Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eifel

Eifel
Dowolne daty
Goście
Wybierając się na wakacje do Eifel będziecie zachwycenie wspaniałością krajobrazu. Czekają tu na was rozłożyste wzgórza, rozległe meandry, strome stoki górskie a przede wszystkim charakterystyczne dla tego regionu maary, czyli kraterowe jeziora, nazywane także błękitnymi oczami.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Büscheich
-27%
11 lis - 18 lis
wifi
79 m² Apartament
4 1
Büscheich, Gmina związkowa Gerolstein, Niemcy
od 252 zł 347 zł
za noc
Dom wifi Hasenfeld
-28%
28 paź - 4 lis
wifi
130 m² Dom
6 2
Hasenfeld, Heimbach, Niemcy
od 385 zł 537 zł
za noc
Dom wifi Wehr
-22%
23 wrz - 30 wrz
wifi
110 m² Dom
4 2
Wehr, Powiat Ahrweiler, Niemcy
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 553 zł 708 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Apartament Sauna Immerath
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
107 m² Apartament
5 2
Immerath, Powiat Vulkaneifel, Niemcy
od 592 zł
za noc
Bungalow Sauna Hallschlag
-42%
6 sty - 13 sty
Sauna
55 m² Bungalow
2 1
Hallschlag, Powiat Vulkaneifel, Niemcy
od 468 zł 814 zł
za noc
Bungalow Sauna Hallschlag
-42%
6 sty - 13 sty
Sauna
55 m² Bungalow
4 2
Hallschlag, Powiat Vulkaneifel, Niemcy
od 468 zł 814 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Fuchshofen
-21%
23 wrz - 30 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
33 m² Apartament
2 1
Fuchshofen, Powiat Ahrweiler, Niemcy
od 226 zł 285 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Neumagen-Dhron
Balkon/Patio
100 m² Apartament
2 2
Neumagen-Dhron, Powiat Bernkastel-Wittlich, Niemcy
od 340 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Müllenbach
-23%
9 wrz - 16 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
49 m² Apartament
2 1
Müllenbach, Powiat Ahrweiler, Niemcy
od 316 zł 411 zł
za noc
Sprawdź inne

Eifel: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Gey
75 m² Apartament
4 1
Gey, Hürtgenwald, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 364 zł
za noc
Apartament Müllenbach
-37%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
49 m² Apartament
2 1
Müllenbach, Powiat Ahrweiler, Niemcy
od 316 zł 503 zł
za noc
Apartament Enkirch
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
42 m² Apartament
2 1
Enkirch, Powiat Bernkastel-Wittlich, Niemcy
od 184 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel - niezapomniany wypoczynek

Rezerwując sobie domki letniskowe Eifel czy apartamenty Eifel będziecie zachwyceni zarazem surowością tej krainy jak i wieloma rekreacyjnymi możliwościami. Sercem krainy jest wulkaniczny obszar o nazwie Vulkaneifel. Znajdują się tutaj wulkany, których ostatnia aktywność miała miejsce około na 10 tys. lat temu. Tych, ktorych interesuje ten temat lub którzy już od dawna się tym zajmują, zapraszamy do Muzeum Wulkanicznego w Daun oraz do Muzeum Maarów (kraterowych jezior) Region Eifel był już znany w czasach starożytnych ze swojego wspaniałego krajobrazu. Swój ślad pozostawili tu bowiem Rzymianie i Celtowie. Po dziś dzień przemierza tę krainę tysiące turystów. W Eifel, a dokładniej w Ahr Rhein Eifel dojrzewa także czerwone, najlepsze wino w Niemczech. Miłośników trunków zapraszamy także do Francji w region Champagne-Ardenne. Polecamy również nasze domki letniskowe i apartamenty w Chorwacji: Osijek, Sibenik, Dubrownik-Neretva, Wyspy Dalmacja, Split lub Zagrzeb.
 

Poczuj siłę natury - wspaniały urlop w Eifel dla każdego


Do najważniejszych miast Eifel zaliczamy Akwizgran (Aachen), Trewir(Trier) i Koblencję(Koblenz). Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel będą tu dla was najwygodniejszą formą noclegową. Nie musicie być zależni od animatora, który zorganizuje wasz czas. Będziecie „sami panami swojego pobytu” i na swój własny i niezależny sposób możecie zaplanować zwidzanie regionu. Tym którzy poszukują ciszy i spokoju polecamy piesze wędrówki po górach. Natomiast poszukujących wrażeń i mającym chęć poznania historii i zabytków Eifel polecamy wyżej wymienione wspaniałe miasta. I tak na przykład w Aachen warte zobaczenia jest Międzynarodowe Muzeum Prasy założone przez Oskara von Forckenbecka w 1886 roku a także Teatr Akwizgrański. Wystawiane są tutaj ambitne spektakle zarówno teatralne jak i musicalowe. W śródmieściu Akwizgranu położone jest również Aachener Printenmuseum (Akwizgrańskie Muzeum Pierników). Poznacie tutaj przepisy na tradycyjne miodowniki i pierniki. Niecałe dwie godziny drogi z Aachen znajduje się Koblencja (Koblenz). Nasza bogata oferta noclegowa sięga także i tutaj. Czekają na was przytulne i komfortowe domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel. Miasto te idealne jest na urlop z rodziną czy przyjaciółmi. Dzieci odnajdą przyjemność na festiwalu „Koblencja się bawi” o znanym haśle: „Zabawa i radość na wszystkich placach i ulicach”. Do tego dochodzi także Międzynarodowy Festiwal Kuglarzy, gdzie na dwunastu scenach, mistrzowie sztuczek pokazują swoje umiejętności. Nie zapomnijcie również o Horizont Weltkulturfestival, gdzie będziecie mogli kupić rzeczy z całego świata.

 

Domki letniskowe Eifel i apartamenty Eifel są jak najbardziej odpowiednim miejscem noclegowym. Region ten sprawia, iż na pewno nie będziecie się nudzić. Energia i radość jaka tu panuje jest wprost zarażająca. Preferujecie jednak bardziej wakacje nad morze? Nic prostszego albowiem w każdym zakątku Europy posiadamy wspaniałe oferty noclegowe. Zależy tylko od was jakie miejsce chcecie odwiedzić a my zatroszczymy się o resztę. Co powiecie na wspaniałe wyspy chorwackie? jak na przykład Murter lub wyspa Drvenik Mali.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Eifel?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Eifel są apartamenty i domy. Dzięki ponad 1.799 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Eifel?

Wyszukując zakwaterowanie w Eifel z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 218 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 80 m², a domy - 141 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Eifel?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Eifel o średniej cenie 811 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Eifel. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag