Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Monachium - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Monachium - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Monachium

Monachium
Dowolne daty
Goście
Co rok w jesienią noclegi w Monachium wykupują tysiące osób, aby świętować podczas słynnego festiwalu piwa - Oktoberfest. Ale atmosfera w bawarskiej stolicy jest wyjątkowa właściwie każdego dnia.
DALSZE INFORMACJE »

Monachium: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament z hotelowymi udogodnieniami Trudering-Riem
-50%
5 lut - 12 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
78 m² Apartament z hotelowymi udogodnieniami
4 1
Trudering-Riem, Monachium, Niemcy
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 801 zł 1.602 zł
za noc
Apartament z hotelowymi udogodnieniami Laim
20 m² Apartament z hotelowymi udogodnieniami
2 1
Laim, Monachium, Niemcy
od 487 zł
za noc
Apartament Neuhausen-Nymphenburg
30 m² Apartament
3 1
Neuhausen-Nymphenburg, Monachium, Niemcy
od 353 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Neuhausen-Nymphenburg
wifi
30 m² Apartament
3 1
Neuhausen-Nymphenburg, Monachium, Niemcy
od 405 zł
za noc
Apartament wifi Ramersdorf-Perlach
wifi
Apartament
2 1
Ramersdorf-Perlach, Monachium, Niemcy
od 473 zł
za noc
Apartament z hotelowymi udogodnieniami wifi Laim
wifi
45 m² Apartament z hotelowymi udogodnieniami
2 1
Laim, Monachium, Niemcy
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 630 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Neuhausen-Nymphenburg
Kuchnia
40 m² Apartament
3 1
Neuhausen-Nymphenburg, Monachium, Niemcy
od 456 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt
Balkon/Patio
27 m² Apartament
2 1
Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt, Monachium, Niemcy
od 584 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt
Balkon/Patio
95 m² Apartament
6 1
Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt, Monachium, Niemcy
od 815 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt
Balkon/Patio
Apartament
7 2
Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt, Monachium, Niemcy
od 1.403 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartament wakacyjny w Monachium - piękne zabytki, wspaniała atmosfera

Monachium jest znane ze złocistego trunku, który latem pije się w wielkich ogródkach, natomiast w zimniejsze dni w halach. Niewiele jest miejsc na świecie, w których piwo smakuje lepiej. Choć dla wielu Monachium jest tylko przystankiem w dłuższej wycieczce objazdowej, w mieście można spędzić perfekcyjne krótkie wakacje, połączone chociażby z oglądaniem spotkania legendarnego Bayernu. W stolicy Bawarii są też oczywiście unikalne na skalę świata zabytki.

Apartament wakacyjny w Monachium. Co trzeba zobaczyć?

Centrum miasta to imponujący i zamknięty dla ruchu samochodowego Marienplatz. Przy placu warto dokładnie obejrzeć nowy ratusz. Imponująca neogotycka budowla została ukończona dopiero na początku XX wieku. Przy tym samym placu znajduje się stary ratusz z końca XV wieku, w którym obecnie działa muzeum zabawek. Apartament wakacyjny w Monachium zdecydowanie warto wynająć po to, aby obejrzeć słynne kościoły. Najbardziej znanym jest z pewnością gotycka katedra Najświętszej Marii Panny z charakterystycznymi dwiema wieżami. Inne ciekawe zabytki to kościół św. Piotra, kościół św. Michała oraz kościół św. Jana Nepomucena. Ten ostatni to wyjątkowa perełka dojrzałego, bawarskiego baroku, zaprojektowana i zbudowana w XVIII wieku przez braci Asamów.

Punktem obowiązkowym jest także barokowy pałac Nymphenburg z XVII wieku. Warto zobaczyć również trzy dawne bramy miejskie: Isartor, Sendlinger Tor oraz Karlstor. Wszystkie pochodzą ze średniowiecza i niegdyś stanowiły elementy fortyfikacji. Nocleg w Monachium dobrze także wykorzystać, by zwiedzić liczne muzea. Do najciekawszych należą naukowo-techniczne Deutsches Museum oraz Stara Pinakoteka - galeria z dziełami Boscha, Rembrandta, Rubensa czy Leonarda Da Vinci. Zrelaksować się warto w którymś z licznych parków miejskich lub w bardzo znanym Ogrodzie Angielskim. To największy śródmiejski park świata.

Wypoczynek w Monachium - sport, motoryzacja i piękne widoki

Stolica Bawarii to miasto prestiżu, można więc nie tylko liczyć na komfortowe domki wakacyjne w Monachium, ale także na luksusowe zakwaterowanie. Mało która marka samochodów kojarzy się tak z luksusem jak BMW. Właśnie ta firma ma swoją siedzibę w mieście, w charakterystycznym wieżowcu, który przypomina cztery cylindry. Przy biurowcu mieści się Muzeum BMW. W pobliżu budynku jest też Olympiapark München, w którym odbyły się igrzyska olimpijskie w 1972 roku. Tam znajduje się Olympiaturm, najwyższy budynek miasta. Łącznie wieża ma 290 metrów wysokości, ale punkt widokowy znajduje się na wysokości 190 metrów, a nieco poniżej jest także restauracja. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że widok z wieży zapiera dech w piersiach...

Jeśli zarezerwowało się domek wakacyjny w Monachium, dobrze jest zobaczyć stadion Allianz Arena, nawet jeśli nie gra na nim akurat Bayern. Ukończony w 2005 roku obiekt z poduszek powietrznych może być podświetlany na różne kolory i jest uznawany za jeden z najnowocześniejszych stadionów na świecie. Dom wakacyjny w Monachium może być doskonała bazą wypadową na resztę Bawarii. W okolicach metropolii jest wiele pięknych jezior, chociażby Chiemsee czy Walchensee. W pobliżu znajdziesz i urocze bawarskie miasteczka, by wymienić Landsberg am Lech, Landshut czy Erding. Jeśli już się zarezerwuje komfortowy apartament wakacyjny w Monachium, to warto pokonać 140 kilometrów i pojechać do austriackiego Salzburga. To słynne miasto Mozarta oraz imponującej twierdzy Hohensalzburg. Po drodze można się natomiast zachwycać pięknymi alpejskimi widokami.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Monachium?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Monachium są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 2.683 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Monachium?

Z Casamundo w Monachium znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 188 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (28 m²) i apartamenty (59 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Monachium?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Monachium. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.591 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Monachium. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag