 mar
wifi
55 m² Apartament
2 1
Schönecken, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Niemcy
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 167 zł 241 zł
za noc
Apartament wifi Halenfeld
-37%
10 lut - 17 lut
wifi
70 m² Apartament
5 2
Halenfeld, Buchet, Niemcy
od 238 zł 378 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Agroturystyka Kominek Hellenthal
-39%
4 lut - 11 lut
Kominek
80 m² Agroturystyka
4 2
Hellenthal, Powiat Euskirchen, Niemcy
od 337 zł 548 zł
za noc
Apartament Kominek Karlshausen
-26%
4 lut - 11 lut
Kominek
110 m² Apartament
7 3
Karlshausen, Powiat Eifel Bitburg-Prüm, Niemcy
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 445 zł 597 zł
za noc
Dom Kominek Feriendorf Lissendorf
-23%
4 lut - 11 lut
Kominek
83 m² Dom
4 2
Feriendorf Lissendorf, Lissendorf, Niemcy
od 434 zł 561 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel - niezapomniany wypoczynek

Rezerwując sobie domki letniskowe Eifel czy apartamenty Eifel będziecie zachwyceni zarazem surowością tej krainy jak i wieloma rekreacyjnymi możliwościami. Sercem krainy jest wulkaniczny obszar o nazwie Vulkaneifel. Znajdują się tutaj wulkany, których ostatnia aktywność miała miejsce około na 10 tys. lat temu. Tych, ktorych interesuje ten temat lub którzy już od dawna się tym zajmują, zapraszamy do Muzeum Wulkanicznego w Daun oraz do Muzeum Maarów (kraterowych jezior) Region Eifel był już znany w czasach starożytnych ze swojego wspaniałego krajobrazu. Swój ślad pozostawili tu bowiem Rzymianie i Celtowie. Po dziś dzień przemierza tę krainę tysiące turystów. W Eifel, a dokładniej w Ahr Rhein Eifel dojrzewa także czerwone, najlepsze wino w Niemczech. Miłośników trunków zapraszamy także do Francji w region Champagne-Ardenne. Polecamy również nasze domki letniskowe i apartamenty w Chorwacji: Osijek, Sibenik, Dubrownik-Neretva, Wyspy Dalmacja, Split lub Zagrzeb.
 

Poczuj siłę natury - wspaniały urlop w Eifel dla każdego


Do najważniejszych miast Eifel zaliczamy Akwizgran (Aachen), Trewir(Trier) i Koblencję(Koblenz). Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel będą tu dla was najwygodniejszą formą noclegową. Nie musicie być zależni od animatora, który zorganizuje wasz czas. Będziecie „sami panami swojego pobytu” i na swój własny i niezależny sposób możecie zaplanować zwidzanie regionu. Tym którzy poszukują ciszy i spokoju polecamy piesze wędrówki po górach. Natomiast poszukujących wrażeń i mającym chęć poznania historii i zabytków Eifel polecamy wyżej wymienione wspaniałe miasta. I tak na przykład w Aachen warte zobaczenia jest Międzynarodowe Muzeum Prasy założone przez Oskara von Forckenbecka w 1886 roku a także Teatr Akwizgrański. Wystawiane są tutaj ambitne spektakle zarówno teatralne jak i musicalowe. W śródmieściu Akwizgranu położone jest również Aachener Printenmuseum (Akwizgrańskie Muzeum Pierników). Poznacie tutaj przepisy na tradycyjne miodowniki i pierniki. Niecałe dwie godziny drogi z Aachen znajduje się Koblencja (Koblenz). Nasza bogata oferta noclegowa sięga także i tutaj. Czekają na was przytulne i komfortowe domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel. Miasto te idealne jest na urlop z rodziną czy przyjaciółmi. Dzieci odnajdą przyjemność na festiwalu „Koblencja się bawi” o znanym haśle: „Zabawa i radość na wszystkich placach i ulicach”. Do tego dochodzi także Międzynarodowy Festiwal Kuglarzy, gdzie na dwunastu scenach, mistrzowie sztuczek pokazują swoje umiejętności. Nie zapomnijcie również o Horizont Weltkulturfestival, gdzie będziecie mogli kupić rzeczy z całego świata.

 

Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel są jak najbardziej odpowiednim miejscem noclegowym. Region ten sprawia, iż na pewno nie będziecie się nudzić. Energia i radość jaka tu panuje jest wprost zarażająca. Preferujecie jednak bardziej wakacje nad morze? Nic prostszego albowiem w każdym zakątku Europy posiadamy wspaniałe oferty noclegowe. Zależy tylko od was jakie miejsce chcecie odwiedzić a my zatroszczymy się o resztę. Co powiecie na wspaniałe wyspy chorwackie? jak na przykład Murter lub wyspa Drvenik Mali.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Eifel?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Eifel są apartamenty i domy. Dzięki ponad 2.545 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Eifel?

Wyszukując zakwaterowanie w Eifel z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 167 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 70 m², a domy - 138 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Eifel?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Eifel o średniej cenie 724 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Eifel. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag