Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bamberg - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bamberg - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bamberg

Bamberg
Dowolne daty
Goście
Bamberg leży na terenie Bawarii, nieopodal Jeziora Bodeńskiego, nad rzeką Regnitz, która wyznacza granice Bawarii i wpada do jeziora. Bamberg to miejsce, w którym mogą Państwo spędzić niezapomniane chwile w Niemczech.
DALSZE INFORMACJE »

Bamberg: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Bamberg
55 m² Apartament
4 1
Bamberg, Górna Frankonia, Niemcy
od 631 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Bamberg
-17%
3 gru - 10 gru
wifi
137 m² Dom
5 2
Bamberg, Górna Frankonia, Niemcy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 782 zł 946 zł
za noc
Dom wifi Bamberg
wifi
Dom
5 2
Bamberg, Górna Frankonia, Niemcy
od 875 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Bamberg
Kuchnia
67 m² Apartament
4 1
Bamberg, Górna Frankonia, Niemcy
od 678 zł
za noc
Apartament Kuchnia Bamberg
Kuchnia
43 m² Apartament
2 1
Bamberg, Górna Frankonia, Niemcy
od 444 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Niezapomniane chwile spędzone w jednym z domków letniskowych Bamberg gwarancją dobrej zabawy

Historia miasta sięga roku 902, prawdziwą świetność przyniosła mu dynastia Ottonów. Jako że Bamberg w czasie II wojny światowej uniknął zniszczeń mogą Państwo podziwiać w nim niezliczoną ilość zabytków ze wszystkich epok historycznych. Kwatery Bamberg leżą nieopodal Katedry świętych Piotra i Jerzego, jednej z siedmiu historycznych katedr. Jej wnętrze pochodzi z XIII wieku. Chór wschodni zachował w całości romańską absydę, a pod chórem zachowała się krypta, którą mogą Państwo podziwiać sami lub z przewodnikiem. Niezwykłej urody są portale-bramy wejścia do świątyni oraz rzeźby pochodzące z wczesnego gotyku. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Nussbach, pokoje Ried im Innkreis, wypoczynek Ortiporio.

Zakwaterowanie Bamberg to oryginalna bawarska kuchnia urzekająca turystów smakiem i aromatem

Dla tych z Państwa, którzy pasjonują się historią średniowiecza Bamberg będzie niezwykle ciekawy. Architektoniczna struktura Bambergu jest oryginalna - pochodzi z XI wieku przez co została wpisana  na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W tym uroczym mieście mogą podziwiać Państwo rzeźbę -  Jeździec bamberski, pierwszą monumentalną statuę konną od czasów antyku, zabytkowy grobowiec papieża Klemensa II lub ołtarz Wita Stwosza. Domki letniskowe Bamberg to miejsce z którego zwiedzić możemy całą Bawarię. Zabytami regionu są: rezydencja biskupów Wurzburga oraz kościół pielgrzymkowy w Wies. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Wybierając urlop w Bawarii mogą Państwo posmakować niezwykle oryginalnej regionalnej kuchni - bawarskie przysmaki to duma regionu. Typową bawarską potrawą serwowaną w Bambergu jest na przykład rosół z kluskami z kaszy manny oraz z naleśnikami. Dla zwolenników sałatek bezmajonezowych typową bawarską propozycją może być sałatka ziemniaczana. Jednak niewątpliwie na bawarskich stołach króluje Weiswurt – biała kiełbasa podawana ze słodką musztardą i breclem. Wybierając apartamenty Bamberg mogą odwiedzić Państwo bawarskie piwiarnie, które bardzo często przygotowują wycieczki połączone z degustacjami dla turystów. Niezmierzona alpejska uroda Bambergu to miejsce na wymarzony urlop.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bamberg?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Bamberg są apartamenty i domy. Dzięki ponad 245 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Bamberg?

Z Casamundo w Bamberg znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 272 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (46 m²) i domy (68 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Bamberg?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Bamberg o średniej cenie 495 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bamberg. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag